כמה שאלות על Windows Media Center 2005... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על Windows Media Center 2005...

parker8

Recommended Posts

נפלה בידי הזדמנות לנסות את הווינדוס הזה ורציתי לשאול כמה שאלות:

1) מישהו יוכל לפרט בכללי מה זה, ובמה הוא שונה מ- XP?

2) הדרייברים של ווינדוס XP עובדים עליו? או שצריך דרייברים אחרים?

3) האם סביבת העבודה שלו שונה מ- XP?

4) תוכנות ומשחקים עובדים עליו "כרגיל" כמו ב- XP? אין צורך בתאימות מיוחדת?

אלה הם השאלות לבינתיים... אם יהיה עוד שאלות אני אשאל...

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו, זה Windows XP, עם כל הפונקציונאליות של XP, אבל עם תוכנה נוספת, די כבדה, שמאפשרת לך לגשת לכל המדיה שיש לך על המחשב דרך ממשק אחד. היא לא ממש שימושית אלא אם אתה משתמש במחשב כ- ושולט בה עם השלט המיוחד של מיקרוסופט (או שלט מדיה אחר), ואז כל העסק הופך למגניב - אתה יושב מול הטלויזיה ועם אותו שלט מעביר ערוצים, טוען וידאו/מוזיקה/תמונות מהמחשב, שולט בווליום וכו'.

אישית, אני מעדיף את Media Portal - זה תחליף open source ל-MCE, אפשר לשחק איתו ולשנות בו הרבה הרבה יותר הגדרות, והכי חשוב, לא צריך להתקין את מחדש בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוריד את ה-Media Portal... (גירסה 0.2 היא הכי חדשה נכון?) יש עוד משהו שאני צריך להוריד חוץ מהתוכנה עצמה?

אם אני מתקין את התוכנה.... אני יכול לחזור ל-XP? זה תוכנה בתוך הווינדוס שאפשר לסגור אותה, או שממש מחליף את הווינדוס?

כל ההתקנות שלי יהיו עדיין על המחשב?

תודה לעוזרים מראש

נ"ב

מצאתי ברשת, ערכת "שדרוג" לווינדוס שהופכת אותו למדיה סנטר... שווה לנסות אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך רק את Dot net framework 2 בשביל MP, וזו תוכנה נפרדת לחלוטין שאתה יכול להסיר בכל עת. היא די כבדה, אבל עושה את העבודה מצויין.

לגבי הגרסה הפיראטית של MCE, אנחנו לא דנים בזה פה. אני אישית לא הייתי מנסה משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את התוכנה... יש לציין שהתוכנה מצוינת! תודה על ההמלצה!

אך יש לי שאלה אחת....

בהתחלה אחרי שעשיתי את ההתקנה, נכנסתי ל-WIZARD ואחרי כמה עשיתי את ה"סריקה" שתמצא לי את כל קבצי המדיה במחשב....

סיימתי אותו

הבעיה היא שהוא כנראה לא מצא סרטים!

המוזיקה שלי עובדת דרך התוכנה, גם כן התמונות.... אבל אין סרטים!

אתה יודע אולי מה הבעיה?

זה נורא מעצבן.... כי זה הדבר שבשבילו התקנתי את התוכנה....

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאת הסריקה האוטומטית לא ניסיתי, רוב הסרטים מרוכזים אצלי בשתיים או שלוש תיקיות ופשוט מיפיתי אותן בחלק של הסרטים בהגדרות התוכנה. אני מציע שתחפש שם בכל מקרה, בטח אפשר להגדיר איזה סוגי הוא יחפש וכו' (ה-wizard מקיף בקושי אחוז אחד מהפונקציות שאפשר לשנות).

אגב, האופציה לקבל אונליין טריילרים לסרטים וכו' היא אחת החזקות והמגניבות שראיתי! (בתוכנה זה נמצא תחת plug ins נדמה לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את התוכנה ולא התלהבתי...

שירים עם שם עברי פשוט מוצגים ללא שם.

את התמונות התוכנה כלל לא זיהתה למרות שהפנתי ישירות לסיפריה כמו כן גם את הסרטים התוכנה לא זיהתה :s05:

היה יכול להיות נחמד אם היה ניתן להגדיר בתוכנה באמצעות איזו תוכנה אני רוצה לפתוח כל דבר כגון: עם ה Bsplayer הייתי רוצה להציג את הסרטים,אם ה QMP Player הייתי רוצה לשמוע את השירים ועוד. למה כל דבר אני צריך לעבוד עם התוכנות של מייקרוסופט?

הסרתי... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא היתה לי שום בעיה עם תמונות/סרטים/מוזיקה... אין לי מוזיקה עברית אז לא ניסיתי, אבל מאחר וזה פרוייקט open source אולי אפשר לבקש והם יוסיפו (או להוסיף בעצמך אם אתה יודע איך).

נדמה לי שקיימת שם אפשרות של שימוש בנגן חיצוני ולא פנימי של התוכנה, אבל היא בכל מקרה די מיותרת - כל הרעיון הוא שאת הכל מנהל לך ממשק אחד שגם יודע להגיב לשלטים שונים למחשב (מה שכמעט אף נגן סטנדרטי לא עושה).

ואולי היא לא עושה את מה שאתה רוצה, אבל אם אתה בוחן את המתחרות, אתה מבין שהיא עושה הרבה הרבה יותר. עם MCE לא יצא לי לשחק יותר מדי, אבל ממה שראיתי אין לך הרבה אופציות לשחק איתן, והתוכנה של לוג'יטק שהגיעה עם השלט שלי - פשוט מביך לחשוב שחברה בסדר גודל של לוג'יטק שילמה ל-cyberlink (שגם נחשבת לחברה מכובדת) כדי לכתוב תוכנה שנראית ומתפקדת כמו בדיחה (שלא לדבר על מיעוט האופציות שאפשר להתעסק איתן.

MP עושה את מה שאני צריך - תומכת בשלט שלי, מאפשרת לי להגדיר מספר תיקיות מוזיקה/סרטים/תמונות ראשיות שאני יכול לעבור ביניהן בקלות, מאפשרת לי להריץ ומוזיקה קדימה ואחורה (השלט תומך בזה, אבל התוכנה שהגיעה איתו לא!)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין שבתור מי שקיבל את ההמלצה על התוכנה ה-Media Portal...

פשוט תוכנה מצוינת!

הבעיה של הסרטים הסתדרה, פשוט הסרטים שלי לא היו בתיקייה של My Videos כמו שהשירים והתמונות היו בתיקיות ה-My Music וה-My Pictures בהתאמה...

הגדרתי לו את התיקיה והכל הסתדר יפה!

צפיתי כבר בשני סרטים בתוכנה, ויש לציין שזה פשוט נפלא! תודה על ההמלצה!

בקרוב אני אקנה ה-PVR-150 ולאחר ששמעתי שהשלט לא יכול לעבוד בתוכנה Power שבעזרתה אני רואה סרטים נורא התבאסתי, אמרו לי כדי שזה יתאפשר צריך לקנות את הגירסה של הכרטיס ה-MCE כדי שאוכל להשתמש בשלט ב-Power ... (וגם זה מתאפשר רק אם משתמשים בתוכנה נוספת בשם HIP REMOTE)

אבל לא ב-Media Portal!

היא קולטת כמעט אם לא את כל השלטים של כרטיסי הטלווזיה וזה פשוט מצוין! עכשיו אקנה בראש נקי את הגירסה הרגילה של ה-PVR 150 ולא אצטרך להוסיף תשלום נוסף...

מומלץ למי שרואה סרטים על המחשב, מוסיקה ותמונות קצת פחות כי יש גם תוכנות אחרות שעושות את העבודה...

אבל אם מישהו רוצה שתוכנה שעושה את הכל במקום אחד, זה רק התוכנה הזאת! ולא שום פיתרון אחר של כגון ה-Media Center של שבשבילו צריך אפילו להתקין את הווינדוס מחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...