רשמית נכנסו לצפון עזה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמית נכנסו לצפון עזה

ExploiT

Recommended Posts

טוב עוד לא ראיתי פה דיון על הכניסה לצפון עזה כלומר כניסה של כוחות רגליים לעזה ופעילות כבדה

טוב בנתיים לעדכן 1 הרוג לנו ז''ל השם ינקום דמו, 20 להם זהדיין הבן זונה הזה שאני לא יודע איך רושמים תשם שלו פצוע והוא נמלט

נעצרו עוד 5 אנשי חמאס, הרשות הפלאשניאצית נתנה הורה לשוטרים הנאצים שלהם ל י ר ו ת בחיילי צה''ל

אמממ רק לפני חודש הבאנו להם אחלה רובים תוך לפחות אם יורים בנו נקבל כדורים תוצרת :D למות מתוצרת הארץ

עוד 10 רקטות נחתו בשדרות ואם אני לא טועה עוד 1 באשקלון

קיצר כאוס שלם הולך בעזה והשם יודע איך זה יסתיים

קיצר מה לאזאל עושים ?

עזה מלכודת מוות מטעני נפץ בכול מקום לפי דיוחים יש מלא מנהרות נפץ ומטענים והכניסו כלי הנדסה לפנות את כול המטענים והמנהרות נפץ וחמושים יורים על הכלי הנדסה נ''ט 7 טילים כאלה וואלה יש להם ביצים

צלפים בכול מקום, חוליות קסאמים פועלות ומשגרות קאסמים לישראל והמון חוליות קטנות של חמושים מסתובבות בסמאטאות הצרות של עזה ועושות אמבושים לחיילים שלנו נוסיף לזה את כול המטענים שהם שמו ואת כול הבלאגן שהולך שם קיבלנו כאוס

אני אישית כבר מתבייש בישראל

בושה שחיילים נותנים את דמם בגלל אדם אחד שהחליט לבדו לצאת מעזה ובכך נתן להם בטחון ונשק

עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:2gunsfiring: :2gunsfiring: :2gunsfiring: :2gunsfiring: :2gunsfiring:

יהי זכרו ברוך של החייל שנהרג.

לדעתי תהיה הסלמה כבדה מאוד בחודשים הקרובים.חייבים להשאר שם עד להפסקת ירי הקאסם וחיסול כל תשתיות הטרור בעזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, לא שרון נתן להם נשק, אלא רבין ושמאלמרט..

BTW - http://news.walla.co.il/?w=//936063 אני היחידי ששמח שהוא מת (אולי?)..חברה שלו טלי פחימה בטח מבכה אותו עכשיו ומקללת את חיילי צה"ל על ה"פשע הנפשע" שהם עשו..אי אפשר להאשים את שרון במצב..תאשים את ממשלת שלא עמדה בדרישה שלה שממשלת חמאס לא תעלה לשלטון ושנכנעה תחת לחץ בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות מטלי פחימה הבת זונה פחמים

אני חייב לציין שאני מרגיש אבל ועצב כבד בנוגע ליהודה ז''ל שנרצח היום על ידי פלשאתינצאני לא שאני מכיר אותו אבל פשוט כואב לי מאוד על אדם שנרצח ועל משפחה שלמה שנהרסה בגלל שמאלמארט והחלטות המטומטות שלו

ולצערי הוא כנראה לא היחידי לכו תדעו עוד כמה חללים נספוג

בכול מקרה אין מה לעשות חוץ מהלוציא משם תחיילים ותכוחות שלנו ולפקק את עזה !

איפה סטלין ? לנין ? איפה פוטין ? איפה בוש ? אני שם כסף שאם אחד כמו ליברמן היה ראש ממשלה ההינו היום חיים ב"שלום" עם הערבים או מה שישאר מהם

פיגוע אחד והוא היה שורף את עזה קאסם אחד והוא היה מכון את כול התותחים ללב האוכלוסיה בעזה

תבינו מבחינה מדינית זהו הזמן הכי טוב לטפל בהם

כול העולם עסוק בבולשיט עם קוראיה ואירן והמונידאל, לאף אחד לא אכפת מה הולך פה

הגיע הזמן לנסות קצת כימי מי ידע ?

הם אמרו שיש להם כימי נגיד שזה תאונת עבודה שלהם שהם פוצצו על עצמם פגזים עם גז עצבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שהכל היה כל כך קל..אני לא נגד להטיל עליהם כמה פצצות מימן או משהו..אבל צריך להיות ריאליים..הם המסכנים במצב הזה, להם אין מסודר ! אם הייתה להם מדינה מסודרת עם (חס וחלילה) אז היינו יכולים להכנס בהם הכי חזק שאפשר כי אז זה כבר מלחמה רשמית..אבל במצב הקיים שנכנסים יוצאים נכנסים יוצאים כמו יו יו לא נראה לי שצד כלשהו מרוויח..

דרך אגב, קראתי במקום כלשהו שישראל בעבר שחררה כמויות עצומות של מחבלים עם דם על הידיים תמורת חיילים יחידים..אני היחידי שלא רואה בזה הגיון ? מה יקרה אם נחטוף להם ערבי ? מה יתנו בעדו ? הנחה בשוק הסיטונאי של עזה ?! אין להם ערך לחיי אדם.. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון היחדי הוא הקמת ארגוני טרור יהודים

ושישראל תעצום עין ותעזור לארגונים היהודים כמו שהראשות הפלאתשנאצית עוזרת למחבלים

פה ושם חטיפות של ערבים, ירי של משיחים(רקטות כמו קאסם רק בשם איכותי כמו משיח) לעזה, ירי על מכוניות ערביות בצירי תנועה ערביים, מכוניות תופות בעזה, קלטות של הוצאות להורג, אונס רצח בזיזה של כפרים ערביים, החרמת סחורות ופגיעה במשק שלהם בדיוק כמו שהם פוגעים במשק שלנו, פיגועים בבתי ספר ומסגדים

נראה מי יחזיק יותר זמן

לא סתם האצ''ל דגלו בביטוי "רק כך" ותמונת היד מחזיקה רובה

Pantani.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש להגיב? זה לא מחדש שום דבר...

באסה, ההתנתקות לא עזרה בשיט (ואפשר לטעון גם שדפקה אותנו מבחינה צבאית, אבל ימים יגידו - אני מקווה שאני טועה בקשר לזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...