MK2 - MK2 is dead long live MK3 - page 21 - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MK2 - MK2 is dead long live MK3 - page 21

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתכוון לעשות חדש וטוב יותר לכרטיסיס מסך?

כן, טוב יותר ושקט יותר. בהתחלה זה כנראה יהיה אוויר משופצר בגלל שאין לי בלוק מיים זמין ואח"כ מיים

כמה $ המדחום?

גם אני רוצה

בערך 10$ אם אני עוד זוכר נכון

אילו בלוקים קנית?

השגתי בלוקים של EK, (מעבד ולוח אם) ואני מתכנן לשדרג את המכסים שלהם מפלסטיק לנחושת

אני אמור לאסוף אותם בזמן הקרוב (פיספסתי הזדמנות לקחת אותם מחדרה אז עד הפעם הבאה)

אח"כ ככל הנראה אני אחליף אותם בבלוקים תוצרת בית שלי ושל אלי (פרויקט טווח ארוך שתשמעו עליו בעתיד הלא כל כך רחוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מילים

לכל האנשים בפורום שלא כל כך מרוצים מהת'ראד בעקבות החוסר תזוזה של הפרויקט.... FUCK OFF , לא משהו אישי

אתם חייבים לזכור שאני חייל במשרה מלאה (24/7/365 שעושה 3/11) שעוד מעט הופך לקצין (אני מוזר, אחרי הכל אני רוצה להיות קצין חמ"צ)

לחדשות הטובות

הצבא עומד לשלם לי בגדול (חובות של חצי שנה) אז תהיה לי קפיצה "קטנה" :lol: בתקציב devil.gif 5K, נחמד לא?

בנוסף הכירותי אדם העובד בתעשיות האלומינים אז יכול להיות שאני אעדיף להעביר את כל העסק מעץ לALU

העניינים של ארה"ב נעצרו עקב פאק בתקשורת ביני לבין איש הקשר כך שהרבה מה"דברים" שהיו אמורים לבוא יבואו אחרי המוד העיקרי למחשב (מה שמחייב חישוב זהיר של מרכיבים)

בנוגע ל"מזימות" שלי עם אלי (הידוע כ arkadur) אנחנו (לפחות אני ) מעדיפים לשמור את זה מתחת לשטח ואז ____ BOOM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל"ט על הכסף והדרגה

אם תעביר הכול לאלומיניום יכול לצאת נחמד מאוד רק שים לב להרחיק הכול מהאלומיניום עצמו כדי שלא תעביר חום מרכיב אחד לאחר דרך המארז

מצפה/ים לעדכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים

אני צריך קצת עזרה ברעיון מסכן ומסוכן שרץ לי בראש...

TT, הבלוקים שלה (מיים, כל סדרת W ) נראת טוב בביצועים וזולה במיוחד (עדיין לא הבאתי את הEK שלי אז אפשר להתחרט תמיד)

במיוחד שיש לי חברים בCDLOG אז אני יכול להשיג את השלישיה ב500~

עוד משאבה טובה שאחריה יבוא מפצל 1/2 -> 1/4 (אני חושב להשתמש בקוטר הטבעי שלהם) ורדיאטור נחמד... דעות?

במיוחד שיש לי עכשיו $$$ זה נראה יותר מדי מפתה (אני חלש בעניין חומרה טובה וזולה)

בנוסף, חברה יש לי עדיין את ה"ג'אנק" למכור, תעזרו לי לעזור לכם (ולעצמי בדרך) זה למטרה טובה (שקט זה מטרה חשובה)

והנה משהו נחמד שממנו אני שואב רעיון לא רע למארז עץ שלי (חיפוי אלומיניום)

http://www.silenthardware.de/forum/index.php?showtopic=5485

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן לעידכונים (זה יהיה ארוך כי יש פה גם דיון פילוסופי)

קודם על הפרויקט בגדול:

אני כרגע בחופשה שלפני ההכנה לקצונה אז יש לי זמן (וכסף) להשקיע במחשב...

אני מקדם את עניין השקט מעל לכל במחשב שלי לצורך זה הכל אצלי מושקט ומשופצר...

אני מכין לנכון לעכשיו את המארז שלי עץ מלא (הן מכיוון שזה יותר שקט והן מכיוון שטבריה היא חרא של עיר)

התוכניות שלי:

ספק - הופך למודולרי וצבוע (אם כבר אז כבר) - החלק הזה יכול לצאת לדרך אבל הבעיה היא שחסר לי סליבינג נורמלי... אז זה ימתין קצת

שליטה - אני מחבר את הCOOLDRIVE 6 שלי לREHO של SUNBEAM, הCOOL ישמש רק לניטור של הTEMP והRPM בעוד שהREHO יעשה את העבודה עצמה.

פאנלים - אני מחבר את פאנלי הטמפ' שלי כמו בן אדם נורמלי (סה"כ יוצא שיש לי 7 חישנים)

מוסקטייר - הופך אותו לאנושי בכך ששם את הצגים לחוד מהגוף המקורי

הדילמות:

אני עכשיו שקוע בדילמת המיים... אני חייל, יוצא לקצונה (= חצי שנה לא רואה בית כמו בן אדם נורמלי)

האם שווה לבנות מיים (שווה אבל כנראה שאני אשתמש בו אחרי החזרה לצבא הרגיל ולא להכנות) כי אני פרנואיד, ולסגור 28 בלי לראות את המחשב עם מיים זה לא לרוחי (אני מאמין בתכנונים שלי, אני לא מאמין בחומרה עצמה)

למי שיש עצות, מחשבות, טיפים וכו'... מוזמן לכתוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...