עוד יציאה של השמאל הקיצוני הישראלי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד יציאה של השמאל הקיצוני הישראלי

integral

Recommended Posts

ההבדל הוא שהם מציגים דעה פוליטית, אתם מציגים חוסר אנושיות.

הם אולי טועים, אבל אתם מוכנים להרוג יהודים.

אתם פוגעים במדינה לא פחות מהם, תראו איזה יפה הטילים של נסראללה שוברים אתכם.

אתם חלשים.

:screwy:

למי אתה קורא חלש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אמנם מאמין שהפיתרון האולטימטיבי הוא שהחיזבאלה יצא מלבנון, ואז יהיה הסכם שלום עם לבנון שיכלול החלפת שבויים, אבל לא ככה.

דברים כמו עסקת טננבאום רק חיזקו את החיזבאלה ועכשיו אין מנוס ממלחמה עד לפיתרון סופי שיהיה שונה מזה שהיה בפעם שעברה.

זה פשוט בושה שיש אנשים בארץ שמחליטים דווקא ברגעים שהכי חשוב לשמור על אחדות להיות שונים ולא לתמוך בצה"ל.

ttp://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=383306&sid=126

מאמר מעניין על העניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אתה קורא חלש?

לאנשים שמוכנים להרוג את אחיהם בגלל חילוק דעות.

לאנשים שכמה טילים הפכו אותם למטורפים.

לאנשים שהפחד שולט בהם עד שהם לא מסוגלים לחשוב בהיגיון.

לאנשים שמשתיכים לזרם קיצוני, ימני ושמאלני.

אותם אנשים שנאסראללה כל כך אוהב שנמצאים פה בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהם מציגים דעה פוליטית, אתם מציגים חוסר אנושיות.

הם אולי טועים, אבל אתם מוכנים להרוג יהודים.

אתם פוגעים במדינה לא פחות מהם, תראו איזה יפה הטילים של נסראללה שוברים אתכם.

אתם חלשים.

ואתה מדבר שטויות:

1) כי אף אחד לא התכוון באמת להרוג אותם, זו דרך התבטאות שמייצגת את התסכול מהאבסורד שבמה שעושים האנשים האלה. יורים לעצמם וגרוע מזה לאחרים ברגל.

2) כי הם לא מציגים דעה פוליטית. זה הדבר האחרון שהביא אותם להפגנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מדבר שטויות:

1) כי אף אחד לא התכוון באמת להרוג אותם, זו דרך התבטאות שמייצגת את התסכול מהאבסורד שבמה שעושים האנשים האלה. יורים לעצמם וגרוע מזה לאחרים ברגל.

2) כי הם לא מציגים דעה פוליטית. זה הדבר האחרון שהביא אותם להפגנה.

א) ראה הודעה שלי. או שתלמדו להתמודד עם המשמעות של מה שאתם כותבים כאן, או שתפסיקו להתלהם כמו ילדים בני 15.

ב) לא? פציפיזם זה לא דעה פוליטית? ובל"ד ודומיו זה לא ארגונים פוליטים? קרא על מה אתה מגיב לפני שאתה מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יכתבו את מה שהם מרגישים באותו רגע, אם זה ימצא חן בעיניך או לא. אתה יכול לקרוא לזה באיזה שם שאתה רוצה, אבל לא תוכל למנוע את זה.

אני מדבר על הצעירים הישראלים הקעלק פציפיסטיים. לא יותר מאשר כמה פלצנים, שחיים בפוזה תמידית. אם אתה מאמין בתומך שמה שהביא אותם להפגנה זה אידיאולוגיה ולא פוזה אז באמת שאין לי מה להמשיך עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3276871,00.html

:puke: :puke: :puke: :puke:

אין גבול לטימטום.

[ltr]

idiots and insane people come in all different shapes and sizes

for example

[/ltr]

את האמת שאם הייתי יודע על ההפגנה הזאת בשמחה הייתי נוסע לרצוח שם כמה שמאלנים

כל ערבי הוא מחבל בפוטנציה.

[ltr]

there are many more examples both from the right and from the left, though specificly on this board mostly from the right.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יכתבו את מה שהם מרגישים באותו רגע, אם זה ימצא חן בעיניך או לא. אתה יכול לקרוא לזה באיזה שם שאתה רוצה, אבל לא תוכל למנוע את זה.

הללויה! עכשיו קח את המסקנה שהגעת אליה בעצמך, ותבין שלא צריך להתרגש במיוחד מההפגנות הללו מאותם שיקולים בדיוק. ;D

אני מדבר על הצעירים הישראלים הקעלק פציפיסטיים. לא יותר מאשר כמה פלצנים, שחיים בפוזה תמידית. אם אתה מאמין בתומך שמה שהביא אותם להפגנה זה אידיאולוגיה ולא פוזה אז באמת שאין לי מה להמשיך עם זה.

מעולם לא טענתי שהם מבינים את האידיאולוגיה שלהם (לצערי מעטים האנשים שבאמת מבינים במה הם מאמינים, הן מהצד השמאלי והן מהצד הימני של המפה)

אבל בכל זאת מדובר בהפגנה פוליטית , ואל תשכח כי לפחות לפי העיתונות השתתפו באותה הפגנה מספר ארגונים שמאליים קיצוניים, ואתה מסוגל לסמוך אליהם שיש להם אידאולוגיה די מוצקה (גם אם הם לא מבינים אותה), וכן.. גם לא מעט פלצנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הללויה! עכשיו קח את המסקנה שהגעת אליה בעצמך, ותבין שלא צריך להתרגש במיוחד מההפגנות הללו מאותם שיקולים בדיוק. ;D

לא מתרגש. פשוט נגעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"איתן לרנר, שהגיע אף הוא להפגנה, אמר: "ישראל מכניסה את עצמה לעוד מעגל של מלחמה וממשיכה עם האיוולת של כמה שיותר כוח. ממשיכה לפתור כל דבר עם כמה שיותר כוח וליצור בעיות חדשות ושונות באזור אני בא להפגין כי יש קשר ישיר בין ההרעבה והדיכוי של הפלסטינים לבין הפגזים בלבנון"

ללללללללללממממממממממממייייייייייייי אאאאאאאאאאאאאכככככככככפפפפפפפפפפתתתתתתתת ?!?!!?!? שמאלנים צריכים להתעורר ולהבין שחיים בעולם הזה אנשים שלא אכפת להם שכל הערבים ימותו והם לא ינידו עפעף לנוכח ה"אסון"..ככה שמספיק להגיד שילדים ואמהות נהרגים בצד השני כי יש אנשים ששמחים ונהנים מחדשות כאלו..כמוני למשל :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים שמוכנים להרוג את אחיהם בגלל חילוק דעות.

לאנשים שכמה טילים הפכו אותם למטורפים.

לאנשים שהפחד שולט בהם עד שהם לא מסוגלים לחשוב בהיגיון.

לאנשים שמשתיכים לזרם קיצוני, ימני ושמאלני.

אותם אנשים שנאסראללה כל כך אוהב שנמצאים פה בשבילו.

אני לא יודע איפה אתה גר והאם ספגת במערכה האחרונה שלנו בצפון פגיעות באזור שלך - אבל חלק מאיתנו כן (ואני בתוכם).

אמנם כמה טילים עדיין לא הטריפו אותי על דעתי, והפחד עדיין לא שולט בי ולפי דעתי אני עדיין חושב בהיגיון (או שלא?) - אבל כשאני רואה את חבורת יפיי הנפש התל-אביביים האלה יוצאים לרחוב, אחרי שהם ישנו שינת צהריים קלה בביתם הקריר והנעים, וכמובן אחרי ההפגנה הם חוזרים לבתיהם ששום טיל לא מאיים עליו - אני בהחלט מתרגז לרמות דומות לרמות שאנשים הפגינו פה.

זה כבר יום שני ברציפות שאני מתעורר לקול אזעקות ופיצוצים, ואמנם חוץ מכמה שעות שינה עדיין לא נפגענו בצורה רצינית - אבל החברה האלה דיי יכולים להטריף בן אדם על דעתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...