דיון על ה 4X4 של AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על ה 4X4 של AMD

lmlm

Recommended Posts

רציתי להביא לכם את המאמר על 4X4 שראיתי ב XS:

http://abcnews.go.com/Technology/ZDM/story?id=2192231

וגם את זה שפורסם לא ממזמן ב INQ:

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=33081

מה דעתכם? ייתן מענה לקונרו?

תחשבו על שני X2 3800 כל אחד 169 דולר.

זה כמו E6600 במחיר רק צריך שיתן ביצועים מעל ה E6600 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שני X2 3800 מציגים עדיפות על E6600 שהם באותו מחיר , לא הייתם מוסיפים כסף בשביל לוח שמאפשר שני X2 3800? (ומי שקונה מחשב עם E6600 יש לו כסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתחרה בקונרו. אל תשכחו שלוודקרסט יש +- אותה פלטפורמה, ובכ"ז אלה שני מעבדים. כמו כן, תארו לעצמכם מחיר של כזה :P

(אגב, איך האווטר החדש שלי? ;D)

אני אוהב תחתימה שלך ואני כן פאן בויז (דרך אגב אם אתה גר בשרון צפה להודעות שהWII יגיע)

בנוגע לנושא תאמת לי זה ניראה דבילי לרוב האנשים וזה מישתי סיבות

1-זה יצריך יותר חשמל יותר מאווררים יותר שטח פיזי וכו

2-וזה יותר חשוב רוב האנשים לא צריכים יותר מ3800X2 1 או 930 אז למה לעזזל ליקנות 2 3800X2 ?

אנשים מילתהבים מהקונרו יותר מידי לדעתי זה שיש לו יחס עלות תועלת מאוד טוב זה דבר אחד אבל אפשר ליקנות מעבד כפול יותר זול היום

ותקונרו או משהו מקביל שהמחירים ירדו ויהיה צורך אמיתי במעבדים כאלה חזקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שני X2 3800 מציגים עדיפות על E6600 שהם באותו מחיר , לא הייתם מוסיפים כסף בשביל לוח שמאפשר שני X2 3800? (ומי שקונה מחשב עם E6600 יש לו כסף)

למה ששתי 3800 X2 יעלו כמו E6600, לפי מה שהבנתי הם צריכים לייצר חדשים בשביל הטכנולוגיה הזו, ולכן המעבדים צריכים לעלות יותר מסתם 3800 X2 ולכן הם יעלו יותר מ-E6600, ובטוח שהלוח אם יהיה יותר יקר, והביצועים, אני לא חושב שיהיה הרבה שיפור בביצועים, כי לבנתיים אין הרבה תהליכים שיכולים להתפרק לכמה ליבות\מעבדים ולכן זה כמעט כמו שתהליך ירוץ על 3800 רגיל, ולכן זה לא שווה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם

אבל מתי לאחרונה ראיתם מערכת עם 2 (מערך כמובן, וזה עוד בלי האופציה של Physics עם כרטיס מסך שלישי של ATI, או Quad SLI)?

על הלוח בקושי יש מקום לשים נורמלי, אתם רוצים עוד לשים עוד מעבד ועוד גוף קירור?

מערכות כאלה מסתפקות בגוף מקורי (ששוקל בפני עצמו לא מעט)? לרוב תמצאו על מערכות כאלה קירורים יותר מאסיביים ואפילו BigTyphoonים

הלוח מסוגל לעמוד בדבר כזה? (מבחינת מקום ומבחינת משקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...