איך לשכנע את אבא שלי לקנות לי כרטיס מסך חדש? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לשכנע את אבא שלי לקנות לי כרטיס מסך חדש?

dino

Recommended Posts

תסתכלו במפרט שלי בצד ותראו עם איזה כרטיס אני תקוע, ואני לא ממש רוצה להגיד לאבא שלי להחליף, בגלל שעוד 10 ימים אני קונה מחשב

חדש עם TI4200, ביחד כל המחשב 6000ש"ח, ועוד השולחן שיעלה 6000ש"ח שזה 12,000ש"ח ולבקש עוד כרטיס מסך יהיה קצת

הגזמה לא? איך אני ישכנע אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקנה לבד!! >:(

Well said!

חוצפנון... אבא שלי היה בועט אותי 1000 פעם אם הייתי מבקש ממנו דבר בכזה סכום... תנסה להתפשר, במקום לעשוק את אביך עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מחשב כזה, למה אתה צריך מחשב חדש ב-6000 ש"ח? ב-1500 ש"ח אתה קונה אחלה כרטיס מסך, מוסיף ויש לך אחלה מכונה. וגם אם אתה באמת צריך מחשב חדש, תעבוד קצת, תחסוך קצת ותקנה ב-500 ש"ח כרטיס סביר וסגרנו עניין. בתור אבא שלך, אם הייתי קונה לך מחשב ב-6000 ש"ח והיית מבקש ממני לשפץ לך גם את המחשב הישן, הייתי בועט בך.

וממה עשוי השולחן ב-6000 ש"ח? זהב? אורניום מועשר? יש שולחנות ב-200 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שולחן ב 6000 שקל זה באמת מוגזם. לי לא מזמן החליפו את כל השולחן (וזה שולחן ארוך)+ ארון וזה יצא חצי מחיר בערך..... . בכל מקרה, לך לאופיס דיפו ותראה כמה עולים שולחנות שם. אולי לא 200 שקל, אבל ממש לא קרוב ל 6000 שקל.

"לא איכפת לי, אבא שלי רצה לקנות..."- איזה מן דבר זה? הרי הכסף של אבא שלך הוא גם הכסף שלך, ואם תחסוך במשהו אחד אולי זה יחזור אליך במשהו אחר.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

why on earth would you buy a new machine?

תקנה כרטיס מסך חביב, עוד קצת ראם, אולי HD גדול וטוב אם אתה מרגיש צורך, כרטיס קול איכותי, נחמדים, הכל ביחד יוצא 2500 שקל ויש לך מחשב תותחי לא פחות מהחדש שלך.... וכן, 2500 זה גם הרבה. אפשר לוותר על HD, ועל מערכת 5.1, למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזות העשיקה הזאת?

אתה צריך שולחן ב6000 שקל? אם לא, תגיד לאבאש'ך שלא יקנה, ואז תשקיע אם אתה רוצה בכרטיס מסך למכונה "הישנה" שאתה אומר שאתה "תקוע" איתה

אחי אני "תקוע" עם פנטיום 3 1000 ו256 מגה ....

בזבוז לשמו!

אלא אם כן אבא שלך סוג של מנהל בחברת חשמל או משהו, אז כבר, תדפקו ראש, ותבזבזו על כל מה שבא לכם, תהנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, לגבי השולחן:

זה שולחן, שהוא בעצם תופס שתי קירות שכל קיר הוא 3 מטר, בקיצור איזה 6 מטר שולחן, ועוד כוורת עם מישהו יודע מה זה, כמו קוביות

כאלו על הקיר, אז כזו כוורת מעוצבת, וארוניות מתחת לשולחן, ועוד ארוניות על גלגלים עם מפתחות, ועוד ועוד ועוד....... וזו בעייה שלו הוא רצה

לקנות לי את השולחן הזה, וגם את המחשב, הוא רוצה לעשות לי חדר עבודה באיזה חדר פנוי שיש לנו בבית, למרות שאני רק בן 13 עוד

7 ימים, השולחן הזה יהיו עליו שתי מחשבים + אחת + סורק אחד + מודם כבלים (למרות שבקושי הוא תופס משהו, 2 מסכים, ועוד...

והמחשב שיש לי עכשיו לא ילך לפח, כי הוא מצויין חוץ מהכרטיס מסך שלו, בנתיים הוא מעלה כל משחק יפה, אבל לפי מה שאני קורא בפורומים

עם Readon 9000pro אני יקבל הרבה יותר ביצועים.

והמחשב החדש אני קונה בטוח, שם יהיה כרטיס מסך טוב (Leadtek ti4200 128mb), עם 512מב ועוד........

ואני חייב לשכנע אותו לקנות לי כרטיס מסך למחשב הזה, טוב נראה אולי הסבתות שלי יביאו כל אחת איזה 1500ש"ח ואז יהיה לי בסביבות

ה-3000ש"ח ואני יקנה Readon 9700 של הרקולס, אבל לא בטוח, עוד נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך משהו אתה צריך להתבייש בעצמך, שאבא שלך יוציא 12000 שקל :nono: יש ילדים שבקושי יש להם מה לאכול ואתה עוד מתלונן שאבא שלך לא רוצה לקנות לך GF4TI :nono:

דבר ראשון: אני לא ביקשתי מאבא שלי אפילו סוכרייה על מקל, זה הכל היה רעיון שלו, הוא יתעורר איזה יום אחד בבוקר וחשב מה לעשות

עם החדר.

דבר שני: הגעתי להחלטה, מהכסף שהסבתות שלי יביאו לי אני יקנה את הרדאון 9700 של הרקולס.

דבר שלישי: אני מבקש המנהלים לסגור לי את הת'רד שלא ירשמו לי עוד תגובות כמו האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...