restart במקום shutdown ב-XP, ועוד כמה בעיות... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

restart במקום shutdown ב-XP, ועוד כמה בעיות...

ebarkay

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי מחשב חדש לחלוטין p-4 עם לוח-אם ATX של ECS, ומותקנת עליו (windows xp pro (upgrade.

נתקלתי במספר בעיות שלא מצאתי להן פתרון בשום מקום אחר ואודה מראש לכל מי שיכול לסייע לי:

1) בכל כיבוי של המחשב המערכת מבצעת סגירה רגילה ומודיעה על סיום, אלא שבסוף תהליך הכיבוי המחשב מאתחל עצמו מחדש במקום

להכבות. אין לי וירוסים, אין לי סקטורים פגומים ב-HD, ב-bios מצב ה-acpi מסומן כ-enabled, כך שגם אין לי לשונית APM בהגדרות

צריכת החשמל. הורדתי דרייבר עדכני מאתר האינטרנט של החברה, אבל גם הוא לא השפיע. מה עוד ניתן לבדוק?

2) כרטיס קול o/b פועל היטב עם הפעלת המחשב - אבל ברגע שאני עובר לגלישת אינטרנט ו/או אחרי גלישה, הוא מפסיק

לעבוד, וחוזר לתפקד רק אחרי איתחול מחדש. אין שום ביטול קול בהגדרות הדפדפן, ומנהל ההתקן מוסר שהכל תקין.

3) כאשר המחשב מנסה לעבור למצב המתנה, מופיעה לי הודעת שגיאה: "מנהל ההתקן של floppy disk drive מונע כניסה למצב המתנה".

שוב, מנהל ההתקן של התקליטונים תקין, ופועל ללא כל בעיה מיוחדת.

האם מישהו נתקל בבעיות אלה ויוכל לעזור לי? שוב, אודה מראש על כל המלצה או הפניה, גם לדוא"ל: ebarkay@newmail.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקנת את easycd creator 5 ללא העידכון לגירסה 5.1 או 5.3 sp4 אז זה מונע ממך לכבות את המחשב ולבצע איתחול במקום

כיבוי.לגבי כרטיס קול נראה שהדרייבר לא תקין נסה להשיג דרייבר עם חתימה דיגיטלית של מאתר היצרן תוודא שיש את הכיתוב

whql ליד הדרייבר של כרטיס הקול או לחילופין תרכוש כרטיס קול שמתחבר לסלוט pci מחברה מוכרת כמו:creative או הרקולס ותבטל

בביסו את הכרטיס onboard ,,לגבי כונן הדיסקטים אין לי מושג עוד לא נתקלתי בבעיה כזו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...