ניפוח - [שרירים] - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניפוח - [שרירים]

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

יש לי צילומים בעוד כמה ימים [פעם אחרת אני אסביר לגבי זה למתעניינים] ורציתי לדעת איך אני יכול לנפח קצת יותר את השרירים [אני מתכוון ללכת שעה לפני הצילומים לחדר כושר].

אני מעוניין לנפח את החזה, את השרירים בבטן [אני יודע שהם לא אמורים להתנפח מי יודע מה אבל אחרי אימון רציני אני רואה הבדל] ובידיים.

בדחיקת חזה [180 מעלות] אני מרים בשבועיים האחרונים 25 קילו[משקולת בכל צד], 4 סטים ב6+ חזרות.. בזוית כהה אני מרים 20 קילו [משקולת בכל צד] 4 סטים ב6- חזרות.

ידיים אני לא עושה.. בטח השרירים פועלים כשאני עושה פולי עליון וחזה.. יש לי לפני אימון הייקף של 33 וחצי ואחרי 34

אלו היו הנתונים של אימון לנפח - אימון דיי קשה שלדעתי שעתיים אחריו השרירים ישר מאבדים את הנפח [כלומר, הם אפילו קטנים יותר ממה שהם היו לפני האימון - בגלל הרס השריר - או שזאת סתם הרגשה].

הבעיה שלי היא שאני לא יודע כמה זמן יהיו הצילומים.. יכול להיות שאני אצטרך להיות שם עד שעה דיי מאוחרת [ורחוקה ממועד האימון] כך שגם לא ייצא לי לאכול הרבה אחרי האימון כדי לבנות את השריר וגם השרירים יקרסו לי ואני רוצה לצאת מנופח :-X

חשבתי על לעשות בחזה 15 קילו 4 סטים - 15 חזרות [גם ב180 וגם בזוית כהה] - זאת כדי רק לנפח ולא להרוס

בטן אני לא יודע מה לעשות וכך גם בקשר לידיים.

מה לעשות כדי להשאר מנופח לזמן רב? [נשמע כמו פרסומת למוצר כלשהו] וכמה זמן בערך הניפוח יחזיק?

תודה מראש (!!!!) ושבת שלום.

נ.ב.

אני יודע שכבר חפרתי אבל שאלה אחרונה- האם אחרי הניפוח השרירים ירדו להיקף קטן יותר ממה שהיו לפני האימון ומה אפשר לעשות בשביל שזה לא יקרה?

שוב תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

יש לי צילומים בעוד כמה ימים [פעם אחרת אני אסביר לגבי זה למתעניינים] ורציתי לדעת איך אני יכול לנפח קצת יותר את השרירים [אני מתכוון ללכת שעה לפני הצילומים לחדר כושר].

אני מעוניין לנפח את החזה, את השרירים בבטן [אני יודע שהם לא אמורים להתנפח מי יודע מה אבל אחרי אימון רציני אני רואה הבדל] ובידיים.

בדחיקת חזה [180 מעלות] אני מרים בשבועיים האחרונים 25 קילו[משקולת בכל צד], 4 סטים ב6+ חזרות.. בזוית כהה אני מרים 20 קילו [משקולת בכל צד] 4 סטים ב6- חזרות.

ידיים אני לא עושה.. בטח השרירים פועלים כשאני עושה פולי עליון וחזה.. יש לי לפני אימון הייקף של 33 וחצי ואחרי 34

אלו היו הנתונים של אימון לנפח - אימון דיי קשה שלדעתי שעתיים אחריו השרירים ישר מאבדים את הנפח [כלומר, הם אפילו קטנים יותר ממה שהם היו לפני האימון - בגלל הרס השריר - או שזאת סתם הרגשה].

הבעיה שלי היא שאני לא יודע כמה זמן יהיו הצילומים.. יכול להיות שאני אצטרך להיות שם עד שעה דיי מאוחרת [ורחוקה ממועד האימון] כך שגם לא ייצא לי לאכול הרבה אחרי האימון כדי לבנות את השריר וגם השרירים יקרסו לי ואני רוצה לצאת מנופח :-X

חשבתי על לעשות בחזה 15 קילו 4 סטים - 15 חזרות [גם ב180 וגם בזוית כהה] - זאת כדי רק לנפח ולא להרוס

בטן אני לא יודע מה לעשות וכך גם בקשר לידיים.

מה לעשות כדי להשאר מנופח לזמן רב? [נשמע כמו פרסומת למוצר כלשהו] וכמה זמן בערך הניפוח יחזיק?

תודה מראש (!!!!) ושבת שלום.

נ.ב.

אני יודע שכבר חפרתי אבל שאלה אחרונה- האם אחרי הניפוח השרירים ירדו להיקף קטן יותר ממה שהיו לפני האימון ומה אפשר לעשות בשביל שזה לא יקרה?

שוב תודה מראש.

תיראה בזמן האימון אתה הורס חלק קטן מתאי השריר ובמנוחה הגוף מפצה+ דבר שניקרא פיצוי יתר

אלה עם אתה עושה אימון יתר ובמיקרה כזה המסה של השריר תיהיה יותר קטנה

בכל מיקרה יש עוד גורמים למראה מנופח כמו אחוזי שומן מצב הדם סוג העור וכו

אני היתי מדריך חדר בעבר אבל לא אימנתי או יתאמנתי לתחרויות בדי בילדיניג

וביגלל זה אין לי תשובה חכמה לתת לך אבל אני כן יכול להגיד לך לחפש מידע ברשת

כי יש דברים כמו שמן לדוגמה שמאוד יכול לעזור לך ודברים נוספים שהמיפלצות עושים לפני תחרויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל בייצים בבוקר 19 בייצים זה הכי קצת שתוכל מומלץ 50 בייצים

ולרוץ 70 קילומטר ביום

אחרכך מהר לשחות 4 קילומטר

לנסועה באופניים 270 קילומטר

לחזור אחריה לאכול 3 קילוגרם של סלט

לשחות עוד 3 קילומטר 25000 שכיבות שמיכה וכול התרגילים שיש בכלל

לרוץ עוד 40 קילומטר

ולאכול מלאה בשר

ולרוץ קצת איזה 20 קילומטר ולישון וכחה והכי איזה 10 ימים לפני הצילום

;D ;D ;D :lol::biglaugh: :biglaugh: :evil_laughterperple: :evil_laughterperple:

ותראה היה לך כאלו שרירים בידיים וברגליים יחשבו שאתה עוד מפתח גוף לשירירי הרגליים והבטן והחזה :lol:

יחשבו שאתה הרנולד שורצנגר :evil_laughterperple: :evil_laughterperple:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל בייצים בבוקר 19 בייצים זה הכי קצת שתוכל מומלץ 50 בייצים

ולרוץ 70 קילומטר ביום

אחרכך מהר לשחות 4 קילומטר

לנסועה באופניים 270 קילומטר

לחזור אחריה לאכול 3 קילוגרם של סלט

לשחות עוד 3 קילומטר 25000 שכיבות שמיכה וכול התרגילים שיש בכלל

לרוץ עוד 40 קילומטר

ולאכול מלאה בשר

ולרוץ קצת איזה 20 קילומטר ולישון וכחה והכי איזה 10 ימים לפני הצילום

;D ;D ;D :lol::biglaugh: :biglaugh: :evil_laughterperple: :evil_laughterperple:

ותראה היה לך כאלו שרירים בידיים וברגליים יחשבו שאתה עוד מפתח גוף לשירירי הרגליים והבטן והחזה :lol:

הוא יעשה את זה ויראה ככה-

%D7%A9%D7%9C%D7%93%20%D7%A7%D7%98%D7%9F%204500(2).jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

גאון !!!!!!!!!!

סתם..תעשה קצת שכיבות שמיכה וכפיפות בטן איזה 10 סטים של 50-100..ותראה שתוך כמה ימים תראה תוצאות (אם יש לך כבר בסיס של שריר..לא אם אתה מתחיל מאפס, שאתה לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח אוכל איתך, שמועשר בחלבונים ופחמימות (ביצים, גבינות, אורז, מקרונים וכו') קח בקופסא או משהו, תאכל גג חצי שעה - שעה אחרי האימון, תמשיך באותו אימון שאתה עושה כרגע. ההרגשה שלך של הרס שרירים הוא נכון, ככה נבנה השריר, הוא צריך לההרס קצת (לא הרס יתר) ואז עם מנוחה טובה ואוכל נכון הוא גם יבנה יותר חזק ממה שהיה. לפי דעתי זה יעזור לך לעשות מה שאתה מתכנן.

בהצלחה בכל דרך שתבחר בסוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יעשה את זה ויראה ככה-

%D7%A9%D7%9C%D7%93%20%D7%A7%D7%98%D7%9F%204500(2).jpg

האמת אני עשיתי את זה

בגלל התערבות של חבר שלי על 5000 שקל ::) כסף זה טוב

אז התכוננתי לזה 3 חודשים

ואני מתהרב יותר מכול שחקן שחיי בלאס וגאס אני פשוט מכור לזה כמו סמים :-\

אבל מה שטו זה התוצאה הנחמדה הרבה כסף

ביום שעשיתי את זה אכלתי בארוחת הבוקר 77 בייצים אבל לא בבת אחד כחה כול 5 בייצים בבליעה :puke: מגעיל היה זה אבל אחר כך

רצתי ריצה קלה 73 קילומטר

אחרכך שחיתי 6 קילומטר

לנסועה באוופניים נסעתי 271 קילומטר

אכלתי אחרי זה כמה סוגים של סלטים אבל הרבה מאוד יותר מ2 קילוגרם זה בטוח

שכיתי 3 קילומטר

עשיתי 8100 כפיפות בטן שכיבות שמיכה עשיתי 2000 ומשהו אבל אם עצירות כול 300 פעמיים בערך

רצתי 34 קילומטר

נכתי 10 דקות

ורצתי 31 קילומטר

זה מאוד מאוד קשה אבל איזה אבל אחרי זה מקסימום 5 ימים השרירים שלך כולכך מפותחים אחוישרמוטה מפותחים

אבל כואב מאוד כול השרירים

ויותר מ20 יום אחרי ה5 הימים שהשרירים שלי היומפותחים לא יכולתי לזוז בכלל כאב כולכך :'(

וD.MAN אמר נכון פחמימות וחלבונים זה טוב וכמה שיותר קלוריות יותר טוב כמו הבייצים והבשר והסלטים

והכי הכי חשוב הרבה מיים

אני שתיתי 17 ליטר באת כול זה ואחרי זה באותו יום עוד 5 ליטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני עשיתי את זה

בגלל התערבות של חבר שלי על 5000 שקל ::) כסף זה טוב

אז התכוננתי לזה 3 חודשים

ביום שעשיתי את זה אכלתי בארוחת הבוקר 77 בייצים אבל לא בבת אחד כחה כול 5 בייצים בבליעה :puke: מגעיל היה זה אבל אחר כך

רצתי ריצה קלה 73 קילומטר

אחרכך שחיתי 6 קילומטר

לנסועה באוופניים נסעתי 271 קילומטר

אכלתי אחרי זה כמה סוגים של סלטים אבל הרבה מאוד יותר מ2 קילוגרם זה בטוח

שכיתי 3 קילומטר

עשיתי 8100 כפיפות בטן שכיבות שמיכה עשיתי 2000 ומשהו אבל אם עצירות כול 300 פעמיים בערך

רצתי 34 קילומטר

נכתי 10 דקות

ורצתי 31 קילומטר

זה מאוד מאוד קשה אבל איזה אבל אחרי זה מקסימום 5 ימים השרירים שלך כולכך מפותחים אחוישרמוטה מפותחים

אבל כואב מאוד כול השרירים

ויותר מ20 יום אחרי ה5 הימים שהשרירים שלי היומפותחים לא יכולתי לזוז בכלל כאב כולכך :'(

לא חכם בכלל לאכול את כל כך הרבה חלמון של הביצה, זה דופק את הקולסטרול ועוד מספר דברים שקשורים לעתידך (...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...