נפגע בתאונת דרכים קטלנית ויצא בלי שריטה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפגע בתאונת דרכים קטלנית ויצא בלי שריטה

בייגל טוסט

Recommended Posts

ואוווו מדהים!!

איך בראשון עוד לא מבינים מה קורה שם הוא יוצא מהאוטו ומתחיל לצעוק עליה..

היא נשארה באוטו נבהלה..

והוא ישר קם..

ובשני זה מדהים הוא לא נגע באף אוטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השני לא עובד לי :-\

This video may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube's user community.

To view this video, please verify you are 18 or older

^^^ ואני גם לא מצליח להירשם.. הוא ממשיך ליכתוב את הקישקוש הבא: Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for .com.

יש ישועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח הראשון מזכיר לי תאונה שהיתה לי שהיתי בן 12~ על אופניים ... ממש חצי שניה לפני הפגיעה קפצתי מהם ונחתי על שני הרגלים

האופניים מנגד היו TOTAL LOSE ...רק להסתכל על השאסי שלהם היה מפחיד :smile1: רק שבוע לפני עלו לכביש :s07:

לעזעאל היום בכלל היה לי משהו מפחיד לאלה סטייל "יעד סופי"...עמדתי ברמזור בצד שמאל והיה עוד נתיב ימני, הנתיב השמאלי היה לו פניה שמאלה או ישר ואילו לנתיב הימני היה רק ישר . תוך כדי שאני עומד ברמזור אני מתחיל לתהות אם המשאית הענקית של קוקה קולה שהיתה לימני תשים לב לכך ולא תחתוך אותי ... אפילו הסתכלתי על השילוט 4 פעמים כדי לראות שאכן זה לא "אמור" לקרות... אני מתחיל ליסוע ישר ופתאום המשאית מתחילה לחתוך אותי :bash: !!! אם לא הייתי מוכן לזה משום מה :screwy: יכול להיות שלא היתי כותב עכשיו את הספאם הזה

מוסר השכל, קולה מזיקה לבריאות !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השני לא עובד לי :-\

This video may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube's user community.

To view this video, please verify you are 18 or older

^^^ ואני גם לא מצליח להירשם.. הוא ממשיך ליכתוב את הקישקוש הבא: Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for .com.

יש ישועה?

נרשמת כמעל גיל 18?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...