איך לשכנע את אבא שלי לקנות לי כרטיס מסך חדש? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לשכנע את אבא שלי לקנות לי כרטיס מסך חדש?

dino

Recommended Posts

אבא שלך אוהב לבזבז כסף! תאמין לי 4 1400מה"צ יספיק לעוד שנה או חצי שנה!

כרטיס מסך תיקנה גיפורס 4 טי 4200 128ראם יספיק לעוד הרבה זמן!

ושולחן מחשב-6000ש"ח? למה? לי יש שולחן ענק שעלה 500ש"ח באופיס דיפוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בזבזנות לשמה. שולחן כזה לא עולה 6000 שקל. (אני יודע כי קניתי אחד, בכמה? רבע מהסכום...) P4 1.4 הוא מעבד איכותי, שאין סיבה שבעולם לשדרג. לדעתי אתה סתם שורף כסף. כך גם הרדיאון של הרקולס (אני לא אומר רדיאון בכלל, כי הוא נותן יותר בצועים מג'יפורס 4, וחלק מהאנשים 'צריכים' את זה, אבל ההרקולס זה בזבזנות לשמה)

אתה בעצמך אמרת שאתה בן 12. כאילו בחיים שלך לא עבדת בשביל הכסף. תחשוב על זה, בשבילך 12 אלף זה מספר, בשבילי? המון שעות על גבי שעות.

היה ת'רד אחד שבו הרכיבו מחשב למופת ב3000 שקל, למשל.

אני מצטער שאני דווקא מוציא את זה עליך, אתה לא היחידי, אבל לי אישית זה גורם להתעצבן שאדם שיש לו מחשב, או כל ציוד לצורך העינין, בלי סיבה, בגלל שיש ציוד חדש יותר, שורף כסף. אני לא אומר כלום על שדרוג של מחשב P3 600 נגיד, אבל כזה מחשב חדש יש לך? מה הוא נותן לך יותר מהנוכחי? לי יש דיורון 1G, וסלרון 1.1G, ואני לא מצליח לחשוב על דבר אחד שהם לא יכולים לעשות שהP4 1.4 שלך, או הXP 2000 יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לי יש duron 1.3 ואין שום משחק שלא עובד אצלי

נ.ב - יותר מרדאון 9000 אתה לא צריך כלום

בטח שהוא מעלה לך כל דבר, זה נחשב עדיין מעבד חזק, וגם יש לך כרטיס מסך חזק.

ואולי לא ציינתי, אבל המחשב שיש לי כרגע מתחלק עם אח שלי, וזה מעצבן,

בגלל זה אני מת כבר למחשב משלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שהמחשב שלך יהפוך לחתיכת מכונת משחקים אם תתקע בו איזה GF 4 TI ? הידעתה ? ולאח שלך תקנה מחשב דומה שלא יעלה 6000 שח וגם הוא יריץ משחקים פצצות ;) ועוד יש לך RDRAM ... אתה ממש נפלתה על הראש ... יש לי מחשב דומה לשלך ואני אפילו לא חושב על להחליף אותו .... אני אישית יכול להרכיב לך מחשב ב 4000-5000 שח שיריץ משחקים חבל על הזמן ... 8)

אחי! זה פשוט לא שווה תאמין לי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש התחלקת על השכל נכון?

רק עכשיו ראיתי את המפרט שלך ועכשיו אני מבין על מה המהומה.

כל מה שאתה צריך זה GeForce4 Ti 4200 128MB ויש לך מחשב לעוד שנתיים.

ואם אתה ממש רוצה אז גם מערכת 5.1 עם כרטיס קול.

אתה ממש אבל ממש לא צריך מחשב חדש.

בזבוז כסף לשמו!

ומה זאת אומרת אבא שלך פתאום יש לו רעיון והוא רוצה ואתה אדיש כזה... למרות שאתה רק בן 13 אתה צריך טיפה לגלות אחריות ולהגיד לו שאתה לא צריך שולחן ב 6000 שקל!!! לפחות זה. ומה שבטוח שהמחשב הזה שלך מאד חזק עם גיפורס 4 איכותי.

פשוט כואב לי על הבזבוז כסף הזה.

במקום להוציא 12000 שקל, אתה צריך רק 2000 שקל! 1060 על הכרטיס (יש ב 1060 למשל עם 128 מ"ב) ועוד נגיד 1000 על שולחן אם אתה ממש צריך ורוצה שולחן טוב (למרות שגם בחצי מזה אפשר לקנות שולחן יותר ממעולה).

ובבקשה, תחשוב על מה שאתה עושה. כסף לא גדל על העצים.

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לי יש duron 1.3 ואין שום משחק שלא עובד אצלי

נ.ב - יותר מרדאון 9000 אתה לא צריך כלום

בטח שהוא מעלה לך כל דבר, זה נחשב עדיין מעבד חזק, וגם יש לך כרטיס מסך חזק.

ואולי לא ציינתי, אבל המחשב שיש לי כרגע מתחלק עם אח שלי, וזה מעצבן,

בגלל זה אני מת כבר למחשב משלי.

למה אח שלך צריך כרטיס מסך נרמאלי? תשאיר אותו עם ה-MX :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלאח שלי מספיק גם וודו 3 עם 66mhz, אבל אני רוצה שגם המחשב שיש לי עכשיו יהיה מחשב חזק, אני מתכוון להמשיך

לקנות גם לו חלקים כל הזמן.

בזבזן...

כאילו, אתה רוצה לקנות עכשיו כרטיס מסך, ואז לקנות עוד חודשיים HR9700???

אולי במקום לקנות בכ"כ הרבה כסף, תתרום למוסדות כלשהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שאתה מסכן, אין לך כסף? תראה את המפרט של עצמך:

AMD XP 1800+

GIGABYTE 7VRXP REV 2.2

XTREME 256MB PC2700(333MHZ)

MAXTOR 60GB 7200RPM

GIGABYTE GV-RADEON9700PRO 128MB

ENERMAX FS-710B

ENERMAX 350W

עם שאר הציוד הכי בסיסי שחובה בכל מחשב, המחשב שלך לא עולה פחות מ-7000ש"ח.

ובטוח שיש לך עוד כל מיני דברים, אז אתה אומר שאני בזבזן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, יש לי את המסך שלי מהמחשב הישן, מלפני שנתיים וחצי(LG 795+), מקלדת MICROSOFT INTERNET שקיבלתי גם, עם המחשב הישן, עכבר אופטי פשוט של לוג'יטק(OPTI WHEEL MOUSE), ומדפסת 690.

המחשב הנוכחי עלה לי 5700 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירגעו אנשים, כמעט הרגתם את הבנאדם.. :saint:

אני לא מצדיק אותו או משהו, כי גם לדעתי זאת ממש בזבזנות לשמה, ( יש לך מחשב מצוין, ואתה רק צריך לשדרג בו את הכרטיס מסך ), אבל בכל זאת, מי אנחנו שנשפוט אותו ?

זה כסף שלו, לא ? לא שלנו.. אם על זה הוא רוצה להוציא את הכסף שלו, אז שיוציא, למרות שלנו זה נראה מטורף ולא הגיוני.

אז שיהיה לך לבריאות, ואני מקווה שתהנה מהקנייה שלך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרוב האנשים כאן צודקים. הרי המחשב "הישן" שלו בטח נקנה רק לפני שנה שנה וחצי ובטח גם עלה בערך 6000 שקל. כך שבטח עוד שנה וחצי נשמע אותו שוב מתלונן על רדאון 9700 שלו.

באמת למה צריך לשמור על 2 מחשבים חזקים ? ברגע שיהיה לך אחד ולא תרצה לחזור לגעת בשני ואם אח שלך לא צריך בשבילו כרטיס מסך למה צריך להחליף את מה שיש ? למשחק ברשת בייתית פעם בחודש צריך לקנות כרטיס ב2000 למחשב שמתפקד טוב ? במיוחד כשזה לא תוספת למחשב המרכזי שלך אלא למחשב צד ??!?!?

שלא לדבר על השולחן... אנשים עם שגעונות. תאמין לי עם כל שולחן כוורתי ודו מושבי תלת צדדי וארבע ראשים מסתובבים בסוף הכי נוח זה שולחן פשוט עם 4 רגליים ולשים את המחשב על הרצפה\השולחן עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שאתה מסכן, אין לך כסף? תראה את המפרט של עצמך:

AMD XP 1800+

GIGABYTE 7VRXP REV 2.2

XTREME 256MB PC2700(333MHZ)

MAXTOR 60GB 7200RPM

GIGABYTE GV-RADEON9700PRO 128MB

ENERMAX FS-710B

ENERMAX 350W

עם שאר הציוד הכי בסיסי שחובה בכל מחשב, המחשב שלך לא עולה פחות מ-7000ש"ח.

ובטוח שיש לך עוד כל מיני דברים, אז אתה אומר שאני בזבזן?

זה... קצת טיפה לא קשור...

לך כבר יש מחשב טוב ואני בטוח שהוא לא שידרג מאיזה 4 "מסכן" אלא מאיזה 3/דורון משהו כזה.

העניין הוא, שלך כבר עכשיו יש מעבד חזק מאד שיספיק לך לעוד הרבה זמן פלוס כרטיס מסך איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...