ממרם VS גאמא - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממרם VS גאמא

SweeT_EviL

ממרם VS גאמא  

1241 הצבעות

1. 1. ממרם VS גאמא

Recommended Posts

יש המון מסלולים לגאמא, אם אתה תעשה מסלול תוכניתנים אתה תכנס לגאמא בתור תוכניתן או משהו קרוב לזה.

אם תיפול מהקורס אז אתה תיפול מהקורס.

אבל אם אני עושה תקורס הזה ולא נכנס לגאמא אז לא יותר נכון שהם דפקו אותי?

למה גם אני יצתרך לעשות דחש אי אפשר לעשות מיוניים לכמה מקומות במקביל?

ומה זה איתור חמן

ברגע שאתה עושה מיון טרום גיוסי לחמ"ן אתה מנותק מכל דבר אחר בצבא חוץ מקורס טייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא עד לפני חצי שנה מחשבים היה העדיפות השניה שלי....

רציתי להיות באיזה סיירת עצבנית(לא גולני או משהו כזה אלה יותר רציני...)

אבל אני הייתי עצלן רצח וממש לא היה לי (עכשיו קצת יותר אבל עדין אין לא יוכל להיכנס לסיירת רצינית)

לכן אמרתי לפחות נעשה משהו שיתן לי משהו אחרי הצבא חוץ מעדיפות למשרות שמירה בקניון

אה וזה בדוק (שאלתי בצו ראשון) שמי שעושה יג הולך למקצוע שלו... השאלה כמובן זה לאן

אבל אם אני עושה תקורס הזה ולא נכנס לגאמא אז לא יותר נכון שהם דפקו אותי?

למה גם אני יצתרך לעשות דחש אי אפשר לעשות מיוניים לכמה מקומות במקביל?

ומה זה איתור חמן

אני מניח שאתה בגילי אז עוד לא מאוחר בשבילך להכנס לכושר. חוץ מזה,גם אם לא תתקבל לאחת מיחידות האליט, הסיירות האחרות לא פחות יוקרתיות...

עצה שלי, במקום לפחד מליפול בקורס המסכן הזה(אתה לא תיפול, אם כן אתה די...) תזיז ת'תחת ותכנס לכושר, כך גם תשמור על אופציות פתוחות וגם תזכה בכל ההטבות הנלוות ללהיות בכושר ;).

אמרת גם שאתה עושה 15 יחידות במחשבים(פוי תפוי פוי) ולכן אתה נשאר בי"ג, אבל כמה שידוע לי גם אני עושה(יחידות רגילות ופרוייקט גדול) ואף לא הועלתה האפשרות של ללמוד בי"ג....

לדוגמה, הבנתי שיש לך "קשר" מיוחד ליחידה המדוברת רציתי לשאול אותך האם ידוע לך על יחידה\מסלול שקורא לכישוריםשל פיזיקאים\מתמטיקאים(יש לי מרצה שהוא הנ"ל(וגם במאי :silly:) שעסק בזה בזמן שירותו הצבאי, אנחנו חשדנו בהתחלה גאמא כי אולי בתחילת דרכה אלה גם היו חלק מהאיכויות שהם חיפשו..הוא כמובן שותק.. :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון מסלולים לגאמא, אם אתה תעשה מסלול תוכניתנים אתה תכנס לגאמא בתור תוכניתן או משהו קרוב לזה.

כאילו יש דבר כזה קדץ תוכניתן או משהו כזה?

אני מניח שאתה בגילי אז עוד לא מאוחר בשבילך להכנס לכושר. חוץ מזה,גם אם לא תתקבל לאחת מיחידות האליט, הסיירות האחרות לא פחות יוקרתיות...

עצה שלי, במקום לפחד מליפול בקורס המסכן הזה(אתה לא תיפול, אם כן אתה די...) תזיז ת'תחת ותכנס לכושר, כך גם תשמור על אופציות פתוחות וגם תזכה בכל ההטבות הנלוות ללהיות בכושר ;).

אמרת גם שאתה עושה 15 יחידות במחשבים(פוי תפוי פוי) ולכן אתה נשאר בי"ג, אבל כמה שידוע לי גם אני עושה(יחידות רגילות ופרוייקט גדול) ואף לא הועלתה האפשרות של ללמוד בי"ג....

בן 17

ותראה אם אני נגיד יקרע את האמאמא של התתחת שלי במכון

אז אני יכנס נגיד לסיירת גולני... מה אני יעשה אחרי זה? זה לא יתן לך משהו בחיים

לא כמו נגיד שאני יהיה טייס/שייט (13)/מטכל או איזה סיירת על אחרת.. (מן הסתם הציפיות שלי להיכנס למה שאמרתי עכשיו אפסים במיוחד שכבר עברתי את הראיון הראשוני שזה יפיל אותי אם אני עכשיו יחליט ללכת לקרבי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמה, הבנתי שיש לך "קשר" מיוחד ליחידה המדוברת רציתי לשאול אותך האם ידוע לך על יחידה\מסלול שקורא לכישוריםשל פיזיקאים\מתמטיקאים(יש לי מרצה שהוא הנ"ל(וגם במאי :silly:) שעסק בזה בזמן שירותו הצבאי, אנחנו חשדנו בהתחלה גאמא כי אולי בתחילת דרכה אלה גם היו חלק מהאיכויות שהם חיפשו..הוא כמובן שותק.. :smile1:)

יחידות , משרד הבטחון, רפא"ל יש מספיק מקומות שאנשים כאלה מגיעים בצהל אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדיר רק במסגרת עתודה לפחות ברפא"ל

:o

הצבא ממן גם תארים שלא ישחקו ישירות לתוך הידיים הדביקות שלו שמחפשות תמיד ג'ובניקים?!קרי תואר בפיזיקה\ מתמטיקה מעשית?

התרשמתי לטובה :P

איך הם מגיעים למסלול כזה ולכמה זמן הם מוכרים את נשמתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עתודה = 3 שנים חובה (כמו כולם) ו-3 שנים קבע

מתוך כלל העתודאים הצבא מפזר קמצוץ קטן לכל מיני יחידות ששייכות למשרד הבטיחות

בין היתר מגיעים גם לרפאל (למרות שהיא כבר לא שייכת למשרד הבטיחות אבל עדיין מגיעים)

לא צריך להיות יותר מידי מיוחד בשביל להגיע לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין שאר הדברים שכבר הוצגו כאן, לא משנה שזה מפתח לך קריירה לא משנה כלום.

לדעתי הצנועה דיי עדיף לעבוד מול חומר מודיעני מעניין במשימות מאתגרות, מאשר לתכנת איזה תוכנה לניהול המחסן של שימעון מבינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בגאמא יש לך יותר יכולת לדעת איפה תשרת בסוף (כי כל מסלול הולך למקום אחר), לעומת ממר"מ מתכנתים, שמשם אתה יכול להגיע למיליון ואחד מקומות.

כל מסלול הולך למקום אחר אבל לא לווא דווקא ליחידה מסויימת, בזמן הקדץ יהיו לכם רעיונות ליחידות מסויימות אם יהיה לכם מזל, אם לא אז תמלאו מקומות ביחידות הקצת יותר סטנאדרטיות אבל גם זה הרבה הרבה יותר מעניין ממר"ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...