"אחים, הפסדתם" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אחים, הפסדתם"

Judas Iscariot

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3273546,00.html

"פלסטין שהיתה יכולה להיות לכם ב-1948 היתה גדולה בהרבה מזו שהיתה יכולה להיות לכם ב-1967, שהיתה יכולה להיות הרבה יותר גדולה מזו שיכולה להיות לכם עכשיו או בעוד עשר שנים. מאבק פירושו פחות אדמה ויותר צער ובדידות מוחלטת. זה לא הולך להיות יותר טוב".

"הממשלה המוסלמית הקיצונית הפושעת של החמאס ממשיכה ללבות את אש המלחמה שהיא אינה יכולה להילחם, ואין לה תקווה לנצח בה".

עכשיו הם מגלים, מה שידענו מזמן ומה שהעם הפלשתינאי חייב להבין - המאבק בישראל רק מחריף את מצבו, קחו מה שיש לכם ולכו מעלינו, אין לנו שום רצון להחזיק בכם, אין לנו שום רצון להיחשב כמדינת פליטים, אין לנו שום רצון להיות מיעוט בארצנו, לכו מעלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר שהבריטים הציעו לערבים 80% משטח המדינה, כנראה אתה מתבלבל עם ה62% שהוצעו להם..

ובקשר לזה שהם טיפשים וחזירים ואטומים ומטומטמים וכל כך ערבים[זאת המילה הכי טובה לתאר אותם...] אני מסכים ב100%..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה ודווקא היהודים יהיו הרוב פה אבל לא תהיה פה דמוקרטיה אלא מדינת הלכה...

קשה לי למצוא את הקישור שתומך בטענה שלי.בקצרה,הוא מראה שקצב הגידול של הערבים במדינה גדול בהרבה משל היהודים.

אשמח אם מישהו יתמוך בקצת מידע יותר מדוייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי למצוא את הקישור שתומך בטענה שלי.בקצרה,הוא מראה שקצב הגידול של הערבים במדינה גדול בהרבה משל היהודים.

אשמח אם מישהו יתמוך בקצת מידע יותר מדוייק.

גם אחוז התמותה שלהם גבוהה בהרבה, ואני לא מדבר על טבעית :2gunsfiring: :2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מיתערב שלא יקחו לנו תמדינה בשום מצב (אלה אם כן יהיהראש ממשלה דפוק ) הכי טוב לחפש מנהיגים אבל בדרך קצת שונה כלמר [

לחפש אותם לפי קילומטר מרובה אם פגע בהם יופי הצלחנו אם לא יופי הצלחנו (הפצצה לא צריכה להיות צבועה עם צבע מספיק חלוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...