F16 ישראלי הופל בביירות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

F16 ישראלי הופל בביירות

Dan1919

Recommended Posts

[ltr]it's not a box of leaflets. first, it's on fire, second, it's too big.

which leaves two possibilities, a. aircraft b. aircraft part or ammunition.

now it's too big to be b. according to the footage it's at least 4 or 5 meters from end to end, probably larger.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נפל מטוס חד וחלק. בכל מיקרה לא של צה"ל.

איך אתה יודע? יש לך מקור מידע? מה?

השערה של ערוץ 2: נפל כלי טייס לא מיואש, זה בגלל שפרץ אמר ששום כלי "חשוב" של צה"ל לא נפל והסיכוי הוא מאוד קטן אבל הם עדיין לא מכחישים בצורה חדה.

לבנון טוענים שזה מיכל דלק ואין טייסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]it's not a box of leaflets. first, it's on fire, second, it's too big.

which leaves two possibilities, a. aircraft b. aircraft part or ammunition.

now it's too big to be b. according to the footage it's at least 4 or 5 meters from end to end, probably larger.[/ltr]

אני מבין שהכרוזים עשויים מנייר חסין אש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהכרוזים עשויים מנייר חסין אש?

שמע בטח לא מנייר חסין אש אבל גם ששורפים נייר הוא מתפזר באוויר ולא שורף צמיגים, אני לא מנסה לשכנע אף אחד בשום דבר אני רק מקווה שבאמת הכל יהיה בסדר ושלא נפל שום כלי טייס ואם כן אז בתקווה שנפל מל"ט\מזל"ט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על מיכל דלק שמטוסים נושאים איתם, ומנתקים כשהוא מתרוקן

מנתקים את המיכל דלק שהוא מתרוקן? כאילו מה זה לא עולה כסף? אי אפשר למלא אותו שוב? מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על מיכל דלק שמטוסים נושאים איתם, ומנתקים כשהוא מתרוקן

הגודל שלהם נע בין 2-3 מטר בדר"כ והוא ניתן לזיהוי כמיכל דלק בקלות גם כשהוא אחרי פיצוץ(יצא לי לראות אחד כזה).

מנתקים את המיכל דלק שהוא מתרוקן? כאילו מה זה לא עולה כסף? אי אפשר למלא אותו שוב? מוזר.

יש אפשרות כזאת לנתק אותם אבל לא משתמשים בזה יותר מדי כמו כן אם זה באמת מיכל יכול להיות שהייתה תקלה והוא התנתק לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the cost you pay in fuel you burn due to the higher drag coefficient is far grater than the cost of the fuel tank...[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...