עונש מוות לחוליית סילואן. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עונש מוות לחוליית סילואן.

udicol

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא הייתי נותן עונש מוות, עד כה עונש מוות ניתן אך ורק לאייכמן, משום שהוא אחרי לרצח מיליוני יהודים במהלך השואה.

אם עכשיו יתנו עונש מוות לחולייה הזאת, עם כל הצער והכאב שבמותם של עשרות אנשים כתוצאה מפעילותה, זה יוריד מחשיבותה של השואה. וזה לא נכון לדעתי, במיוחד עם כל האנטישמיות בשנה האחרונה. מצדי שזרקו אותם לצינוק או משהו, אבל לא ישר עונש מוות.

על מה לכל הרוחות אתה מדבר ? אתה באמת חושב שחומרת המעשים שנעשו בשואה, וגודל האסון, באים לידי ביטוי בעונש המוות שקיבל ברוצח הזה? ממש לא ! להיפך ! לדעתי אם ייתנו גם לאלה עונש מוות, זה רק יראה שאנו לא נסבול ולא נשקוט כל עוד פועלים בקרבנו אנשים שכל רצונם, וכל מטרת חייהם היא רצח יהודי למטרת הכחדה ! הרי לכך מטיפים כל העת אחמד יאסין יימח שמו וחבר מרעיו, ואפילו מר יאסר ערפאת, חתן פרס נובל לשלום ! הרוצחים המתועבים הללו עושים את מעשיהם מתוך אמונה שלמה שמה שהם עושים הוא הדבר הנכון ביותר לעשות, ושיש לטהר את מדינת פלסטין מכ זכר של יהודי . אתה מסכים איתי שיש כאן משהו שצורם לאוזן ולשכל הישר ? עונש מוות לרוצחים (אלו שלא מתו בהתאבדות), כמו כן הריסת בתיהם של הרוצחים, ועיקול והשמדת כל רכושם של הרוצחים. כמו כן על מדינת לצאת במסע הסברה אגרסיבי על מנת לסתור את דברי ה"קדושים" שמסיתים במסווה של דת לרצח עם ! כבר הוכח שבאיסלאם אין שום חזקה על ירושליים או פלסטין, ושאין שם שום אזכור למלחמת ג'יהאד על ירושלים. אותם פאנאטים חושבים שהם מבינים את הקוראן, כנראה מעולם לא קראו אותו מאחר והם כל כך טיפשים, אבל הם שוטפים לכל אותם המוני פלסטינים אנאלפביתים שלא יכולים לקרוא את הקוראן, ששם כתוב שיש להרוג יהודים, ושירושלים היא בירת הפלסטינים. יש לגייס את מיטב חברות הפרסום והפסיכולוגים, על מנת לבנות תוכנית אשר תאפשר שטיפת מוח נגדית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אתה רוצה עוד סיבה למה לא להרוג אותם?

אם יתנו להם עונש מוות אנחנו נעשה להם טובה, המקום להרקב בכלא, הם יחשבו כקדושים מעונים שעלו השמימה ,איפה שמחכות להם 79 בתולות, שיהוו השראה לעוד עשרות ערבים שגם ככה אין להם משהו לחיות בשבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה:

מה הייתם מעדיפים, לחיות 20 שנה בכלא ישראלי צפוף עם מישהו גדול ושעיר שקוראים לו חיים שפשוט שונא ערבים (תזכרו שאתם ערבים) או לוותר על התענוג ולבחור במוות?

בד"כ מי שנכנס לכלא הישראלי (יאסין, ברגותי , צלם עיתונות מבית לחם ועוד....) יצא עם עברית רהוטה, ותואר אוניברסיטאי. או יותר נכון הרבה אמביציה וכושר ניהול, להמשך האינתיפאדה נגד .

חיים ואחמד אינם ישנים באותה מיטה ואינם מתקלחים באותה מקלחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה:

מה הייתם מעדיפים, לחיות 20 שנה בכלא ישראלי צפוף עם מישהו גדול ושעיר שקוראים לו חיים שפשוט שונא ערבים (תזכרו שאתם ערבים) או לוותר על התענוג ולבחור במוות?

בד"כ מי שנכנס לכלא הישראלי (יאסין, ברגותי , צלם עיתונות מבית לחם ועוד....) יצא עם עברית רהוטה, ותואר אוניברסיטאי. או יותר נכון הרבה אמביציה וכושר ניהול, להמשך האינתיפאדה נגד .

חיים ואחמד אינם ישנים באותה מיטה ואינם מתקלחים באותה מקלחת.

או שבמקרה הנוכחי ישארו בכלא ל 2535 מאסרי עולם.

או עד שממשלת תשכח ותחזיר אותם לשטחים בעסקת שלום :nono:

עונש המוות משמעותו עמוקה מאוד, אני הייתי מעדיף לשמור עליו כ"פרה קדושה".

איו שום סיבה לשבור את הקונספט של קדושת חייהאדם על קבוצה של רוצחים ערבים.

אגב... מתי כן מותר להרוג- מתי שיש איום על חיי תושבי המדינה. אותם רוצחים, בהיותם אסירים לא מהווים איום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאויב אני לא מצפה לכלום כי התפקיד שלו זה להרוג אותנו.

אבל נושא תעודת זהות שרצח עשרות מאזרחי המדינה הוא בוגד !!!

ובוגדים מקבלים כדור בראש. :AR15:

הם מכריזים שהם רק חיים בחלק שנחשב מדינת , אבל ההשתיכות האדיאולוגית שלהם היא בשטחים עם

"אחהם" הפלסטיניאים.

הם אף פעם לא הכריזו על עצמם מקבלים את הריבונות של מדינת .

בגלל זה אני חושב שאת כל הרבים בעלי הזיקה לפלסטינים צריכים לגרש עכשיו לשטחים.

ot

מה איתך יניב? לאן נעלמת לנו? תתחבר לדיבור קצרצר באיסיקיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol - האסירים אותם הזכרת הם אסירים פוליטיים, מן הסתם הם יזכו ליחס טוב יותר מחיים ומאחמד ביחד.

אסירים כמו החוליה מסילואן יזכו ליחס שלו זוכה כל רוצח אחר (ע"ע Oz).

מה ???

יש אסירים פוליטיים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב :-X

לפי אירגונים "מוזרים" ואירגונים עויינים לישראל, האסירים הבטחוניים נקראים "אסירים פוליטיים". צר לי אבל אינני מסכים עם ההגדרה הזו.

כיוון שמדובר במדינה דמוקרטית שבא לכל אחד יש זכות להתבטא בכל צורה שהיא שאינה חורגת מהחוק. אסירים פוליטיים נזכרים במדינות בעלות אופי פאשיסטי ודיקטטורי. הפעיל לדוגמא הוא ארגון המזוהה עם הסוצייאליזים הקיצוני והוא קורא לכל הפלסטינים העצורים בכלא הישראלי "אסירים פוליטיים" - בזמן שהם נעצרו על מעשי חבלה ורצח נגד ישראלים, ולכן הם נקראים אסירים ביטחוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודה, אתה מתחיל להשמע כמו ערוץ 1..

עוד מעט תגיד התישבויות במקום התנחלויות... מספיק לשקר לעצמך.

אני חיי בארצי מולדתי. צה"ל הוא הצבא שלי, הממשלה והנבחרים שאני בוחר הם נציגיי.

ערוץ 1 הוא ערוץ הממלכתי שלי, פואד בן אליעזר הוא שר הביטחון שלי.

אהוד ברק הוא ראש ממשלה לשעבר של מדינתי (ואני צריך להתמודד איתו).

אירגון הפעיל הוא ארגון קיצוני החותר נגד הדמוקרטיה של מדינתי - שכזכור לך היא שלי.

חוויאר סולנה שליח האיחוד האירופאי , הוא מתווך לא הוגן והוא ממש לא מייצג את האינטרסים של מדינתי-שכזכור לך היא שלי.

אירגון אמנסתי הוא אירגון שאינו אובייקטיבי ואני סמוך ובטוח שהם אינם מבקרים בצורה שווה את האוייבים שלי שהם הפלאסטינאים.

אני חיי בצד אחד, ואני צריך לשמור על הצד הספציפי הזה. כל עוד הורגים בנו וטובחים בנו ללא הרף, טביעת העין לכיוון הצד השני, צריך להעשות בפרספקטיבה של אוייב.

דרך אגב: הזכרתי שגם הדמוקרטיה שלי ?

(ולכן אני לא קורא לאסירים בטחוניים אסירים פוליטיים).

באנגלית זה נשמע כמתיישבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר זו דמוקרטטיטורה-

הארגון שאתה קורא לו הפעיל, אני מכיר אותו בתור ברית הפועלים הסוציאליסטית- הם פועלים במסגרת חופש הביטוי,

ולא כמו שאר הארץ, לא קוראים למהפכה אלימה.

המונולוג הקורע לב שלך, לא במקום, כי אין שום קשר לנושא.. שוב אתה עושה drifting כמו בדיונים האחרונים...

אני חיי בצד אחד, ואני צריך לשמור על הצד הספציפי הזה. כל עוד הורגים בנו וטובחים בנו ללא הרף, טביעת העין לכיוון הצד השני, צריך להעשות בפרספקטיבה של אוייב.

מה לעזאזל הקשר? טביעת העין לא קשורה לסמנטיקה הuber סובייקטיבית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...