ממרם VS גאמא - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממרם VS גאמא

SweeT_EviL

ממרם VS גאמא  

1241 הצבעות

1. 1. ממרם VS גאמא

Recommended Posts

אני משרת בממר"ם ולמרות זאת אנסה להיות כמה שיותר אובייקטיבי.

כמו שנאמר כבר, בממר"ם יש הרבה מאוד מקצועות. יש מנהלן,מטמיע,תכניתן ועוד..

כשהתכניתנים הם אלה שעברו קורס תכנות. לאחר שעברת קורס תכנות (וחתמת 2.5 שנות קבע) לאו דווקא תשתבץ בממר"ם.

אם אתה משתבץ בממר"ם אתה יכול להגיע לענפים שונים אשר מתעסקים בתחומים מגוונים, ביניהן אבטחת מידע, מערכות הפעלה, אמצעי איחסון ועוד..

בחלקם השרות מאוד מאתגר בחלקם פחות. כך בחשבון שאם תבחר בממר"ם אז רוב הסכויים שתשרת במחנה מקלף שברמ גן.

ממר"ם זה מותג.

מותג שצבר מוניטין בשוק ההיי טק למשך שנים רבות מאוד , והרבה מאוד חברות היי-טק גדולות מעסיקות יוצאי ממר"ם ונותנים עדיפות מסויימת ליוצא ממר"ם, וזה נכון

שאחרי שהשרות זאת בדרך כלל לא בעיה למצוא עבודה נחמדה בהיי-טק (כמובן שמתחילים בקטן יחסית ולאט לאט מתקדמים.)

כך בשחבון שאם אתה מאוד רוצה אתה יכול לעשות תואר בזמן השירות (חמש וחצי שנים סך הכל..).

לגבי גאמא אני לא יודע הרבה, יודע שהרמה שלהם מאוד גבוה ונוצר הרושם שהם יותר שווים ממר"ם. אבל כמו שכבר אמרתי ממר"ם זה מותג והוא נחשב יותר בחוץ..

בהצלחה לך בבחירה, אם יש לך שאלות נוספות, תרגיש חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש עוד דברים בחיל המודיעין חוץ מגאמא, אם אתה מתאים אתה תקבל מספיק הצעות.

בכל מקרה אם אתה רוצה לעשות משהו משמעותי בצבא, טוב כל דבר משמעותי בצבא הטבח הפשוט שווה משקל לרמטכ"ל למה אפילו מטכליסט רעב לא יעזור לך בגרוש במלחמה.

נכון, אבל לא נכון.

זה הכל עניין של כמה אתה מרוצה ממה שאתה עושה ועם מי אתה עושה, הרבה פעמים זה פחות קשור למשמעותי או לא משמעותי..זה כבר עניין אישי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bone אתה bone מ quake 3? (זה eViL אם כן ;D )

ואתה בטוח שממרם נחשב יותר מגאמא בחוץ?

בעיקרון אני מדבר על העתיד כי אני עכשיו רק עולה ליב ואני מתכננן לעשות יג ואז עד שאני יסיים גאמא / ממרם (אם בכלל אני יכנס), אבל תענו בנוסף על עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יחידות שב"כ מסויימות אשר דורשות מתכנתים או אנשי אבטחת מידע או כל מיני קשורים . . . מחפשים במפורש יוצאי יחידות רלבנטיות בחיל המודיעין. וזאת העבודה הכי בטוחה בשוק מבחינת תנאים,משכורות,שביתות (חח) ועוד. מעוניין למצוא עבודה בשירות בסוף הצבא, ורוצה מידע נוסף? גלוש להנאתך . . . :cool2:

http://www.shabak.gov.il/MOD/AllJobs/

internalpage_top_left.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משרת בממר"ם ולמרות זאת אנסה להיות כמה שיותר אובייקטיבי.

כמו שנאמר כבר, בממר"ם יש הרבה מאוד מקצועות. יש מנהלן,מטמיע,תכניתן ועוד..

כשהתכניתנים הם אלה שעברו קורס תכנות. לאחר שעברת קורס תכנות (וחתמת 2.5 שנות קבע) לאו דווקא תשתבץ בממר"ם.

אם אתה משתבץ בממר"ם אתה יכול להגיע לענפים שונים אשר מתעסקים בתחומים מגוונים, ביניהן אבטחת מידע, מערכות הפעלה, אמצעי איחסון ועוד..

בחלקם השרות מאוד מאתגר בחלקם פחות. כך בחשבון שאם תבחר בממר"ם אז רוב הסכויים שתשרת במחנה מקלף שברמ גן.

ממר"ם זה מותג.

מותג שצבר מוניטין בשוק ההיי טק למשך שנים רבות מאוד , והרבה מאוד חברות היי-טק גדולות מעסיקות יוצאי ממר"ם ונותנים עדיפות מסויימת ליוצא ממר"ם, וזה נכון

שאחרי שהשרות זאת בדרך כלל לא בעיה למצוא עבודה נחמדה בהיי-טק (כמובן שמתחילים בקטן יחסית ולאט לאט מתקדמים.)

כך בשחבון שאם אתה מאוד רוצה אתה יכול לעשות תואר בזמן השירות (חמש וחצי שנים סך הכל..).

לגבי גאמא אני לא יודע הרבה, יודע שהרמה שלהם מאוד גבוה ונוצר הרושם שהם יותר שווים ממר"ם. אבל כמו שכבר אמרתי ממר"ם זה מותג והוא נחשב יותר בחוץ..

בהצלחה לך בבחירה, אם יש לך שאלות נוספות, תרגיש חופשי.

את הקורס עצמו עוברים בבסמ"ח, פעם הקורס היה בממר"ם ובגלל זה נדבק לזה השם ממר"ם.

מה שידוע ובעל שם הוא הבית ספר למחשבים של ממר"ם בעבר ובסמ"ח כיום..מבחינת השירות אחרי שסיימת את הקורס לא משנה איפה תשרת תהיה מסודר אחרי הצבא.

ד"א אם בא לך ספר קצת על התנאים בממר"ם ומה אתה עושה שם כי אני בדיוק מסיים קורס תיכנות ובוחר יחידה השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bone אתה bone מ quake 3? (זה eViL אם כן ;D )

ואתה בטוח שממרם נחשב יותר מגאמא בחוץ?

בעיקרון אני מדבר על העתיד כי אני עכשיו רק עולה ליב ואני מתכננן לעשות יג ואז עד שאני יסיים גאמא / ממרם (אם בכלל אני יכנס), אבל תענו בנוסף על עכשיו...

למה לעשות י"ג?

אם אתה עושה י"ג מחשבים, אתה לומד בשנה שלמה (שנת לימודים במכללה+חודשיים קד"צ) את מה שמי שעושה קורס תכניתנים של ממר"מ עושה בחצי שנה, ובסופו של דבר מגיע לאותו מסלול. ולא יתנו לך להגיע לגאמא, אתה תלך מיד לממר"מ בסוף הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שרוצה להתגייס לחמ"ן:

http://www.hakshev.co.il/item.asp?type=1&NewsID=140

יצירת קשר עם יחידת האיתור, מתוך אתר חיל המודיעין:

http://www1.idf.il/aman/Site/spotting/spotting.asp?folder_id=40021

יצירת קשר עם יחידת האיתור

המענה הקולי...

מענה קולי - 03-6092550 או *2622 מכל טלפון בזק

המענה הקולי הממוחשב של יחידת האיתור פועל 24 שעות ביממה - 7 ימים בשבוע.

המועמדים לחיל מקבלים קוד אישי ובאמצעותו הם יכולים לשמוע לאילו מסלולים הם מועמדים ומהו סטטוס המועמדות שלהם בכל מסלול. אם התקבלתם לקורס מסויים, תוכלו לשמוע מהו תאריך הגיוס אליו הנכם מיועדים ואם הקורס הינו טרום-צבאי, תוכלו לשמוע גם את מועד פתיחת הקורס ולאשר את הגעתכם לקורס.

מלבד סטטוס המועמדות, יכולים המועמדים לשירות בחיל לשמוע לאילו אירועים (כנסים, ראיונות, מבחנים, תחקירים וכדומה) הם מוזמנים, לאשר הגעתם לאותם אירועים או לשנות את מועד האירוע באמצעות המערכת הממוחשבת.

ניתן לדבר עם נציגי היחידה בין הימים א'-ה' ובין השעות 8:00 ל- 20:00 - ללא קוד אישי

ועכשיו גם בימי שישי בין השעות 8:00 עד 12:00.

מועמדים לחיל יכולים לדבר עם נציג היחידה גם לא בין השעות הנקובות כאשר הם משתמשים בקוד האישי, מספר ימים לפני מבחן/ראיון או אירוע אחר, וכך גם מספר ימים לפני גיוסם לחיל או תחילת קורס הטר"צ.

פקס - 03-5692761 ודואר - ד.צ. 01090 צה"ל

ניתן לשלוח אלינו פקס או מכתב בכל פניה שהיא. חולית פניות הציבור תטפל בכל הפניות ותחזור אליכם בטלפון או בדואר.

חוליית פניות הציבור של יחידת האיתור אשר בראשה קצינת פניות הציבור, הוקמה על-מנת לשפר את איכות השירות הניתן למועמדים לחיל. נציגי החוליה מקבלים כל פניה בכתב (פקס או מכתב) - מבקשה לשינוי מועד ראיון ועד ערעור על הסרת מועמדות, ואחראים לכל שלבי הטיפול בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבטיח לך שגאמא עדיף אפילו מההסתכלות הכי פשוטה:

ממר"מ - חצי שנה קד"ץ ו שנתיים וחצי קבע - שרק אחרי הגיוס אתה מבין מזה באמת לפני זה אתה לא באמת חושב על זה

וגאמא שמדובר על קורסים יחסית קצרים ועם מעט קבע שמבצעים תפקידים יותר טובים

במקום שי בו אנשים גם משם וגם משם האלו ממר"ם יעשו תפקדים פחות טובים - וזה יהיו האלו הכי טובים מבין האלו שמסימים את הקורס

ודרך אגב עם כבר ממר"ם אז למה לא עתודה של מדמ"ח - אותו פרק שירות צבאי ותואר ותפקידים הרבה יותר טובים.

ובקשר לאחר כך תאמין לי שאנשים שהשתחררו אחרי שהם היו בגאמא יותר מבוקשים ממרמניקים - כי הם יותר טובים והאנשים שיביאו אותם לעבודה כנראה גם יצאו משם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאזרחים עובדי צהל

גם זה נכון רק שלרוב זה קצת יותר מיומים - צריך איזה חופשה קטנה בדרך - חודש ומשהו זה כבר יותר הגיוני

בקשר לקבע - זה להזהיר מאוד להזהיר אתה לא תופס כמה זמן זה עד שאתה מגיע לשם - אני מכיר די הרבה ממרמניקים שמיואשים מהקבע שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: כל הטמבלים מהכיתה שלי הולכים ליפול חזק :silly:

אם כבר בחירה בין שני הג'ובים(בחירה שלך רשע,לא שלי חס וחלילה :nono:), אז גאמא (השאלה היא האם גם גאמא דורשים קבע)

אה ונ.ב. קטן שבטח גם עליו לא יענו, אחד מהמנוסים פה קישר לאתר של השב"כ, משם כבר עברתי לאתר של המוסד, מסתבר ששני הגופים מגייסים לשורותיהם סטודנטים - מישהו יכול להרחיב? :smile1: :smile1: :smile1:

מעניין שהיום שודר פרק הסיום של זהות בדויה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לגאמא יש קבע של שנה וחצי רק צריך לציין.

בכל מקרה:

גאמא: מסלולים עם הכשרה הרבה יותר נרחבת ממר"מ בהמון תחומים, שחלקם אפילו לא קשורים למחשבים ספציפית.

שרות מעניין עם האנשים מהטובים ביותר בצה"ל, שנבחרו ע"י פינצטה ליחידות העילית של חיל המודיעין. סיכוי כמעט מלא לצאת לקצונה, לייתר דיוק מי שלא יוצא לקצונה מגאמא זה מי שמתעקש לא לצאת. עבודה מובטחת במעגל מערך המודיעין, אנשים לא גומרים עם חמ"ן כשהם משתחררים מצה"ל, החל מרפא"ל ועד מוטרולה, יש מי שידאג לך. הרי לא סתם יש לך ולשאר העולם מהיר תודות ל8200 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...