בלוגים מלבנון ..מעניין מאוד - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלוגים מלבנון ..מעניין מאוד

bilbo

Recommended Posts

תתפלא, לא כל הישראלים רוצים מוות לפלסתינאים רוב העם השפוי מעדיף מוות לטרור (ופחות מ %50 מהפלסטיניאים תומכים בו) שזה אומר בעקיפין מוות ל-50% מהפלשתינאים? ::)

:nixweiss: כמה מוזר הא?...

וכמו שאמרו לך חלק ענק מאוכלוסית לבנון היא פרו מערבית\ נוצרית, אז מה אתה מנסה להגיד, שהם בעצם לא? אני אומר שאלה שאומרים שלישראל יש "זכות להפציץ את לבנון אחרי החטיפה" נשמעים כמו אנשי הגדה השאמאלית. ואנשי הגדה השמאלית לא מייצגים את הרוב.ולהזכירך 70% בערך ואולי יותר מהשליטה במדינה שלך מתבצע והתבצע עד היום על ידי השמאל... הכל כך מנודה כמו שאתה אומר. כשאמרתי שמאל מנודה דיברתי על שמאל מסוג מאורת "הגדה השמאלית".

הממשלה שלך היא ממשלת מרכז-שמאל. או שמאל שמאל.

נראה לי שאתה חיי בבועה. בלופ בלופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשבות מפעילות הדק מכל סוג באופן ישיר או עקיף אז בהחלט כן.

לא זה לא אם אדם לדוגמא חושב "אני בעד להשמיד את ארה"ב" זאת זכותו ואף אחד לא יכול להרוג אותו על זה.אם זה גורם למישהו באמת לקמום ולהשמיד את ארה"ב איאשפר להרוג את האדם שחשב.

אה. ובגלל שנסראללה הוא לא פעיל שטח אלא רק חושב ומחלק הוראות, אסור להתנקש בו?

איך אתה משווה בין פקודות לדעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא אם אדם לדוגמא חושב "אני בעד להשמיד את ארה"ב" זאת זכותו ואף אחד לא יכול להרוג אותו על זה.אם זה גורם למישהו באמת לקמום ולהשמיד את ארה"ב

אני שמעתי על מנהיג או שניים שחשבו כמה דברים רעים על ארה"ב (ע"ע עירק למשל) אלא תמכו בעקיפין ומתחת לשולחן בטרור ובפעולות צבאיות ומצאו את עצמם במלחמה.

איאשפר להרוג את האדם שחשב.איך אתה משווה בין פקודות לדעות? אם יש אדם שה"דעה" שלו מעמידה בסכנה את עצם קיומה של המדינה, יש לך יותר הצדקה מהצדקה לחסל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...