זה דחוף בקשה..! עזרה בבקשה בקשר ל windows xp - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה דחוף בקשה..! עזרה בבקשה בקשר ל windows xp

nimrods

Recommended Posts

עזרה...! שהייתי תמיד לחוץ על ההתחיל של ה שלי היה לי תמיד תמונה למלה ולידה רשום מה שרציתי תמיד לרשום ליד התמונה והיום אין לי תמונה רק רשום לי בלי תמונה משהו יכול לעזור לי בבקשה בקשר לזה.?? תודה מראש......!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה...! שהייתי תמיד לחוץ על ההתחיל של ה שלי היה לי תמיד תמונה למלה ולידה רשום מה שרציתי תמיד לרשום ליד התמונה והיום אין לי תמונה רק רשום לי בלי תמונה משהו יכול לעזור לי בבקשה בקשר לזה.?? תודה מראש......!!!

צריך לחתוך את הידיים למורה שלך ללשון.

ועכשיו תנסח את מה ש"כתבת" כמו בנאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם מתי שהייתי פותח את ההתחל אז למלה היה בא תמונה וליד התמונה רשום טקסט והיום שאני פותח את ההתחל אין לי תמונה יש לי רק ת'טקסט מה אני צריך לעשות...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם מתי שהייתי פותח את ההתחל אז למלה היה בא תמונה וליד התמונה רשום טקסט והיום שאני פותח את ההתחל אין לי תמונה יש לי רק ת'טקסט מה אני צריך לעשות...?

תלחץ על המקום שאמור להיות תמונה.. ותבחר תמונה חדשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעמוד על ה START ותלחץ קליק ימני -> מאפיינים -> ותבחר את האופציה של תפריט התחלה החדשה , יש גם תצוגה , תוודא שזה תקין.

ולגבי המסך בהתחלה : תכנס ללוח הבקרה , לחשבונות משתמשים -> ושם יש לך CHANGE TAE WAY USER LOGIN -> ושם תבחר את ה WELCOM SCREEN .

מקווה שתסתדר , אם לא בצהריים אני אהיה בבית ויצלם לך שלב שלב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעמוד על ה START ותלחץ קליק ימני -> מאפיינים -> ותבחר את האופציה של תפריט התחלה החדשה , יש גם תצוגה , תוודא שזה תקין.

ולגבי המסך בהתחלה : תכנס ללוח הבקרה , לחשבונות משתמשים -> ושם יש לך CHANGE TAE WAY USER LOGIN -> ושם תבחר את ה WELCOM SCREEN .

מקווה שתסתדר , אם לא בצהריים אני אהיה בבית ויצלם לך שלב שלב .

לא, זה לא יעזור,

דרך אגב השאלה גם לא ממש קשורה לפורום הנוכחי (אלקטרוניקה ומודינג) להבא יש לשאול בפורום WINDOWS

מה שעליך לעשות כאת הוא לגשת ללוח הבקרה

(התחל -> הגדרות -> לוח הבקרה) יש ללחוץ על חשבונות משתמשים

בחלון שיפתח לחץ על שנה את אופן הכניסה או ניתוק משתמשים

ואז יש להוריד את שני היוים (Vים) המסומנים

אם תקבל שגיאה של NewWare אז אתה יכול למחוק את השירות

מההגדרות הרשת דבר זה עלול לגרום לבעיות ברשת הביתית שלך או הפרעות גלישה אם אתה גולש עם מודם רשת

ברוב המקרים ללחוץ אנטר פעם אחת בזמן שמדליקים את המחשב זה לא כל כך גרוע,

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני יודע שזה לא קשור לפורום פה רשמתי את זה פה בגלל שאף אחד לא עונה לי שם)

וניסיתי ורושמים לי ( שירותי הלקוח של netwafe ביטלו את מסך הפתיחה ואת החלפת המשתמשים המהירה כדי לשחזר תכונות אלה יש להסיר את שירותי הלקוח של netwafe )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...