כל התושבים בתל אביב וצפונה להגביר עירנות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל התושבים בתל אביב וצפונה להגביר עירנות

moshe55501

Recommended Posts

כפר סבא זה צפונית לכפר סבא :-[ למה אנחנו צריכים לחיות בפחד? הם צריכים לחיות בפחד! : בטהרן, בדמשק, בבירות!!

למה אני צריך לפחות שמא יפול עלי טיל כשלישראל יש את כל הכלים להתמודד עם הערבושים האלה? למה?

למה יש לנו ותמיד הייתה, ממשלה שקודם כל מתחשבת בדעת הקהל ואח"כ מתקיפה[בצורה רכרוכית] ולא קודם כל מתקיפה ואז רואה מה יש לפלצנים מהאו"ם להגיד על זה? אנחנו צריכים לסיים את זה אחת ולתמיד, לעשות שלום באיזור[אפילו אם תקדם לו קצת מלחמה], בשביל העתיד שלנו ושל הילדים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ההגיון! רואים שאתה כבר מפחד, חחחחח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה אתה חי או מה אתה רואה אבל מי שגר בבירות מחזיק את האשכים שלו קרוב מאוד לגוף כי הוא מפחד עליהם.

המטוסים שלנו מזיינים את בירות. הם אומנם לא תוקפים את התושבים אבל היא מפיצה המוני כרוזים (ואחריזה גם ממאשת ת'איומיום) של "תתרחקו מפה כי אנחנו לא אחראים אם תמותו).

תסתכל על תמונות ותבין שהם אחושרמוטהההההההההההה מפחדים. למה אתה חושב שהנשיא שלהם הציע כוח בינ"ל ולהזיז ת'כוחות הלבנוניים דרומה? כי הוא מפחד שישראל תשטח לו את הבירה (וישראל יכולה ובסופו של דבר תצטרך לעשות את זה)...

אני לא יודע מה איתך אבל אני מרגיש הרבה יותר בטוח בנתניה מהעובדה שהסיכוי שלי למות פה הוא 1 ל-10000 בערך גם אם יפלו פה טילים מאשר מאשר אם הייתי גר בבירות שכל יום יכולה להתחיל לאכול פגזים ואש .

אגב, אנחנו לא מתחילים להכנס עם שריון וחי"ר בגלל שאנחנו מפחדים מאבדות בנפש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי לא מפחד אבל אני ועוד איך מפחד שיפול עלי איזה טיל! זה שהם פוחדים והכל זה יפה מאוד, אז למה הם ממשיכים לירות בלי הפסקה? צריך להשתמש בכוח קצת יותר חזק כפי הנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, האופציה הבאה לפי איך שאני רואה זה להתחיל לירות ארטילריה בלי לכוון הרבה יותר מדי. וככה אתה תשיג כמה אלפי הרוגים ביום אחד. השאלה היא האם מוכנה לרצח עם.

ואני לא בטוח שנסראללה כ"כ בטוח. ברמת העקרון אין את הטילים האלה נגד בונקרים שהשתמשו בהם במלחמה באפגניסטן נגד המקומות שחשבו שבין לאדן נמצא בהם?

בכל אופן, הם ממשיכים לירות בלי הפסקה כי...הם מקווים שזה ישיג איזושהי מטרה משונה, או שהעולם יגיד "יאללה דיי" או שאנחנו נגיד "דיי האבדות לא שוות לנו קחו מה שאתם רוצים" או אנא ערף.

וחוצמזההההה, ת'מדבר על החיזבאללה אנחנו צריכים להשוות את עצמנו לעם הפשוט הלבנוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה תרגעו מה הסיכוי שטיל יפגע דווקא בכם ?

אני גר בצפון על הגדר מערכת ובשבוע האחרון תאמת הבומים לא מגיעים מהמערכת סראונד :\ כול שנייה פיצוצים וכבר חטפנו בשטח שלנו 5 דונם מעל ל7 קטיושות או פצמרים

אחת מהם ההיתה במפרסת ועשתה חור במרפסת ופוצצה לנו את כול החלונות

אז יאלה תרגעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע איך שזה נשמע מוזר בהתחלה גם אשמה בכל זה!

תראה היה לפני 6 שנים הסכם נכון?ישראל ראתה מה קורה על הגבול למה היא לא פעלה?נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...