ח"כ ערבי-ישראלי הורה על חטיפת חייל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ח"כ ערבי-ישראלי הורה על חטיפת חייל

Merrymoon

Recommended Posts

מה לא לחלוטין ברור ? בגלל סיעות כמו מר"צ, חדש-תע"ל ועוד שמות מפגרים של מפלגות ערביות לא ייגעו בו..כמו כן מני מזוז הוא שמאלני..השופט העליון ברק או איך שלא קוראים לו גם שמאלני..שיפרוש כבר..וזה ידוע לכל שמערכת המשפת בישראל היא שמאלנית קיצונית..עובדה ששלום עכשיו יכולה לפנות קרואנים עזרת בג"ץ וכמפנים מתנחלים בכח ומרביצים להם אף אחד לא נענה לקריאות הזעקה שלהם..זאת המציאות שלנו בארץ..ועד שלא ירצחו את יריב אפנהיימר ההומו הזה לא ישתנה כלום (ואת זהבה גלאון,יוסי שריד וחבריו השמאלנים)

אתה באמת חושב שכל השמאלנים רוצים למכור את המדינה לערבים? אז אולי אתה לא מסכים איתם, גם אני לא תמיד, אבל אל תשכח שכולכם באותו צד. אני כבר רואה מה קורה פה, יש כבר מלחמה פנימית בין הימין והשמאל, שנאה אמיתית. זה מה שהאוייבים שלנו רוצים, שנעמוד ונזרוק חרא אחד על השני כמו בבונים מעוצבנים וניפול. שמאלני ככל שבנאדם יהיה, אם לא חולה בנפשו, קשה לי להאמין שהוא לא יתקומם למשמע מילותיו של הח"כ.

דריה, הלוואי שמה שאמרת יקרה...

אז תצביע לי בבחירות הבאות. מתי? עוד חודשיים נגיד? אני כבר בת 21 אז זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מניח שעוד שלושה חודשים ככה.

1349, מקודם אמרתי שאתה מקצין דברים ואני מודה, טעיתי.

אתה סתם בנאדם שטוף מח שחושב שכל העולם ואישתו + כלב שמאלנים.

והצעה לרצוח אנשים שנגד דעותיך?(נשמע מוכר) טוב יש עוד מקום בבתי הכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא לחלוטין ברור ? בגלל סיעות כמו מר"צ, חדש-תע"ל ועוד שמות מפגרים של מפלגות ערביות לא ייגעו בו..כמו כן מני מזוז הוא שמאלני..השופט העליון ברק או איך שלא קוראים לו גם שמאלני..שיפרוש כבר..וזה ידוע לכל שמערכת המשפת בישראל היא שמאלנית קיצונית..עובדה ששלום עכשיו יכולה לפנות קרואנים עזרת בג"ץ וכמפנים מתנחלים בכח ומרביצים להם אף אחד לא נענה לקריאות הזעקה שלהם..זאת המציאות שלנו בארץ..ועד שלא ירצחו את יריב אפנהיימר ההומו הזה לא ישתנה כלום (ואת זהבה גלאון,יוסי שריד וחבריו השמאלנים)

[ltr]what meratz got to do with anything?! besides galon, who I've got no idea what she's been smoking.

as far as the other idiot isn't there a law about conspiring to commit a crime/terror act?

this can't go without consequences.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תצביע לי בבחירות הבאות. מתי? עוד חודשיים נגיד? אני כבר בת 21 אז זה בסדר.

אם את מקימה מפלגה אני מצביע לך :xyxthumbs:

(יותר מזה, אני מוכן להצטרף כחבר :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שעוד שלושה חודשים ככה.

1349, מקודם אמרתי שאתה מקצין דברים ואני מודה, טעיתי.

אתה סתם בנאדם שטוף מח שחושב שכל העולם ואישתו + כלב שמאלנים.

והצעה לרצוח אנשים שנגד דעותיך?(נשמע מוכר) טוב יש עוד מקום בבתי הכלא.

הגזמתי עם הלרצוח..מינימום לשים בכלא..אדם זכאי לדעותיו עד שזה לא פוגע בטובת הכלל או בבטחון המדינה..והשמאלנים שמפגינים נגד הגדר כן מסכנים את בטחון המדינה בגלל שחיילים צריכים לשמור עליהם שלא ייפגעו והם בתגובה מתקיפים את החיילים..הם יבינו שהם טעו כשזה יהיה כבר מאוחר מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, מקבלים עונש מוות בישראל רק אם אותו אדם הוא נצי או שהוא בגד במדינה בשעת מלחמה.

אני חושב שצריך לשים אותו בכלא לכמה שנים טובות, ואם אפשר בבידוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמתי עם הלרצוח..מינימום לשים בכלא..אדם זכאי לדעותיו עד שזה לא פוגע בטובת הכלל או בבטחון המדינה..והשמאלנים שמפגינים נגד הגדר כן מסכנים את בטחון המדינה בגלל שחיילים צריכים לשמור עליהם שלא ייפגעו והם בתגובה מתקיפים את החיילים..הם יבינו שהם טעו כשזה יהיה כבר מאוחר מדי..

כלומר שחיילים שומרים על שמאלנים זה לא בסדר

אבל כשחיילים נהרגים תוך כדי שמירה על התנחלויות זה בסדר?

אישית, אני מתנגד לשתי הפעולות (הפגנות כנגד הגדר והקמת ההתנחלויות)

אבל אתה פשוט מפגין כאן מוסר כפול

אתה אומר שעל שמאלנים החיילים לא צריכים לשמור, ולא מזכיר את הימין בכלל

ואדם זכאי לדעותיו בכל מקרה, לא משנה מה

זה שאתה לא מסכים עם דעותיו זה משהו אחר, אבל זה לא אומר שהדעה שלו אסורה

להזכירך, אין חוק המגביל על דעות או מחשבות במדינה הזאת

לעומת זאת, מעשים שהאדם עושה עלולים להיות לא בסדר

אבל יש הבדל גדול מאוד בין מעשים לבין דעות

בדוגרי, אתה פשוט אומר שצריך לשים בכלא כל מי שלא מסכים איתך

[ציניות]מדינה לתפארת תהיה לנו אם אתה תשלוט... [/ציניות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה לתפארת תהיה לנו אם אתה תשלוט...

עם זה אני מסכים איתך הבמאות אחוזים..אני אסיים את הסכסוך עם הפלשתינאים בכמה ימים..הרבה יותר מהר מליברמן.. ;)

גם כשחיילים נהרגים כששומרים על התנחלויות זה נורא..אני לא אומר שזה בסדר..זה אף פעם לא יהיה בסדר..אבל משהו צריך להיעשות..שצה"ל יקים בסיסים במקום התנחלויות במקומות אסטרטגיים ומסביבים ייבנו התנחלויות..ואין משפט כזה השטח הזה שייך לערבים כמו שהפעילים מהשמאל אומרים..ישראל צריכה לשמור על המעט שנשאר לה..ואם נוותר כל פעם על שטח קטן בסוף נשאר בלי כלום..אם תפסק בניית ההתנחלויות הערבים יתפסו את השטח הזה ואז לך תגרש אותם ! בחיים לא יקרה..ככה שכרגע אין פתרון באופק..ולעשות נסיגה חד-צדדית זה לא הפתרון..גם לא הדברות כי אין פרטנר.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וככה לבזבז מחבלים זמינים?

קודם לשים עליהם 20 ק"מ חומר נפץ פלסטי, ואז לשחרר אותם בעזה- במקומות שונים... כשהאוטובוס יסע מהמקום- להפעיל את המטענים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להרוג אותו ואת כל המחבלים המזדיינים האלה

ועוד בכנסת שלנו

בן בן בן בן בן בן בן זונה

מצידי תחסמו אותו אני פשוט לא יכול להאתאפק

אמא שלו זונה בת זונה

שונא אותכם יא ערבים מסריחים תמותו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יעיף אותו, הוא ימשיך לנסוע ברכב מנהלים שאנחנו ממנים לטרוריסט הזה, הוא ימשיך לקבל הטבות מהמדינה שרוב הציבור יכל לחלום עליהם רק, והוא ימשיך לשבת על הכסא שלו ולפגוע בנו מבפנים...

50 מיליארד דולר לצבא כדי להילחם בטרור אפשר אבל להעיף אותו במונית ספישל ב100 שקל לעזה אי אפשר?

בלי לחץ של האוכלוסיה שום דבר לא ישתנה...

אולי צריך לארגן הפגנה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...