ממש גשם של קטיושות(רעד2 ורעד3 לפי החדשות) ירד אצלינו בחיפה - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממש גשם של קטיושות(רעד2 ורעד3 לפי החדשות) ירד אצלינו בחיפה

Shadowman

Recommended Posts

מהמהמהמהמה מה תסביר לי מה אתה רוצה ממני מה עשיתי לך שאתה מעניש אותי בחוסר השכל שלך בן כמה אתה, לעזאזל אני הייתי ציני לרגע בגלל ההוא שנמצא כמה הודעות מעלי למה קשה לך להבין את זה למה תסביר לי באיזו שפה אתה רוצה שאני ידבר כדי שתבין את זה אתה רוצה שאני יוסיף בסוגריים שהייתי ציני אני יוסיף אבל מספיק באמת זה כבר משגע תשכל כל החוסר שכל הזה.

וגם אם לנסראללה יש נ.צ הטילים המסכנים שלו לא מדוייקים מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז זהו שלא הכל הם חושפים להגיד איפה כל דבר נפל זה אדיוטי, הם יכולים לנסות לכוון את הקטיושות שלהם לפי זה אפילו שזה משהו שקשה לכוון יהיה להם יותר קל להבין את המיקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם החדשות האלה?!

כל כתבה שלהם מתחילה ברעש של אזעקה מה שאומר שכל פעם אני מוקפץ

בכל מקרה אני מקווה שנעבור את הלילה בלי מטחי קטיושות

ולא ממש מתחשק לי שוב השקמה ב6

שיהיה לכולם לילה שקט ושמרו על עצמכם - אל תיהיו שאננים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לחסוף סיפרתי לך כבר דרכים למציאת נ.צ זה לא סוד מדינה(או שכן כמו מפעל התקסטיל :)).

לך תדע אם יש להם את המידע הזה או לא, זה לא משהו שפשוט להשיג אסור לצלם מעל ברזולוציה גבוהה (ביחד לשאר המקומות שכן מותר), כל דבר שישראל קולטת אותו מצלם זכותה המלאה להוריד אותו, בטח שלא מעל המפעלים בחיפה ולא ליד הכור לא ליד בסיסים צבאים, רק מקומות ממש ממש קטנים וגם את זה צילמה.

לפרסם איפה הקטיושה נפלה זה כמו לומר להם "תרימו טיפה תזווית ותכוונו יותר שמאלה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע אם יש להם את המידע הזה או לא, זה לא משהו שפשוט להשיג אסור לצלם מעל ישראל ברזולוציה גבוהה (ביחד לשאר המקומות שכן מותר), כל דבר שישראל קולטת אותו מצלם זכותה המלאה להוריד אותו, בטח שלא מעל המפעלים בחיפה ולא ליד הכור לא ליד בסיסים צבאים, רק מקומות ממש ממש קטנים וגם את זה ישראל צילמה.

לפרסם איפה הקטיושה נפלה זה כמו לומר להם "תרימו טיפה תזווית ותכוונו יותר שמאלה".

מה שאמרתי לו עונה גם לך

אתה כל כך תמים שאתה חושב שאין לו את זה?על לווינים שמעת?על earth שמעת?על שמעת? בכל אחת מהדרכים האלו בקלות אפשר לדעת נ.צ ואני יודע שיש לו אותם כמו גם לסוריה ולאיראן
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מבלבלים תביצים לדעתי, עם הם יכולים היו לדייק היו מדייקים מזמן... :lol: אבל הם ערבים והטנולוגיה רוסית או סינית, ההוראות הפעלה בסינית או ברוסית

כך שם מתבלבלים קצת :lol::bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

בנאדם, יורים קסאמים וקטיושות עם גפרור, יעני הם באים יושבים שם עם נרגילה, וכשבא להם להוריד קטיושה בחיפה הם מוציאים את הגיחל ומדליקים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני לא יודע אם כתבת את זה ברצינות אבל קטיושות ממש לא משגרים עם הצתה של גפרור.

יש להם משגר ובד"כ משגרים את זה ממשאית אני חושב

תלוי איזה, יש כאלה שמתוך חלון של בתים בכלל יש כאלה ששמים אותם על עגלה או יוצאים מהמוסך משגרים ונוסעים ויש את היותר גדולות שזה משגרים שצריכים נוחכות רבה יותר כדי לשגר כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...