חתמו לביטול החוק של הסעת שתי נוסעים בלבד לנהג חדש! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חתמו לביטול החוק של הסעת שתי נוסעים בלבד לנהג חדש!

ptyahoo

Recommended Posts

·._.·´‾ link=topic=191160.msg1665470#msg1665470 date=1152712623]

יופי.

4 שיכורים ברכב ונהג ללא נסיון. נהדר. גם ככה הריכוז שלו בתחת וכך גם הנסיון שלו הוא צריך עוד 4 ששתו שיבלבלו לו במוח....

(אם נלך לפי הראש שלך.)

כמה שיותר חוקים וגזירות על נהגים חדשים, יותר טוב. :yelclap:

שתלמדו לנהוג כמו בני אדם ותהיו זהירים.

חחחחח איזה כיף שאני כבר מזמן לא נהג חדש ;D

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחח איזה כיף שאני כבר מזמן לא נהג חדש ;D

וגם הם יגיעו לזה. אני לא מבין מה הלחץ. תחשבו שהחוק הוא מגיל 19. למה לא ללמוד במיוחד דכלי רצח שכזה ולהבין שכל החוקים בין אם הם מטומטמים או הם לשמור על חיים?!..

גם אפשר להגיד באותו נימה שחוק הליווי הוא מטומטם - כי אפשר להגיד שאדם שרק סיים לילמוד לא יהיה לו ליווי כי אבא שלו אן לא יודע מי לא יסע איתו ובלה בלה ואז הוא יושב בבית בחוסר מעשה ולא לומד ואז עולה על אחרי תקופת יובש ממש אחרי לימוד ואז זה רק נהיה יותר גרוע... \ צורת חשיבה עקומה.

זה קל להסתכל ככה אבל צריך להבין דברים לעומק ולא לעשות חשבון פשוט. שום דבר לא פשוט במצבים אלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני זונות הכשילו אותי בכוונה בשביל שאני לא יקח תאיבו של אבא לסיבוב על 240

אתה רק מוכיח את כל מה שנאמר כאן. אני שמח שנכשלת! לא בגלל הדאגה לך אלא בגלל שיכלת לפגוע\ להרוג אדם קרוב או בלי קשר סתם אזרח\מבוגר\ילד\תינוק ..... ואגב.. אתם צריכים לבוא בתלונות לאנשים כמוך שהם אלה שגורמים לחוקים הנוקשים שעושים לכם בזמן האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבל מאוד שאתה לוקח את זה ברצינות כי אני פחדן רצח שלא נוסע על יותר מ50-60 ואין לי אומץ בכלל להתקרב לאיבו זה פשוט חייה שמתאימה למסלול נחיתה ולא לכביש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו 2 אנשים (שידוע לי) מתוך 25 אלף משתמשים מוצהרים בעלי איוו, אכן האחוזים בשמיים.

לדעתי חוק מטומטם.

תיאוריה כבר עברתי, עשיתי 3 שיעורי נהיגה וכנראה שעוד חודש יהיה לי רישיון וזה פשוט טמטום שאם נרצה כמה חברה לצאת לאירוע ולווא דווקא לפאב ניצטרך להיות בשיירה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מתנגד לקיומו של החוק הזה, אבל העצומה הזו היא פשוט ביזיון.

חלק מהטיעונים שהוצגו בה טיפשיים למדי, והיא מנוסחת בצורה עילגת וילדותית עם שגיאות כתיב ודקדוק.

עשו טובה, אם אתם כבר כותבים עצומה - תתייעצו במישהו מבוגר שיעזור לכם לנסח אותה, ואל תפרסמו אותה באינטרנט (כי עצומות באינטרנט לא פועלות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהטיעונים שהוצגו בה טיפשיים למדי, והיא מנוסחת בצורה עילגת וילדותית עם שגיאות כתיב ודקדוק.

עשו טובה, אם אתם כבר כותבים עצומה - תתייעצו במישהו מבוגר שיעזור לכם לנסח אותה, ואל תפרסמו אותה באינטרנט (כי עצומות באינטרנט לא פועלות).

רציתי גם להגיב, אבל החלטתי פשוט לצטט אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לכתוב מה לדעתך ספציפית צריך לשנות ואיפה יש טעויות.

יוצר העצומה רואה את הדיון הזה.

מעניין מה היו אומרים פה כל אלו שמתנגדים אם הם היו נהגים חדשים, או בואו ננסח את זה בצורה הזאת:

אם החוק היה נחקק בתקופה שאתה היית נהג חדש?

לא כל הנהגים החדשים דפוקים בשכל ולרוב זה רק ערסים ופוזאיסטים מטומטמים שלא מייצגים אפילו חצי מהנהגים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אני לא תומך בתקנה הזו ובהחלט מתנגד אליה.

אבל אני חושב שהעצומה הזו היא לא הדרך לבטל אותה.

עריכה:

לגבי העצומה עצמה:

קודם כל, הנה דוגמה לעצומה שלדעתי נראית הרבה יותר טוב (תתעלם מהעיצוב של האתר, אני מדבר על התוכן עצמו) - http://www.lo-le-od-mas.org/

העצומה מנוסחת בצורה ילדותית, לדוגמה:

החוק מעודד תאונות דרכים

החוק לא מעודד תאונות דרכים. אפשר לומר "החוק אינו מונע תאונות דרכים, ואף מעלה את הסיכוי לתאונות, כיוון שהוא מעלה את מספר הנהגים החדשים על הכביש" (ואח"כ כמובן הסבר מדוייק יותר למה אתם חושבים כך).

מה שמוביל לפי שתיים מכוניות על הכביש של נהגים חדשים.

ניסוח יותר יפה - "מצב זה גורם להכפלת מספר הנהגים החדשים על הכביש."

ואלה רק שתי דוגמאות, יש עוד הרבה - לדוגמה שימוש בסלנג כמו "שמיניסטים" ו"רונדו" (מאוד לא מכובד), הניסוח "ראשית, שנית, שלישית" לא נראה יפה (פשוט תעשו סעיפים 1,2,3) ועוד (אתם באמת רוצים שאני אמשיך לפרט?)

לגבי התוכן עצמו - אתם מציגים הרבה נקודות, שהן כנראה נכונות - אבל הן צריכות גם גיבוי עובדתי. באתר של העצומה האחרת שנתתי, תראו שגם לכל סעיף יש גיבוי עובדתי (נותנים מספרים קונקרטיים, ולא רק דוגמאות תיאורטיות) - כלומר, לא מספיק לומר שהתקנה אינה תורמת, אלא צריך גם להוכיח זאת (אם תוכלו למצוא סטטיסטיקות על תאונות דרכים של צעירים מאז שיצאה התקנה זה יועיל).

והנקודה השלישית שלי היא ש(לצערנו או לא) עצומות באינטרנט זה לא דבר טוב, ולא זכור לי מקרה אחד שבו עצומה אינטרנטית באמת שינתה משהו (וגם אם כן, זה בהחלט לא היה בהחלטות רמות דרג). אם אתם באמת רוצים להשפיע, תנסו במדיום קצת יותר אפקטיבי (נניח תתחילו בקטן, בביה"ס שלכם, ותנסו לקבל את התמיכה שלו להפיץ הלאה את הרעיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגעעע מה עם חוק הליווי שמעתי שחתמו על הגדלת הזמן לחצי שנה!!

למה אף אחד לא קם על זה??

עם החוק הספציפי של ה2 נוסעים אני לא ממש מתנגד אבל על הליווי... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אני לא תומך בתקנה הזו ובהחלט מתנגד אליה.

אבל אני חושב שהעצומה הזו היא לא הדרך לבטל אותה.

אז איך אתה חושב שכדאי לפעול? כי החוק הזה לדעתי הוא שערורייה.

כאילו הם רוצים להראות שהם מונעים תאונות של נהגים צעירים ולא יודעים איך...

רגעעע מה עם חוק הליווי שמעתי שחתמו על הגדלת הזמן לחצי שנה!!

למה אף אחד לא קם על זה??

עם החוק הספציפי של ה2 נוסעים אני לא ממש מתנגד אבל על הליווי... :pissed:

בליווי אתה לומד הכי הרבה על נהיגה, שיעורי נהיגה זה ממש שטויות לעומת הליווי.

אני חושב אישית ש-3 חודשים זה מספיק, לפחות לי הספיק 3 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...