Techno נפרץ :\ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Techno נפרץ :\

e-r-a-n

Recommended Posts

עכשיו זה בטוח :|, לקוח מהעמוד הראשי:

"אנו מצטערים לבשר כי בתאריך ה-6/10 האתר נפרץ. הפורצים גרמו למחיקה מלאה של קבצי האתר ומסדי הנתונים שלו. לדאבוננו החברה שאירחה את אתר Techno התרשלה בתהליכי הגיבוי, ולכן לא קיים גיבוי זמין לשחזור האתר.

אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לשחזר את חלקי האתר מהקבצים שהצלחנו לחלץ מזיכרון השרת וממחשבי הצוות, ובמקביל, לאתר את האחראים למעשה הנפשע. על פי עבודתנו עד כה, נראה כי את רוב החדשות והכתבות נוכל לשחזר במלואן, אך לצערנו את הפורומים לא ניתן יהיה לשחזר. אנו מאמינים שנחזור לפעילות מלאה בטווח השבועיים הקרובים, בהם האתר יעבור שדרוגי , תשתיות ועיצוב. בפרק זמן זה, חלקי האתר השונים יועלו בהדרגה.

איננו יכולים לתאר את עגמת הנפש על אובדן מקורות מידע כה יקרים, אשר תרמו לאנשים רבים כל כך, ובראשם הפורומים שהיוו את לב האתר ואת עיקר גאוותנו. אנחנו לא נרים ידיים, ובכוונתנו לחזור עם כוחות מחודשים תוך זמן קצר; בנוסף, פתחנו בסדרת מהלכים על מנת למנוע את הישנות המקרה, תוך היוועצות עם מומחים בתחום."

גם נפרץ, ולא רק זה שמישהו שונא אתרים חומרה בארץ... גם הלך להם מרבית המידע של האתר עקב רשלנות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ציטוט:

"לדאבוננו החברה שאירחה את אתר Techno התרשלה בתהליכי הגיבוי, ולכן לא קיים גיבוי זמין לשחזור האתר."

כן, דיי מוכר ....

תופעת הגשר, והתקרה ....

למה הם לא מפרסמים את שם החברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלאתר אין גיבוים זה פיגור מדהים. אני באמת רוצה לדעת מי אירח אותם ולא יצר גבוים... איך אין גיבוים? מה זה? 4 דקות של לצרוב חצי ג'יגה?.....

גם צריך להיות מטומטם שזה כזה קל לפרוץ להם לאתר.... (לצורך העינין, אני יכול להגיד לך את הIP של השרת שלי, את הMAC שלו, ואת הפורטים הפתוחים אצלו, ועדיין לא תפרוץ אליו)

מי שלא טורח בערב שב(ר)ת, ידפק בש(ר)בת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ה IP, השרת נמצא בחוות השרתים של 012...

ע"י בדיקה תגלה מי החברה המארחת את האתר..

nserver: ns.telnet.co.il

nserver: ns.telnet.co.il

וגולת הכותרת שלהם?..

always ON always SECURE

http://www.telnet.co.il/

השאלה היא, האם הם גם אחראים לגיבויים או רק לאיכות ורמת ההבטחה כפי שמופיע בפירסום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חבל לראות אתר מעולה כזה הולך פייפן.

אל תספידו כל כך מהר את האתר כמו שאני מכיר את עידו -> וצוות טכנו לא רק שישחזרו אלה ידאגו שזה לא יקרה ויעשו אתר פי עשר יותר מוצלח ~! , רק מה שבאמת חבל כל התרדים נמחקו / כל תרד היה פצצות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...