ממרם VS גאמא - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממרם VS גאמא

SweeT_EviL

ממרם VS גאמא  

1241 הצבעות

1. 1. ממרם VS גאמא

Recommended Posts

תראה אחי לא משנה לי איזה יחידה יותר מעניינת כי למען האמת כל העסק הזה של תכנות לא הכי מעניין אותי

נשאר לי רק נושא אחד בתכנות שאני בודק אותו עכשיו לעומק לראות אם הוא מעניין וזה גרפיקה (כרגע אני בודק בVB)

כי כל התכנות שלמדתי ממש לא עיניין אותי אם זה C ומה שלמדתי שם או גאווה וכל הקטע של תכנות מונחה עצמים או סתם VB וגם בניית אתרים לא עיניין אותי (HTML ASP VBSCRIPT) או אקסס אם זה נקרא תכנות

פשוט אפשר להגיד שיש לי "ראש" לכל זה ואני די לא מסתבך אבל בוא נגיד שאני מעדיף לשחק או סתם לעשות OC (כמובן שלצאת עם חברים אבל זה כבר לא קשור למחשבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שטויות כל הקטע של ליהיות שם כדי לקבל ניסיון...איזה קצין מנופח הטיף לנו על זה אבל הוא שכח שהוא עובד בקבע,הם אפילו לקחו אותנו לבסיס שלהם(בית זונות עצום עם חוות שרתים עתיקה שמחזיקה תיעוד של כל הלקוחות שמגיעים לשם :smile1:) והראו לנו כל מיני פרוייקטים שלהם. היה מאוד מאוד קשה לא לצחוק להם בפנים.

עשה לעצמך טובה ותמנע מבזבוז מוחלט (אלא אם כן סוליטר,הכנת קפה ותכנות זנותי זה מה שמציף את הסירה שלך) של 3 שנים תמימות.אם אתה רוצה לאתגר את עצמך תהיה בטוח לגמרי שזנות היא לא הדרך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תסלחו לי שאני מקפיץ משהו מלפני שבועיים, אבל אני רק רציתי להגיד את זה:

- האנשים איתם תעבוד ביחידה שאליה משוייכים בוגרי גאמא הם מהטובים ביותר בחמ"ן.

- זה כמו ההבדל בין להיות עם חבר ערס לאחד מצחיק, עם ראש על הכתפיים, גם אם הוא קצת נראה חנון (באמא שלי שיש שם מצחיקים כאלה, אבל חברים מצויינים).

- לא אוכל לדבר יותר מזה על גאמא:

http://www1.idf.il/Aman/Site/spotting/spotting.asp?fld_id=40010&pageno=7

- לך לשם, לך, ועוד פעם : לך! אפילו תלך בלי סיכה ותמיד ישאלו אותך "מה אתה עושה כל כך סודי שאין לכם סיכות?" :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגאמא אין סיכה?!

חשבתי שרק מגלן ומטכ"ל הולכים בלי הסיכה של היחידה

אולי אתה מתכוון לשמן סיכה...

לגאמא אין סיכה כמו לרוב הקורסים הסודיים של חיל המודיעין, המסלול עצמו בגאמא סודי, התוכנית עצמה היא פתוחה.

לא תוכל להגיד לאף אחד איזה מסלול את עובר או מה אתה לומד, לפחות אתה לא אמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגאמא אין סיכה?!

חשבתי שרק מגלן ומטכ"ל הולכים בלי הסיכה של היחידה

אולי אתה מתכוון לשמן סיכה...

ססס . . .סליחה?! WTF?!

בוא אני אגיד לך מי הולך בלי סיכה:

סיירת מטכ"ל, יש להם סיכה, פשוט לעולם אינם הולכים איתה. גם לא בקורס קצינים בבה"ד 1. איך מזהים מטכליסט? מדים מלאים של צנחן (משופשפים, לא חדשים!) וסיכת כנפי צניחה על כיס שמאל, במקום ימין בדר"כ כמו שאר היחידות. ואם הם כבר מגיעים לאיזה טקס, תמיד יהיה איתם מקוצרר או מקוצר עם תושבת מרובעת מעל הקנה, לאמצעים מיוחדים. מכיוון שצריך ללכת ל"נשק" בנשקייה על מנת להוריד אותה, פשוט מגיעים איתה וזהו. זה מה שאני ראיתי המון כאלה.

יחידות שנמצאות בתוך אגף המודיעין שתחתיו נמצא חיל המודיעין הולכים פשוט עם "אישור לבישת בגדים אזרחיים בשירות סדיר". יש להם סיכה והם לא הולכים איתה. עד כאן בקשר ליחידות הקרביות בחיל.

חוץ מזה, יש יחידות בודדות בחמ"ן אשר אין להם סיכה, או שעדיין לא יצאה. אני יודע כי אני אוסף סיכות שלהם. ו יש אולי איזה 5 מסלולים בלי סיכה, בין אם זה בקורס, ובין אם זה בשירות. כולל ב"שחקים". אם איני טועה גאמא, או מסלול בתוכו משוייך לשחקים, לא?

מגלן הולכים עם הסיכה שלהם כמו כל חייל אחר. מה זה השטויות האלה?! תעמוד יום אחד ליד הרכבת בת"א תראה מלא לוחמים. עדיף ביום ראשון ב8 בבוקר . . .כשכולם נוסעים לבסיסים.

* מישהו אוסף סיכות כאן ורוצה לפטפט עליהן? :-)

ב"מ :hi:, תעבור מיונים לגאמא ותגלה.

לא ב"ם= בטחון מידע, אלא ב"ש= בטחון שדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חיי בסרט אם אתה חושב שכל גאמא מקבלים 327. רוב היחידות גם הכי סודיות של חיל המודיעין כבר לא מקבלות את האישור הזה(אלא אם אתה קצין/נגד בקבע/ מקומבן). בכל יחידה יש איזה מדור או שניים שמקבלות בד"כ אישור אזרחי כיוון שהן ממודרות אחו שרמוטה, גם מרוב האנשים במחלקה/יחידה.

כמו כן גם מאוד תלוי באיזה בסיס אתה, יש יחידות שפרוסות על דיי הרבה בסיסים ומקבלים אישור רק בחלק מהם, בחלק אופן אנשים בחיל המודיעין הולכים רובם על מדים כמו גדולים לא משנה איפה אתה ולמה.

הכי קל לזהות אנשים שכן נמצאים ביחידה טובה זה כי הם הולכים כמו עובדי רסר, פטור מנעליים, לא מדוגמים חולצה לא תקנית, אין דיסקית, דרגות סמל לבושות הפוך(זה ממשהו שרשמנו לש"גמליות שלנו פעם xD).

בכל מקרה אם תכנס למקום טוב אתה עדיין צריך הרבה מזל כדי לקבל את זה 8)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי יקר. אם תקרא טוב עוד פעם, יש להניח שתשים לב שדיברתי על לבוש אזרחי רק על יחידות מבצעיות שאתה פוגש ביום יום . . . מבלי לדעת זאת. בחלק השני דיברתי על יחידות בלי סיכה . . .

*מה זאת אומרת, הוראות לש"גימליות שלנו. אחת בנות שומרות עליכם? שתיים: למה אתם מלמדים אותן לזהות כאלה מ"יחידות טובות"? נשמע כמו משטרה צבאית למהדרין . . . :-)

אגב, זאת התעודה שלך?!

נ.נ.ב - אתה מבין בסיכות מודיעין כי אתה בקהילה, או שיש לך חבר שאתה יודע ממנו את כל מה ש . . אתה יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנות שומרות עלינו :silly: מקבלים רק כוסיות לש"ג אצלנו משום מה :smile1: וזה היה יותר בכיוון של בדיחה איך לזהות חיל מהיחידה שלנו... מה משטרה צבאית מי שם עליהם זין :-X

וכן התעודה שלי.

בכל מקרה גם היחידות המבצעיות של חיל המודיעין לא מקבלות את האישור הזה, חיל מודיעין השדה בכלל לא, והיחידות שמשחקות יותר מאחורי הקלעים מקבלות במקרים דיי נדירים, שוב תלוי באיזה בסיס/תפקיד אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהדברים שחסר לי לאחרונה, ביקשתי מהרבה אנשים ענבים ולא הצליחו להשיג לי, למרות ש"יש הרבה" בחדר אוכל . . . :yelclap:

* אל תשאלו, לא תקבלו תשובה :-) כן. זה משפט קוד, כמו בסרטים. המבין יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...