ממרם VS גאמא - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממרם VS גאמא

SweeT_EviL

ממרם VS גאמא  

1241 הצבעות

1. 1. ממרם VS גאמא

Recommended Posts

גאמא זה לא רק מתכנתים ממש לא, וגם לא בטוח 100% שתיהיה בתפקיד שהוא טכני במהותו.

גאמא זה כמה מסלולים שכולם מיועדים למודיעין.

בחלק מהמסלולים בגאמא אתה לומד הרבה כמו בממר"ם (אבל עם התמקדות בנושאים מקצועיים שיותר רלבנטיים לעיסוק שלך בעתיד), וחלק מהמסלולים מיועדים לאנשים שיש להם מספיק ידע מראש ולכן מספיק לתת להם הכשרה לתחום הספציפי שבו הם יעבדו.

לדעתי גאמא עדיף כי:

1. פחות קבע

2. נחשב יותר יוקרתי

3. אתה יודע לאן אתה מגיע (ומנסיון, זה מקום טוב - גם טוב לשרת בו, וגם יש לו שם אח"כ באזרחות)

קדץ של 8 חודש ושנה וחצי קבע, אתה לא יודע לאן אתה מגיע לפני שהקדץ נגמר, נחשב ליותר איכותי זה אני מסכים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה קדץ

ואם למשל אני יעשה את זה את ה8 חודשים האלה ובסוף יקבעו שאני לא מתאים לגאמא -תכנות אז אני ידפק? כאילו אני לא יוכל ללכת לממרם במקום?

וקבע אמרתם חצי שעה למה העלת לשנה וחצי..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני יכול להידפק לפי הדברים שלך

ולמה מה שאמרתי לא מומלץ..?

כי גם אם תצליח לחתום על דח"ש ולהכנס לממר"מ מאוד מאוד מאוד נוטים לדפוק אנשים שמנסים לדפוק את הצבא.

תירק על הצבא הוא ירטב, הצבא ירק עליך אתה תטבע.

מה הפרופיל שלך?

זה לא משנה איתור חמן מנתק אותך מהכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפרופיל שלך?

97

אבל אמרו לי שאם אני עושה יג אז בטוח לוקחים למחשבים..

כי גם אם תצליח לחתום על דח"ש ולהכנס לממר"מ מאוד מאוד מאוד נוטים לדפוק אנשים שמנסים לדפוק את הצבא.

תירק על הצבא הוא ירטב, הצבא ירק עליך אתה תטבע.זה לא משנה איתור חמן מנתק אותך מהכל.

מה זה דחש

ולמה מה שאני עושה נקרא לדפוק את הצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה איתור חמן מנתק אותך מהכל.

בדיוק, בגלל זה לא מלאתי בכוונה את השאלון הזה (אני מקווה שזה לא יתברר כטעות קולוסאלית)

בולשיט!

אני אמנם לא עושה י"ג אבל אני מוכרח לדחות את הגיוס בשנה כמעט(אתה לומד בתיכון שנה, אני שני סימסטרים רק במכללה).על גופתי המתה(או הפצועה) שאני אהיה ג'ובניק, בייחוד אם זה כולל חתימה על הסכם עם השטן של קבע כתוכניתן(אם אני לומד את זה ולא יכול לסבול תיכנות... :kopfpatsch:)

ד"א,יש לך פרופיל 97 - אין לך שום מוטיבציה לעשות עם עצמך משהו רציני בצבא? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

97

מה זה דחש

ולמה מה שאני עושה נקרא לדפוק את הצבא

דח"ש - דחיית שרות

כי אתה עושה קורס מאוד מאוד יקר על חשבון הצבא, ואז לא רוצה להכנס לתפקיד שהצבא הכשיר אותך אליו, זה נקרא לדפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, בגלל זה לא מלאתי בכוונה את השאלון הזה (אני מקווה שזה לא יתברר כטעות קולוסאלית)בולשיט!

אני אמנם לא עושה י"ג אבל אני מוכרח לדחות את הגיוס בשנה כמעט(אתה לומד בתיכון שנה, אני שני סימסטרים רק במכללה).על גופתי המתה(או הפצועה) שאני אהיה ג'ובניק, בייחוד אם זה כולל חתימה על הסכם עם השטן של קבע כתוכניתן(אם אני לומד את זה ולא יכול לסבול תיכנות... :kopfpatsch:)

ד"א,יש לך פרופיל 97 - אין לך שום מוטיבציה לעשות עם עצמך משהו רציני בצבא? :nixweiss:

דווקא עד לפני חצי שנה מחשבים היה העדיפות השניה שלי....

רציתי להיות באיזה סיירת עצבנית(לא גולני או משהו כזה אלה יותר רציני...)

אבל אני הייתי עצלן רצח וממש לא היה לי (עכשיו קצת יותר אבל עדין אין לא יוכל להיכנס לסיירת רצינית)

לכן אמרתי לפחות נעשה משהו שיתן לי משהו אחרי הצבא חוץ מעדיפות למשרות שמירה בקניון

אה וזה בדוק (שאלתי בצו ראשון) שמי שעושה יג הולך למקצוע שלו... השאלה כמובן זה לאן

דח"ש - דחיית שרות

כי אתה עושה קורס מאוד מאוד יקר על חשבון הצבא, ואז לא רוצה להכנס לתפקיד שהצבא הכשיר אותך אליו, זה נקרא לדפוק.

אבל אם אני עושה תקורס הזה ולא נכנס לגאמא אז לא יותר נכון שהם דפקו אותי?

למה גם אני יצתרך לעשות דחש אי אפשר לעשות מיוניים לכמה מקומות במקביל?

ומה זה איתור חמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהתקבל לקורס של גאמא, התקבל לגאמא.

לא יכול להיות מצב שבוא סיימת את הקורס, ואתה לא הולך למסלול. זה כמו שאם תסיים קורס טיס, ולא יקחו אותך כטייס.

אם הגעת לקורס, אתה כבר הולך לגאמא (אלא אם כן נפלת מהקורס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...