מה אתם חושבים האם אולמרט שגה כשדחה את הנסיון של ראש ממשלת לבנון להידברות ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים האם אולמרט שגה כשדחה את הנסיון של ראש ממשלת לבנון להידברות ?

mrbig

Recommended Posts

לפני שאתם עונים מהבטן -תחשבו קצת עם הראש

יש לדעתי להענות לפניה כזו הרבה יתרונות

אין מה להפסיד -לא מתחייבים לשום דבר

מראים לכל העולם שאנחנו לא מתנשאים ומוכנים לשמוע מה שיש לומר

אני לא חושב שזה מראה על חולשה להפך זה מראה על עוצמה. תוך כדי כתישה שלנו ועוד בגיבוי או הבנה של ממשלות רבות בעולם אנחנו מגיעים בעמדת כח

לא נהייה בעמדת כח כזו עוד מעט- ברגע שיתחילו לספור בלבנון הרבה הרוגים אזרחים זה יעצר (אל תשלו את עצמכם שניתן בכח להכריע את חיזבאללה)

גם לשחרר חיילים חטופים בכח הסיכוי אפסי (השאלה אם ממשלת באמת מעניין אותה גורל החייל)

ניתן להעמיד תנאים מוקדמים להפסקת המתקפה

אולמרט לדעתי פשוט אדיוט -חמור גמור -וגם עם בייצים בגודל של אפרוח, אף פעם לא עשה משהו שחרג טיפה ממוסכמה חברתית

אף פעם גם כנראה לא יעשה

חבל שזה ראש הממשלה שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, לראש ממשלת לבנון אין שום כוח בנושא, לכן הוא לא יכול להוות מקור למשא ומתן כל עוד חיזבאללה נמצאים בלבנון.

בנוסף, תזכור שהחלטות מתבצעות לפי החלטת הממשלה כולה ולא רק לפי ראש הממשלה, למרות שהוא באמת לפעמים עקשן מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבא לבנון מספיק חזק כדי להיכנס בחיזבאללה אבל אז סוריה ייכנסו בהם ואיראן (לא מבחינת מלחמה אבל כלכלית וכל מה שאפשר הם ייכנסו בהם). זאת בעיה לראש הממשלה של לבנון אין שם מספיק חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אומר זה שצריך להיות אדיוט לדחות הצעה כזו

איו לנו מה להפסיד -רק להרוויח

אני מתעב את האיש הזה באמת ובתמים לא סובל את המראה הנאלח שלו............ מכל האנשים הלא יוצלחים במערכת הפוליטית -בחרו אותו

אני מחפש את מצביעי קדימה ולא מוצא אותם -איפה הם אותם 29 מנדטים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לקיים מו"מ תחת אש. אם אנו ניתן לחיזבאללה זמן להתאושש כשאנחנו מדברים עם ראש ממשלת לבנון, שאין לו מילה וחצי מילה אצל החיזבאללה, אנחנו סתם מורחים זמן. כשהם (לבנון) יחליטו לקיים את הלחטת האו"ם מספר 1559, על כל הבטיה, כולל שחרור 2 החטופים, אין שום סיבה להמשיך במתקפה הזו. אנחנו לא באנו למשא ומתן. אם זה מה שהיינו עושים אז למה לא ישבנו מלכתחילה למו"מ ופתחנו במלחמה?

על מה הוא בדיוק רוצה לדבר? ראיתם את הפרנויה שלו (של ראש ממשלת לבנון) כשהוא התראיין בFOX? ממש בן אדם היסטרי...

לדעתי, ואני שמאלני בדעותיי, אןי שום סיבה שנפסיק עד שלא יובטח (בין אם זה ע"י ממשלת וצבא לבנון ובין אם זה ע"י האום או האיחוד האירופי) שיחרורם של 2 החטופים ויישום החלטה 1559.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכירו לי מה שמו של אותו ראש ממשלה אשר הציע הידברות? אם אינני טועה, זה עוד היה ראפיק חרירי המנוח, תקנו אותי אם אני טועה, ועשה בסטר מחשש לחייב (ובצדק, כי זמן מה אח"כ חוסל). מה הפלא שהממשלה הלבנונית פוחדת להיכנס איתנו במגעים לקראת שלום כאשר דמשק ואיראן נושפות לה בעורף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...