קסאם ראשון בלב אשקלון - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קסאם ראשון בלב אשקלון

lmlm

Recommended Posts

אני מסכים אם Milford Cubicle

אין הבדל בין אשקלון לשדרות בנושא

והיה צריך ליפעול מיזמן

די לדיבורים וילרות על מקומות ריקים צריך להפגיז בחזרה בכמות הרבה יותר גדולה

כבר עושים את זה כזכור לי זה משהו כמו 700 קסאnים בכל הזמן מול 1000 פגזים בשבוע זה הרבה יותר הבעיה שזה לא עוזר :-\

נכון! מה זה עובד מתפרה משדרות שנהרג מול עו"ד מאשקלון?

אידיוט!

בן כמה אתה?

הבנת הנקרא שלך פשוט זוועתית וגם צורת הדיבור שלך!

אם הייתה קורא מה כתבתי ולא ישר קופץ הייתה אולי מבין משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר עושים את זה כזכור לי זה משהו כמו 700 קסאnים בכל הזמן מול 1000 פגזים בשבוע זה הרבה יותר הבעיה שזה לא עוזר

:bash:

את מה שעושים עכשיו בעזה היה צריך לעשות כבר לפני חצי שנה, אחרי הקסאם הראשון שנורה מתוך עזה, ואז בני משפחת שליט היו יכולים לישון היום בשקט !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמעתי ירי תותחים או משהו יכול להיות שחיל האוויר פוצץ משהו גדול אם הרעש הגיע עד לפה!

הבעיה היא לא שהפעולה התחילה מאוחר מדי(טוב נו גם)אלה שהיא לא עוזרת(עדיין בכל מקרה)לדוגמא הקסאם שנפל היום באשקלון.

ולא הבנתי מה הקשר בין מה שצוטטת למה שאמרת?

ושלא תבין שאני נגד הפעולה כשהקסאם הראשון התחיל ליפול אלה פשוט הגבתי לו על מה שהוא אמר :nixweiss:

נ.ב למה כולם בפורום אקטואליה כל כך אגריסיבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא שהפעולה התחילה מאוחר מדי(טוב נו גם)אלה שהיא לא עוזרת(עדיין בכל מקרה)לדוגמא הקסאם שנפל היום באשקלון.

ולא הבנתי מה הקשר בין מה שצוטטת למה שאמרת?

הקשר הוא שאותם "פגזים" מיותרים שנזרקו לשטחים רקים הם שווי ערך פחות או יותר לצבא של 50 מיליארד חיילים, שעומדים בכניסה לעזה ומגרבצים.

מה שהיה צריך לעשות כבר מהקסאם הראשון זאת כניסה של כוחות מסיביים ללב עזה והשמדה של ארגוני הטרור השולטים ברשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב למה כולם בפורום אקטואליה כל כך אגריסיבים?

למה? כי זה מעצבן ששנה אנחנו טוחנים לשמאלנים האלה פה לא להצביע קדימה ומנמקים את התשובות שלנו ואחר כך כבר נשבר לנו להגיד "אמרנו לכם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהיה צריך לעשות כבר מהקסאם הראשון זאת כניסה של כוחות מסיביים ללב עזה והשמדה של ארגוני הטרור השולטים ברשות.

באמת מעניין למה לא עשו את זה,זה כל כך הגיוני!

ככה בעצם רק אפשר לנצח(או יותר נכון למזער)את הטרור.

הפגזים האלו לדעתי סתם בזבוז כסף כי את רובם יורים לשטח פתוח ד"א כמה עולה פגז כזה בערך? למי שיודע.

למה? כי זה מעצבן ששנה אנחנו טוחנים לשמאלנים האלה פה לא להצביע קדימה ומנמקים את התשובות שלנו ואחר כך כבר נשבר לנו להגיד "אמרנו לכם"

אז באזור החתימה בגדול תעשה טקסט "אמרנו לכם" ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? כי כל הימניים כאן היו רוצים לצאת טועים (אני מקווה שאני מדבר בשם כולם ;) ). כי כל ה"מפחידנים הפחדנים" כאן (ציניות) היו שמחים לגלות שהם חששו לשווא. כי אנחנו מגלים שצדקנו, וזה כואב, מתסכל ומעצבן. זה למה... :-\

תוספת: בתוך כל התסכול, יש גם תקווה שלאור הנסיבות, עיניים כלשהן תיפתחנה לרווחה, או ראש כלשהו יצא מתחת, או סתם מתוך האדמה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

נחמד

הרווחתי 50 שקל. לפני 6 ימים התערבתי עם מישהו מבוגר שאני מכיר.

ההתערבות: "אני מתערב איתך על 50 שקל שתוך שבועיים יש קסאם באשקלון"

וואלה העסק הזה הולך לי טוב בזמן האחרון.

וממשיכים להתנהג כמו אידיוטים.... הקסאמים ממשיכים ליפול, ובתגובה- צה"ל פשוט יורה פגזים בכיוון לא מוגדר. פתאום אני מרגיש שהיה צריך להצביע יותר לליברמן |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרווחתי 50 שקל. לפני 6 ימים התערבתי עם מישהו מבוגר שאני מכיר.

...

פתאום אני מרגיש שהיה צריך להצביע יותר לליברמן |:

אנשים אשכרה מצאו איך לעשות כסף מהקסאמים... סחטיין :lol:

אגב, למי כן הצבעת?

(עריכה : אופס, דאבל פוסט... אני בדר"כ לא עושה את זה :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...