חתמו לביטול החוק של הסעת שתי נוסעים בלבד לנהג חדש! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חתמו לביטול החוק של הסעת שתי נוסעים בלבד לנהג חדש!

ptyahoo

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב לכל האנשים שהגיבו להודעות שלי..

ktbnus

דבר ראשון..

לי אין בעיה של כסף..

גם ככה נסיעה באוטובוס הלוך וחזור לאילת מירושלים זה 120 עולה.. אז עוד 30 שקל כל אחד ונוסעים לאילת באוטו הרבה יותר נוח..

סתם נתתי דוגמה שמייצגת הרבה..

דבר שני..

יש לי המון המון המון שליטה עצמית ואופי חזק מאוד..

אני לא התכוונתי על עצמי..

אני יודע שאני בחיים לא ישתה שאני יודע שאני צריך להסיע אנשים לבית.. אני יותר אחראי ממה שנראה לך או ממה שנראה ממה שכתבתי בהודעה.. אני כתבתי הודעה מייצגת לכלל.. פחות או יותר.. לא אותי..

אז לשתות אני לא ישתה בחיים אם אני יודע שאני צריך לדואג לאנשים.. זה יותר מדי מסוכן

תרגע .. אני לא מפגר..

אני לא יעשה שום תחרויות. אני לא ילד קטן(בגיל אולי כן.. אבל לא בשכל..)שוב כתבתי תגובה מייצגת להרבה אחרים..

עכשיו ל--

אז ככה..

דבר ראשון לא בעסה.. אני פשוט ישמור על החוק הזה לא רואה את זה כבעסה כל כך..

ולא התכוונתי שאני ידפק.. התכוונתי שאנחנו כחברה נדפק.. כי לא נוכל לנסוע להרבה מקומות כולם ביחד באוטו..

לאילת נוסעים באוטו פרטי.. אני לא מכיר אנשים עם רשיון ואוטו שנוסעים באוטובוס..

תקרא את מה שכתבתי למעלה יותר.. זה עוד 30 שקל לבן אדם והרבה יותר נוח

ברגע שאני מחזיק ברשיון ואני בעל האוטו אני שומר כל הזמן.. בלי תורנויות ובלי כלום. פשוט אני תמיד יהיה נהג תורן.. לא מתלהב משתיה.. שותה בקטנה בקבוק בירה וגם זה אני לא ישתה אם אני יצתרך לנהוג..

אני לא..

אני לא יעשה שום תחרות..

אני מדבר על כלל הנהגים החדשים.. שיש הרבה סיכוי שהם יעשו תחרויות..

וכל אלה שמכירים אנשים כמוני שנמצאים עמוק באדמה..

בעסה לכם.. אתם לא מכירים אותי בכלל..

אני יותר אחראי פה מרובכם לפי דעתי.. ולא בגלל שאני חושב שאתם לא אחראים.. פשוט כי אני מאוד מאוד אחראי בקטע של נהיגה וסיכונים..

ושוב בשביל כולם!!

אני לא מושפע משום לחץ חברתי.. אני לא מתלהב מתחרויות ושתיה..

אני מאוד אחראי..

מה שכתבתי פה זה היה מין דוגמה מייצגת להרבה מאוד אנשים..

אני גם אם תתנו לי לנהוג באוטובוס שכולם יחפרו לי בראש שאני יסע מהר יותר.. זה לא יעבוד להם..

ודרך אגב לכל האנשים פה תרגעו בדיבור לפני שאתם בטוחים שאתם מבינים בדיוק מה כתבתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שנסיעה לאילת זה קצת יותר קשה ממה שנראה לך..

אני לא יודע כמה זמן זה מאיפה שאתה נמצא בו

אבל מכפר סבא זה בערך 5 שעות, ולנסוע 5 שעות באוטו רצוף בחום של יולי אוגוסט זה לא דבר כל כך קל..

במיוחד אם אין מישהו שיחליף אותך מדי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהטיעון של השיכורים לא תופס

יש בחוקי התעבורה סעיף שאומר "תהא הגנה לנאשם אם עבר על החוק על מנת להציל את נפשו, רכושו, נפשו של אדם אחר או רכושו של אדם אחר בטווח זמן מיידי"

במילים אחרות אם אתה מסיע חבר שיכור (כשהוא הנוסע ה-3) ונתפסת ואתה מערער לבית משפט

אתה יכול לטעון שהיה הכרח לקחת את החבר השיכור כדי להציל את נפשו ורכושו של החבר ושל נהגים אחרים בכביש

אגב אישית ביום שאני אשתה (אפילו טיפת בריזר) ואנהג, החברה שלי תתלה אותי מהמקום הרגיש

--

אם אתה לא מסוגל לנהוג במשך 4 שעות רצופות אתה לא יושב נכון

אם אתה יושב נכון אתה יכול לנהוג 8 או 10 שעות ויותר בלי להיות עייף (אגב החוק אומר שאחרי 6 שעות אתה חייב חצי שעה מנוחה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר איתך על עייפות כזאת כמו שאתה מדבר

אני מדבר על סתם חוסר ריכוז אחרי כמה שעות של נהיגה... אחרי כמה זמן זה מתחיל להיות משעמם..

ועוד שכולם נרדמים מסביב זה משפיע לא טוב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהטיעון של השיכורים לא תופס

יש בחוקי התעבורה סעיף שאומר "תהא הגנה לנאשם אם עבר על החוק על מנת להציל את נפשו, רכושו, נפשו של אדם אחר או רכושו של אדם אחר בטווח זמן מיידי"

במילים אחרות אם אתה מסיע חבר שיכור (כשהוא הנוסע ה-3) ונתפסת ואתה מערער לבית משפט

אתה יכול לטעון שהיה הכרח לקחת את החבר השיכור כדי להציל את נפשו ורכושו של החבר ושל נהגים אחרים בכביש

אגב אישית ביום שאני אשתה (אפילו טיפת בריזר) ואנהג, החברה שלי תתלה אותי מהמקום הרגיש

והאמת ליאור - בצדק, תסכים איתי אני חושב ;)

--

אם אתה לא מסוגל לנהוג במשך 4 שעות רצופות אתה לא יושב נכון

אם אתה יושב נכון אתה יכול לנהוג 8 או 10 שעות ויותר בלי להיות עייף (אגב החוק אומר שאחרי 6 שעות אתה חייב חצי שעה מנוחה)

ורצוי כל שעה 10 דקות הפסקה

אגב, למי אמר שאף משוגע לא יורד לאילת ברכב, אז אל תקלל את ההורים שלי ;D

ותאמת - זה די כיף לנסוע בנגב, ממש יפה שם. למרות שהנסיעה היא איזה 8 שעות סה"כ (מחיפה).

והשיא של אבא שלי זה מאילת להרצליה בלי הפסקה, בערך 5 שעות (עד הקניון הזה איפה שיש את הסינמה סיטי, מה לעשות היינו צריכים שירותים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והשופט יכול לצחוק לך בפרצוף, ולומר שאותו חבר היה יכול לקחת מונית הביתה (או ששני החברים האחרים באוטו היו לוקחים מונית, והיית מסיע את החבר השיכור הביתה). או לחילופין, הוא לא היה צריך להשתכר במקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מירושלים זה בערך 3 וחצי שעות נהיגה רצפה..

ונגיד אתה עושה הפסקה אחת של חצי שעה..

אז זה לא רציני לנהוג שעה 45..

למרות שכנראה שכן ניסע באוטובוס כדי לנסוע כולם ביחד..

אבל אמרתי את זה בשביל הרעיון.. כאילו של מחירי הדלק שיעלה הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין

לא תנוחת ישיבה נכונה

תן לי לנחש, התומך של הגב הוא ב-90 מעלות למושב?

אגב, למי אמר שאף משוגע לא יורד לאילת ברכב, אז אל תקלל את ההורים שלי ;D

ותאמת - זה די כיף לנסוע בנגב, ממש יפה שם. למרות שהנסיעה היא איזה 8 שעות סה"כ (מחיפה).

והשיא של אבא שלי זה מאילת להרצליה בלי הפסקה, בערך 5 שעות (עד הקניון הזה איפה שיש את הסינמה סיטי, מה לעשות היינו צריכים שירותים).

בטח שבצדק, והרצוי זה אכן כל שעה כמה דקות התרעננות כולל הליכה קצרה לשחרר את השרירים

אבל מה שאני אמרתי זה מבחינת החוק היבש, לא הרצוי

אני עושה בדיוק 4 שעות מהבית שלי בבית שמש לאילת (414 ק"מ במדויק)

והשופט יכול לצחוק לך בפרצוף, ולומר שאותו חבר היה יכול לקחת מונית הביתה (או ששני החברים האחרים באוטו היו לוקחים מונית, והיית מסיע את החבר השיכור הביתה). או לחילופין, הוא לא היה צריך להשתכר במקור.

מן הסתם הוא לא היה צריך להשתכר במקור, אבל זה לא תופס בבית משפט

העובדה היא שהוא כן השתכר, וזה המצב הנתון, אתה לא יכול לשנות אותו או להגיד "לא היית צריך..."

השופט הוא לא מעל החוק, אלא בא לשפוט מכוח החוק

בגלל זה הוא לא יכול להגיד "החוק אומר X, אבל אני פוסק הפוך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב מה החוק אומר:

"תהא הגנה לנאשם אם עבר על החוק על מנת להציל את נפשו, רכושו, נפשו של אדם אחר או רכושו של אדם אחר בטווח זמן מיידי"

שים לב למילים "טווח זמן מיידי". הכוונה היא שאם הנהג, באמצע הנהיגה, רואה שעומד לקרות לו משהו שיגרום פגיעה, ואין דרך להימנע מהפגיעה למעט עבירה על החוק, מותר לנהג לעבור על החוק.

לדוגמה, נהג נאלץ לסטות לשוליים על מנת לא להתנגש במשהו (רכב לפניו, אדם שהתפרץ לכביש, עץ שנפל וכו'). הרי נסיעה בשוליים אינה חוקית, ובכל זאת השופט יזכה אותו.

אם הייתה קיימת אופציה (הגיונית) לנהג למנוע את התאונה בלי לעבור על החוק, הוא היה צריך לבצע אותה.

במקרה שלנו - האופציה הלא חוקית היא להסיע 3 אנשים באוטו. האופציה החוקית היא להגיע הביתה בדרך חלופית (אף אחד לא מכריח אותך לנהוג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אסור לתת רישיון נהיגה לעילגים וילדים קטנים.

לשנות את החוק ולאסור קבלת רישיון עד גיל 18 ולחייב מבחנים מקיפים על איכות הנהג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה לא מבינים נכון את החוק הזה..

החוק אומר

אסור להסיע יותר מ2 נוסעים לנהג חדש שטרם מלאו לו 21

תקופת הנהג חדש נגמרת אחרי שנתיים, ככה שאם הוצאת רישיון בגיל 17 אז בגיל 19 נגמר האיסור.

אם למשל הוצאת רישיון בגיל 21 ומעלה, אז ההגבלה לא תקפה לגביך.

בכל מקרה אני בעד הביטול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...