תנו עצות איך להצליח בלימודים! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו עצות איך להצליח בלימודים!

marking

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין כאן קסמים או טריקים.

תשקיע - תקבל ציונים טובים, לא תשקיע - לא תקבל ציונים טובים.

אבל בכל זאת הנה עצה... לחיות מהיום למחר... אל תחושב מה מחכה לך מחר או שבוע הבא, תחיה את הרגע וכך גם פחות תרגיש את הלחץ של הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה עצות ממי שאיימו עליו אינסוף פעמים שאם ימשיך להבריז יעיפו אותו מהביצפר, ובסופו של דבר הגיע להסכם עם המחנכת שלו שהוא יכול לישון בשיעורים, העיקר שיהיה נוכח שם פיזית. בכיתות י"א - י"ב הייתי נוכח בערך בחצי מהשיעורים. בשאר הזמן ישנתי בבית/ למדתי בבית (מחשבים וכאלה)/ הסתובבתי בקניון (ככה זה כשהביצפר במרחק 5 דקות מהקניון).

בסופו של דבר את הבגרויות עברתי בציוני 70-80 ע"י למידה של יום לפני מאנקורי או משהו בסגנון. היה כיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה עצות ממי שאיימו עליו אינסוף פעמים שאם ימשיך להבריז יעיפו אותו מהביצפר, ובסופו של דבר הגיע להסכם עם המחנכת שלו שהוא יכול לישון בשיעורים, העיקר שיהיה נוכח שם פיזית. בכיתות י"א - י"ב הייתי נוכח בערך בחצי מהשיעורים. בשאר הזמן ישנתי בבית/ למדתי בבית (מחשבים וכאלה)/ הסתובבתי בקניון (ככה זה כשהביצפר במרחק 5 דקות מהקניון).

בסופו של דבר את הבגרויות עברתי בציוני 70-80 ע"י למידה של יום לפני מאנקורי או משהו בסגנון. היה כיף...

כמוני, רק שלי יש מחנכת רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט צריך לשבת ולחרוש את מה שמערכת החינוך מאכילה אותך (הרבה זבל לצערינו...).

עלי זה לא ממש עבד, ועכשיו אני מוצא את עצמי דוהר במהירויות של 300 קמ"ש בין התיכון לאקסטרני מנסה לסדר את מה שנדפק... בתקווה שאפטר מהכל עד תחילת השירות הצבאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט צריך לשבת ולחרוש את מה שמערכת החינוך מאכילה אותך (הרבה זבל לצערינו...).

עלי זה לא ממש עבד, ועכשיו אני מוצא את עצמי דוהר במהירויות של 300 קמ"ש בין התיכון לאקסטרני מנסה לסדר את מה שנדפק... בתקווה שאפטר מהכל עד תחילת השירות הצבאי.

שתדע לך שהצבא מאוד עוזר לך להשלים בגרויות ע"י מימון חלקי של קורסים, חופשים לפני בחינות וכו'. לדעתי כדאי לך לבדוק את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קדימה חברה תרשמו עצות איך לעבור את השנה המאיימת מכל עבר!

סיימתי את החטיבה, עליתי לתיכון, שכחתי כמעט הכל... (איקסים! פויה!)

זקוק לעזרתכם! (בטח יש עוד כאלו)

פשוט תשקיע במקצועות החשובים,

בהנחה שאתה בכיתה י, תנך ספרות ושלח לא ממש צריכים לעניון אותך...

תשמור על מחברות מסודרות, או שתצלם מהחרשנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה מותר, אבל יש לי אתר שאני שם סיכומים לנושאים שלמדתי או לומד בתיכון. אני לא מרוויח מזה שום דבר אז אני מקווה שלא יכעסו עלי כי כל האינטרס שלי זה לעזור לאחרים כמו שהייתי רוצה שיעזרו לי כשאני הייתי צריך או אצטרך (טפו טפו טפו) הכתובת היא www.sikum.up.co.il אני מזכיר זה אתר שלי אבל הכל דרך אתרי חינם תמורת פרסומות, אין לי _שום_ רווח מזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל הביג דיל? ::)

מה כבר ביה"ס דורש שהוא כל כך קשה?

סה"כ צריך להקשיב בשיעורים, ללמוד בצורה טובה את המקצועות החשובים (מטמתיקה בעיקר)

ואת כל שאר השיעורים הפחות חשובים (של"ח) מעתקים בבוקר.

הדבר הכי קשה בעצם זה להתעורר לשעת 0 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...