הומואים ערבים?! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הומואים ערבים?!

IG

Recommended Posts

בד"כ אני לא פותח ת'ראים על שטויות כאלה, אבל זה פשוט קרע אותי:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3270971,00.html

:lol:

אני מציע לו לבוא לבאר שבע... יש פה כמה "בנות" שיסבירו לו איך זה שאין הומואים ערבים...

תגובה 14:

יש רק ערבי ג'ינג'י עם קוקיות

תכף הוא יגיד גם שהם לא טוחנים חמורים וכו... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

3.

תבוא לכלא 4 ותשמע בלילה את אבהים צועק שויה שויה

אבל זה באמת נכון, הומו לסביות היא לא תופעה נפוצה בכלל בחברה הערבית (לא בפומבי לפחות) בטח שלא כמו בחברה המערבית, פשוט כי הם עובדים ממש קשה למגר אותה, כי זה אסור בדת, כמו אלקוהליזם שכמעט שלא קיים שם. הם מפחדים לדעתי שמצעד הגאווה הזה פתאום יוציא גל של אנשים מהארון שנעלו אותם בו, ויהרוס את הכפיה הדתית שהם הנהיגו כל כך הרבה שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה ההבדל בין הכפיה הדתית בחברה המוסלמית לזאת בחברה החרדית היהודית?

כלומר, ידוע שיש הרבה תלמידי ישיבה הומואים (כשאני אומר הרבה, זה אומר הרבה סיפורים ידועים, מבחינת אחוזים אני מניח שזה דומה לכלל האוכלוסייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל אותו חרא.

שמענו מספיק גם על רבנים וכמרים שמנצלים מינית בנים קטינים בישיבות וכנסיות.

זאת בדיוק הנקודה שלי. שמענו. איך זה שלא "שומעים" על זה בחברה הערבית, כמו שאומר צרצור? ::)

ואגב, אם כבר אתה מזכיר את ההשוואות, גם בקרב החילונים אותו חרא... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתבין אחי , לדעתי בחברה הערבית אם מישהו יודע שהוא הומו יש לו 2 אפשרויות:

1) להתאבד

2) לברוח כל עוד נפשו בו

הפסיכופטים המוסלמים (לא כולם רק הפנאטים) רוצחים על דברים כאלה קטנים - כבוד :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה שלי. שמענו. איך זה שלא "שומעים" על זה בחברה הערבית, כמו שאומר צרצור? ::)

ואגב, אם כבר אתה מזכיר את ההשוואות, גם בקרב החילונים אותו חרא... :-\

1) כמו שאמר AmiLo, אתה לא תשמע כי זאת תרבות סגורה הרבה יותר ודברים כאלה לא יגיעו לעיתונות.

2) :s05: מה? בחברה חילונית מסתירים מיניות...איפה? בטח שלא בעולם המערבי, היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק הוואים ערבים, וזה שמאיימים על החיים שלהם במקרה והם יצאו מהארון, זה לא אומר שהתופעה לא קיימת... זה הקטע שהצחיק אותי...

ת'אמת זה הזכיר לי בדיחה ישנה: הFBI, הKGB והשב"כ מחליטים לערוך תחרות כדי לברר מי הסוכנות הטובה ביותר. הם משחררים ערנב בחלקת יער וכל סוכנות בתורה צריה למצוא אותו כמה שיותר מהר. הFBI מתחילים: הם משחררים את הארנב, הFBI ישר מעלה מסוקים לאויר, ציוד אלקטרוני מתוחכם, הופכים את היער ואחרי שבועיים מוצאום את הארנב.

אחרי זה מגיע התור של הKGB: הם משחררים את הארנב, וישר הKGB שולח סוכנים, מרגלים, מתעיל קשרים תוך שבוע הם מקבלים מידע על מקום המעורה של הארנב ותופסים אותו.

אחרונים יוצאים הח'ברה של השב"כ: משחררים את הארנב, והשב"כ שולח את המרגלים שלו, מוציא מכשירי מעקב מתוחכמים, אבל אחרי 3 שבועות לא רואים מהם זכר. הFBI והKGB מחליטים לחפש את הסוכנים של השב"כ ואחרי זמן קצת הם מגיעים לקרחת יער ורואים את המחזה הבא: לכיסא קשור שועל, מסביבו עומדים 3 סוכני מוסד, על שולחן שנמצא בסביבה יש מקלות, גנרטורים ושאר מכשירי עינוי. סוכן שב"כ: מחטיף אגרוף לשועל ואומר לו "נו עכשו אתה מוכן להודות שאתה ארנב?"

:P יצא ארוך...

לנושא: אוברלוד, תתפלא, אבל גם היום בחברה המערבית לא כולם קופצים מהארון ישר... יש הרבה אנשים שלא סגורים "מה" הם, ומסתובבים בתקווה לברר את העניין לפני שהם מודיעים לכולם שהם הומואים (בד"כ במיקרה של כאלה הסביבה יודעת מה הנטיה שלו\שלה עוד לפני שהאדם בטוח בה בעצמו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...