יוזמת מכרז לbigtyphoon - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יוזמת מכרז לbigtyphoon

urich

Recommended Posts

זה מופנה אליך medon.

בדיוק מהסיבה הזאת רשמתי שאני קשור לחנות אבל לא רשמתי את שם החנות,

במידה ומשתמש באתר מעוניין לקבל פרטים, הוא יוצר קשר בהודעה פרטית,וככה יוצא שאני לא מפרסם את החנות כי זה בניגוד לתקנון שלכם.

יכולתי להכנס בשם אחר ולהמליץ על החנות ולתת לינקים למוצרים, אבל אני מעדיף להגיד את זה בצורה ישרה בלי לפרסם, וכל מי שרצה מידע קיבל אותו.

בברכה,

גיא גרניט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי אתם צרכים לבקש מעומרי שיפתח לכם נושא חדש בפורום שנקרא: רכישות קבוצתיות.

וכל מי שרוצה לקנות משהו פותח שם ת'רד, וכל מי שמעוניין להצטרף עליו כמובן יכול בקלות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

יותר מסודר יותר מאורגן-צריך לפחות 2 אנשים שעוסקים בזה

להוציא הצעה פה באתר-לא במשאל פשוט להוציא הצעה ל חלק כלשהו

זמן פתיחה זמן סגירה

במקביל להוציא הצעה רשמית לכל החנויות הרלוונטיות

לפרסם לפחות מחיר של 3 מהם+תנאי תשלום מיוחדים, שרות וכו'

חובה בלעדיות למשתמשי HW

+

זמן סגירה(תאריך)

וכל מי שרוצה שפשוט ירכוש

להוציא לפועל רק מה שיש בו ענין של לפחות 50 אנשים

2 או 3 מכרזים בחודש

אני מניח שבהתאם לכמות המשתתפים יהיה אפשר להשיג הנחות משמעותיות(20%/30%)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות את ה-BT או אחר בקבוצתי עם הנחה.לא איכפת לי מהחנות,כל עוד שזה עם אחריות,חשבונית מסודרת ואריזה מקורית.

כשזה יהיה לכם רלוונטי אז אני מעוניין,ע"פ חוקי הפורום אם צריך לשלוח לי באישי אין בעיה.

אגב,מהביקורות אני מבין שאפשר את הזלמן,את הנינג'ה או את הביג.מה שחשוב לי שלא יהיה פירוק של לוח האם..אין לי כוח לזה..חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העסק מיתחמם אני רואה טוב אז אני נרשם 90 אחוז לקניה אם יש קבלות ואחריות

אני בעד בעל חנות שרשום פה ושאנכנו מכירים אותו יותר מאשר אחד מבחוץ מה שניקרא

אני פשוט מת להרכיב את החיה הזאת על המחשב לסדר תספק במקום לסיים תמוד והכל יהיה פצצה אז יאלה זירוז

כבר יש פה כמה שרוצים

אני פונה לזה שהוא בעל החנות תרשום כל מי שרוצה ורשם שהוא רוצה ויהיה לך רשימה ואז שתגיע לכמות מסוימת אז תימכור במחיר עם הנחה שהגודל שלה נע לפי מס האנשים שרוצים

אם זה יצא לי יותר זול ב לפחות 20 שקל אז מה אכפת לי ;) אני ישר יקנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העסק מיתחמם אני רואה טוב אז אני נרשם 90 אחוז לקניה אם יש קבלות ואחריות

אני בעד בעל חנות שרשום פה ושאנכנו מכירים אותו יותר מאשר אחד מבחוץ מה שניקרא

אני פשוט מת להרכיב את החיה הזאת על המחשב לסדר תספק במקום לסיים תמוד והכל יהיה פצצה אז יאלה זירוז

כבר יש פה כמה שרוצים

אני פונה לזה שהוא בעל החנות תרשום כל מי שרוצה ורשם שהוא רוצה ויהיה לך רשימה ואז שתגיע לכמות מסוימת אז תימכור במחיר עם הנחה שהגודל שלה נע לפי מס האנשים שרוצים

אם זה יצא לי יותר זול ב לפחות 20 שקל אז מה אכפת לי ;) אני ישר יקנה :xyxthumbs:

me too

מה אתם אומרים כמה הנחה יכולים לעשות לנו??

הכי זול שראיתי זה היה 250 אני חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

250 זה מחיר רגיל ל BT ולא שווה לי להכנס לכל המכירה הקבוצתית הזאת ולכל הבאלאגן הזה אם לא משיגים אותו באזור ה 200.. בשביל חסכון של פחות מ 50 שקל אני מעדיף כבר לרדת לחנות הקרובה אליי עם הכפכפים ולקנות אותו במקום. בלי שום חוכמות וטובות.. אבל , אם מישהו כאן מארגן רשימת מעוניינים שיירשמו אותי בפנים וייעדכן אותי במקרה של רכישה קבוצתית.. אשמח להשתתף. תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

250 זה לא הכי זול והוא יחסית גבוה מהזול יש ב 230 כמו שאמרו ואני ראיתי ב 238

הביג טיפון החדש מתאים לכולם + AM2 או שרק לAM2 אם להכל אז שינסו עליו אולי לדעתי זה עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

250 זה מחיר רגיל ל BT ולא שווה לי להכנס לכל המכירה הקבוצתית הזאת ולכל הבאלאגן הזה אם לא משיגים אותו באזור ה 200.. בשביל חסכון של פחות מ 50 שקל אני מעדיף כבר לרדת לחנות הקרובה אליי עם הכפכפים ולקנות אותו במקום. בלי שום חוכמות וטובות.. אבל , אם מישהו כאן מארגן רשימת מעוניינים שיירשמו אותי בפנים וייעדכן אותי במקרה של רכישה קבוצתית.. אשמח להשתתף. תודה לכולם.

לא נכון אני לא מסכים

אם יש כאן כוח קניה חזק אז זה יתחזק יותר ויותר

גם הנחה של 20\30 שקל זה יפה ..ככל שירבו אנשים לקנות מוצרים אפשר היה לקנות מספר רב יותר של מוצרים בחיסכון רב למה לוותר על דבר כזה ...

מה שכן חשוב לדעת כמה אנשים מעוניינים לקנות

כרגע אני מציע שמי שרוצה לקנות (רק כדי לראות את הכמות שיגיד בהודעה שלו בפורם רק לראות את כוח הקניה ולהתנהג בהתאם.

גם לבדוק מידת רצינות.

אני מתחייב לקנות תוך הקפדה על :

מחיר קניה מקסימאלי 230 שקלים

מחיר קניה מנמלי :10 שקלים

צורת תשלום : מזומן (שטרות)

משילוח : עצמי

מצד שני אין לי מוסג בכלל אם זה עברה על חוקי הפורם לכן אם כן אז תגידו לי (לא הצעתי מוצר)

פינקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...