עונש מוות לחוליית סילואן. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עונש מוות לחוליית סילואן.

udicol

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאויב אני לא מצפה לכלום כי התפקיד שלו זה להרוג אותנו.

אבל נושא תעודת זהות שרצח עשרות מאזרחי המדינה הוא בוגד !!!

ובוגדים מקבלים כדור בראש. :AR15:

ומה תגיד אם עוד מספר שבועות תתגלנה ראיות חדשות נגד "הבוגד" שהרגת שבהן הוכח בבירור שהוא לא אשם? איך תחזיר אותו? (והיו כבר מקרים...)

אם תתן לו להרקב בכלא זה נכון שלא תוכל להחזיר לו את השנים שהוא היה שם, אבל לפחות תוכל להחזיר לו את הכבוד שלו.

ובכלל, אתה לא חושב שזאת אצבע קלה על ההדק? אם תהרוג אותו, אז למה שלא תהרוג כל חוליה אחרת שנתפסת? ויותר מזה, תחשוב על הבמה התקשורתית שתנתן להם סביב כל הסיפור, ואיך שהם יצטירו ב"קורבנות"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה תגיד אם עוד מספר שבועות תתגלנה ראיות חדשות נגד "הבוגד" שהרגת שבהן הוכח בבירור שהוא לא אשם? איך תחזיר אותו? (והיו כבר מקרים...)

אם תתן לו להרקב בכלא זה נכון שלא תוכל להחזיר לו את השנים שהוא היה שם, אבל לפחות תוכל להחזיר לו את הכבוד שלו.

ובכלל, אתה לא חושב שזאת אצבע קלה על ההדק? אם תהרוג אותו, אז למה שלא תהרוג כל חוליה אחרת שנתפסת? ויותר מזה, תחשוב על הבמה התקשורתית שתנתן להם סביב כל הסיפור, ואיך שהם יצטירו ב"קורבנות"...

הדבר היחיד שאני מסכים איתך זה הקטע שהם יהפכו לקדוש מעונה. לגבי השאר, כל עוד יש הוכחות חותכות, הסיבה הנוספת היחידה שאני רואה למה לא ליטול את חייהם עין תחת עין זה להשתמש בהם כקלפי מיקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני מסכים איתך זה הקטע שהם יהפכו לקדוש מעונה. לגבי השאר, כל עוד יש הוכחות חותכות, הסיבה הנוספת היחידה שאני רואה למה לא ליטול את חייהם עין תחת עין זה להשתמש בהם כקלפי מיקוח.

אדוני,

אין כזה דבר הוכחות חותכות, כבר היו מקרים מעולם שאנשים התגלו כחפים מפשע אחרי פסק הדין. אסור ליטול חיי אדם בשום מקרה אלא לשם הגנה עצמית.

באופן כללי למה להרוג בן אדם לחינם כשאפשר להשתמש בו למשל לניסויים רפואיים וכדומה, זה שאדם עשה פשע כה נוראי לא אומר שהוא לא יכול לתרום לאנושות בדרך אחרת.

ובכלל, מה עם אנשים שאתה לא יכול להשתמש בהם כקלפי מיקוח? אותם *כן* מותר להרוג? יגאל עמיר למשל? מה מבדיל רוצח מרוצח?

עריכה:

סתם משהו שהפריע לי באחת ההודעות...

עונש המוות משמעותו עמוקה מאוד, אני הייתי מעדיף לשמור עליו כ"פרה קדושה".

איו שום סיבה לשבור את הקונספט של קדושת חיי האדם על קבוצה של רוצחים ערבים.

כן, אל תשאל איזה משמעות עמוקה יש לקדושת החיים, בגלל זה מדיניות החיסולים כ"כ פופולרית...את הקונספט הזה כבר ממזמן שברנו, וזה לא משנה אם אתה הולך ויורה למישהו בראש בשטח, או תולה אותו אחרי משפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני,

1) אין כזה דבר הוכחות חותכות, כבר היו מקרים מעולם שאנשים התגלו כחפים מפשע אחרי פסק הדין. אסור ליטול חיי אדם בשום מקרה אלא לשם הגנה עצמית.

2) באופן כללי למה להרוג בן אדם לחינם כשאפשר להשתמש בו למשל לניסויים רפואיים וכדומה, זה שאדם עשה פשע כה נוראי לא אומר שהוא לא יכול לתרום לאנושות בדרך אחרת.

1) לגבי החלק הראשון, לדעתי כן יש דבר כזה הודעות חותכות, אני לא מדבר על הודאות שהוצאו מתוך כוח, אלא מסמכים, למשל, או עדויות, או כל דבר אחר בעל רמת אמינות גבוהה (את זה נשאיר למערכת המשפט).

2) דווקא רעיון טוב, לערוך עליהם ניסויים רפואיים. אולי במכון מחקר לתרופה לאיידס, להדביק אותם ולנסות תרכיבים. וברצינות, רעיון טוב, לתרום את גופם למדע, למרות שלדעתי זה פחות כבוד ממוות ואני אפילו רואה פה בעית הומניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה הוא רק ערבי אז מה זה משנה?...הוא בוגד גם ככה.

במוקדם או במאוחר נצטרך להעיף או להרוג את כולם אחרת ההפך יקרה.

עריכה: הייתי רוצה לנסח את זה אחרת: למען האמת בכלל לא אכפת לי אם הוא נושא תעודת זהות או לא, מבחינתי הוא מאיים על הקיום שלי והוא צריך ללכת(בדרך זו או אחרת).

ואם הוא היה חף מפשע(עד כמה שערבי יכול להיות) לא נורא, גם הם הורגים בטובי בנינו ובנותינו, את לא מצפה ממני להזיל דמעה על כל ערבי שמת בטעות...נכון?

במלחמה גם מי שלא אשם מת, למרות שכל פרט נושא באשמה הקולקטיבית וגם כמובן בתוצאות.

אני יודע שזיעזעתי פה כמה אנשים אבל זו דעתי הכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעציב אותי לשמוע שיש עוד אנשים שחושבים בצורה הזאת, יותר ויותר קל לי להבין איך קרתה השואה שאני שומעת את הדעות של אנשים כמוך...פשוט מצמרר.

החינוך שאנשים מקבלים ... אלוהים ישמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה הוא רק ערבי אז מה זה משנה?...הוא בוגד גם ככה.

במוקדם או במאוחר נצטרך להעיף או להרוג את כולם אחרת ההפך יקרה.

עריכה: הייתי רוצה לנסח את זה אחרת: למען האמת בכלל לא אכפת לי אם הוא נושא תעודת זהות או לא, מבחינתי הוא מאיים על הקיום שלי והוא צריך ללכת(בדרך זו או אחרת).

ואם הוא היה חף מפשע(עד כמה שערבי יכול להיות) לא נורא, גם הם הורגים בטובי בנינו ובנותינו, את לא מצפה ממני להזיל דמעה על כל ערבי שמת בטעות...נכון?

במלחמה גם מי שלא אשם מת, למרות שכל פרט נושא באשמה הקולקטיבית וגם כמובן בתוצאות.

אני יודע שזיעזעתי פה כמה אנשים אבל זו דעתי הכנה.

חבר'ה, ההוכחה הניצחת לתאורית גלגול הנשמות נמצאת כאן- לנגד עינינו!

כהנא* חזר בדמות אחרת!

* רציתי לכתוב מישהו אחר, אבל היו מתעסקים במה שכתבתי במקום מה שהוא כתב.

דרך אגב, יניב, בינינו, כהנא צדק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעציב אותי לשמוע שיש עוד אנשים שחושבים בצורה הזאת, יותר ויותר קל לי להבין איך קרתה השואה שאני שומעת את הדעות של אנשים כמוך...פשוט מצמרר.

החינוך שאנשים מקבלים ... אלוהים ישמור

אין קשר בין השואה לבין הדבר הזה השואה קרתה בלי סיבה אומרים שהסיבה הייתה שהיהודים היו עשירים אבל לא כי רק אחוז קטן מהיהודים היו עשירים רוב יהודי פולין היו מאוד עניים וחוץ מעניין זה היהודים לא הרסו שום דבר לא הרזו אנשים לא היו פושעים אלא אפילו תרמו לקהילה בכך שהיו הרבה רופאים ועורכי דין יהודים וגם היהודים תרמו רבות לכלכה

בגלל זה אני לא רואה קשר כי ה"תרומה" של הפלשטינאים היא הרג אזרחים חפים מפשע וזה שהם אחר כך מקבלים על זה גם כספים ממדינת לפי דעתי היה צריך לתת לכל פלשטינאי מחוליית טרור דולר אחד למי שלא הבין עלות היצור של כדור m16 אין כזה דבר אזרחים תמימים הם מסייעים לטרור בדרך זו או אחרת ועובדה היא שאם רוב הפלשטינאים היו מתנגדים אז היו הפגנות ומרידות בנתיים מה שאני רואה זה ילדים זורקים אבנים על חיילים ופיגועים כן גם הילדים הם לא תמימים בכלל

ואם היית רואה חינוך של ילד פלשטינאי שמחונך בקייטנה שהוא צריך לשנוא אותנו אותו דבר בביה"ס ובגני הילדים ורוב הספרות הערבית

מסקנה: האיסלאם גורם לצרות בכל העולם והוא מבין רק שיטה אחת והיא כח

נ.ב

מצטער שלא הוספתיח סימני פיסוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין השואה לבין הדבר הזה השואה קרתה בלי סיבה אומרים שהסיבה הייתה שהיהודים היו עשירים אבל לא כי רק אחוז קטן מהיהודים היו עשירים רוב יהודי פולין היו מאוד עניים וחוץ מעניין זה היהודים לא הרסו שום דבר לא הרזו אנשים לא היו פושעים אלא אפילו תרמו לקהילה בכך שהיו הרבה רופאים ועורכי דין יהודים וגם היהודים תרמו רבות לכלכה

בגלל זה אני לא רואה קשר כי ה"תרומה" של הפלשטינאים היא הרג אזרחים חפים מפשע וזה שהם אחר כך מקבלים על זה גם כספים ממדינת לפי דעתי היה צריך לתת לכל פלשטינאי מחוליית טרור דולר אחד למי שלא הבין עלות היצור של כדור m16 אין כזה דבר אזרחים תמימים הם מסייעים לטרור בדרך זו או אחרת ועובדה היא שאם רוב הפלשטינאים היו מתנגדים אז היו הפגנות ומרידות בנתיים מה שאני רואה זה ילדים זורקים אבנים על חיילים ופיגועים כן גם הילדים הם לא תמימים בכלל

ואם היית רואה חינוך של ילד פלשטינאי שמחונך בקייטנה שהוא צריך לשנוא אותנו אותו דבר בביה"ס ובגני הילדים ורוב הספרות הערבית

מסקנה: האיסלאם גורם לצרות בכל העולם והוא מבין רק שיטה אחת והיא כח

נ.ב

מצטער שלא הוספתיח סימני פיסוק

הפיסקה שלך ממש ממש אבל ממש לא קריאה. ובכל זאת, ממה שהצלחתי להוציא ממנה, אני יכולה להגיב כשאני אומר: "מה הקשר?!".

איך אתה לא רואה את האנאלוגיה?

משפט כמו:

"גם ככה הוא רק ערבי אז מה זה משנה?...הוא בוגד גם ככה" או צריך להרוג את כל הערבים

מראה על גיזענות מזעזעת, אותה גזענות שלא יכולנו להבין כשהיטלר וחבריו רצו להשמיד את העם היהודי כולו.

קשה לי להבין איך בן אנוש יכול לחשוב כאלה דברים

מבחינתי אין הרבה הבדל בין היטלר לSe7en הזה, או לכל "אדם" אחר שחושב שצריך להרוג עם שלם, ועוד רק בגלל שאיפתו להגדרה עצמית ועצמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה עצוב שאתם לא מעריכים בכלל את החיילים שתקועים עכשיו בחורים בשטחים ומאפשרים לכם לנהל את הדיון המפולפל הזה. ת'כלס, הכל טוב ויפה בתאוריה. אם מישהו מכם יעשה שרות קרבי, אני מהמר ב-100% שהפעם הראשונה שירו עליו תשנה את דעתו מקצה לקצה. כאשר ירו עליכם, אתם תירו עליהם בחזרה - במטרה ליטול חיים, להרוג, ולעשות את זה מהר ככל האפשר. אחרי שתעשו את זה לא תסכלו על הדבר כמקודש כל כך. קראתי פעם את המשפט "לעשות מלחמה כדי לפטור בעיות זה כמו ללכת לבית-זונות כדי להיפטר מעגבת". אני תומך בזה בכל ליבי, אבל מדי פעם פשוט אין ברירה. כשאני חושב על המוות של פלסטינאי אלמוני לעומת המוות של מישהו שאני מכיר/שלי, אתם יכולים להבין בבירור לאן נוטה הכף.

בקשר לנושא הדיון, אני בעד עונש המוות. אומנם, להציג אותם כקדושים מעונים יגרום נזק כבד, אבל אני תוהה כמה קדוש נראה מישהו שתלוי בחבל מטר מעל הרצפה. כל דמוקרטיה גדולה (ארצות הברית, בריטניה ועוד) עשתה שימוש בעונש המוות, ועודה עושה בו שימוש. בהליך משפטי נאות, לאחר שנתנו לנאשם הזדמנות הוגנת להגן על עצמו אפשר לקחת את חייו.

הארגון שאתה קורא לו הפעיל, אני מכיר אותו בתור ברית הפועלים הסוציאליסטית- הם פועלים במסגרת חופש הביטוי,

ולא כמו שאר הארץ, לא קוראים למהפכה אלימה.

"ברית הפועלים הסוציאליסטית"? אולי כדאי לך לפתוח ספר היסטוריה ולראות איך נגמרות פרשות שמתחילות בתנועות שנקראות בשמות כגון "ברית הפועלים הסוציאליסטית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלח את עצמך לספרי ההסטוריה, תראה כמה אנשים עם שפם מצחיק אמרו

"כשאני חושב על המוות של אלמוני לעומת המוות של מישהו שאני מכיר/שלי, אתם יכולים להבין בבירור לאן נוטה הכף."

אגב, עונש מוות מתקיים כבר.. מה-זה בדיוק חיסול ממוקד? (חוץ מטרור?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת להזכיר שכל אותן דמוקרטיות נוטות יותר ויותר לביטול עונש המוות, ושברוב המדינות הוא ניתן במקרים חריגים במיוחד.

חוץ מזה, אם כבר עונש מוות, אז לכולם - גם למי שרוצח את אשתו, גם למי שיורה במישהו אחר על סכסוך חניה, גם למי שבא עם חברים ודוקר מישהו כי הוא הסתכל על החברה שלו וכמובן גם למי ששולח את אח שלו להתפוצץ בקניון.

בעית ה'קדוש המעונה' היא אכן הבעיה הקשה ביותר שקיימת, כך שבמקום הרתעה, יש ערבון של 95% שזה ייצור מוטיבציה לבצע עוד פיגועים.

אי אפשר לפחד ממישהו מבלי לשנוא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוגד את זה. אני חושב שבן אדם שלקח במזיד חיים של מישהו אחר צריך לשלם באותו קנה מידה. רצח הוא הפשע השני הכי מתועב, אחרי אונס. רוצחים צריכים לדעת מה המחיר שישלמו. בכל מקרה, אני נתקל לקושי להבין את ההתנגדות שלכם להרוג אדם אחרי משפט צדק שבו הוכח מעבר לכל ספק סביר שהוא ניסה להרוג אותכם.

שלח את עצמך לספרי ההסטוריה, תראה כמה אנשים עם שפם מצחיק אמרו "כשאני חושב על המוות של אלמוני לעומת המוות של מישהו שאני מכיר/שלי, אתם יכולים להבין בבירור לאן נוטה הכף."

תסביר בבקשה, אני לא בטוח שהבנתי.

חיסול ממוקד משמש בעיקר לראשי אירגוני הטרור, לא לשותפיהם הזוטרים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...