חוצפה ישראלית - מפעל הפיס והפרסומת החדשה שלו. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוצפה ישראלית - מפעל הפיס והפרסומת החדשה שלו.

Ewingum

Recommended Posts

בפרסומת רואים הרבה ילדים קטנים (כבר ניצול אם אתם שואלים אותי, בלי קשר לשאר העוולה בפרסומת) בתוך אזור משרדי כשהם מתקדמים לעבר אדם אחד ואז מוחאים לו כפיים. פשוט התפלצתי כששמעתי את הקריין אומר שבזכות אותו מהמר, עשרות/מאות גנים נבנים בישראל. שיא החוצפה היה במשפט: "כשאתה ממלא משחק של מפעל הפיס, אתה יודע שהכסף הולך למקום נכון" בוודאי, לכיס של אותם עושקים >:( פשוט עיוות וסילוף >:(. פשוט מכעיס אותי לשמוע שוב ושוב את הפרסומת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפרסומת רואים הרבה ילדים קטנים (כבר ניצול אם אתם שואלים אותי, בלי קשר לשאר העוולה בפרסומת) בתוך אזור משרדי כשהם מתקדמים לעבר אדם אחד ואז מוחאים לו כפיים. פשוט התפלצתי כששמעתי את הקריין אומר שבזכות אותו מהמר, עשרות/מאות גנים נבנים בישראל. שיא החוצפה היה במשפט: "כשאתה ממלא משחק של מפעל הפיס, אתה יודע שהכסף הולך למקום נכון" בוודאי, לכיס של אותם עושקים >:( פשוט עיוות וסילוף >:(. פשוט מכעיס אותי לשמוע שוב ושוב את הפרסומת.

דווקא זה נכון מאוד יש מרכזים של מפעל הפיס שיש בהם מחשבים וכל מיני כאלה הם בונים גנים בתי ספר ועוד כל מיני

וכל השאר הולך לכיס שלהם חחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זה נכון מאוד יש מרכזים של מפעל הפיס שיש בהם מחשבים וכל מיני כאלה הם בונים גנים בתי ספר ועוד כל מיני

וכל השאר הולך לכיס שלהם חחחחחחח

נכון, אבל הדרך ממהמר שמבזבז את כספו באחד מהמשחקים שלהם עד לאותם גני ילדים ארוכה מאוד. מה שהם בעצם אומרים בפרסומת זה "תמלא חיש-גד ב500 ש"ח, הכסף יעבור לילדים ממשפחות מצוקה בדרום". פשוט עיוות וניצול ציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש נכון...

לא המון אנשים מעורבים ב"תעשיה" של מפעל הפיס.

הכסף שנשאר מההגרלות ומהפרסים, הולך לחברה, וגם, חלק זניח יחסית לחלק שהולך לחברה, לחבר המנהל.

משכורות גבוהות. אבל זה לא משנה שזה אחוז קטן במליונים שמתגלגלים שם.

רוב הכסף אכן הולך למטרות נעלות.

חבל להשמיץ את כל הגוף הענק שנקרא מפעל הפיס, במיוחד עקב תרומתו האמיתית והגדולה לקהילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צודק חלקית, ואני חושב שאם אין כרגע כתובית באותיות קטנות, יכריחו אותם מתישהו להוסיף כתובית שאומרת שלא כל הכסף הולך למטרות נעלות כמו שהם מתארים... הפרסומת נשמעת די מגעילה.. איפה מקרינים אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי גם בערוץ 1 וגם ב2.

האמת היא שאני לא יודע למה שאלתי... אני לא רואה חוץ מחדשות, וגם את זה בדרך כלל אני לא מספיק לראות כי כמעט לא יוצא שאני בבית לפני 21:00...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא?

על מה אתם זועמים?

מפעל הפיס הוא לא חברה פרטית...

הוא חברה ממשלתית שהכסף שהיא מרויחה הולך לתפעולה, והשאר חוזר אל הקהילה (לדוגמא, מבנה של שבט צופים- הם מוכנים להתחלק במימון חצי-חצי עם העירייה, אולמות , בתי"ס, מחשבים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' כל מבנה של צופים זה לא תרומה לחברה (והמבין יבין)

ב' כל הייתה נראה לי לפני כמה זמן כתבה בעיתון ש75 אחוז מהרווחים הולכים לכיסים פרטיים... אני אחפש את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שיטה ידועה בארה"ב:

תתרום לקהילה (ותדאג שכולם יידעו שתרמת) ועל כל דולר שתרמת יחזרו אליך 2 דולרים,

במילים אחרות עובדים עלינו פסיכולוגית, כאילו אומרים לנו אל תדאגו גם אם לא תזכו בפרס

הכסף יחזור אליכם כך או אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אולי הפרסומות באמת מוגזמות (אני מתכוון גם לפרסומת עם הקשישים בדיסקו) אבל עדיין מפעל הפייס תורם להמון. האמת לא ממש ראיתי מה כתבו בתגובות שלפניי אבל אני אגיד מה שאני חושב: כל מתנ"ס שכונתי, כל מעון יום לקשישים , בתי ספר (כמו הבית ספר שלי שהפייס דאג להכניס אליו ג'קוזי סאונה חדר וברכה :jump:) וגני ילדים ממוננים ונבנים ע"י הפיס כמובן שהמנהלים שם דואגם לעצמם טוב מאד אבל אין מה לעשות. צריך להגיד תודה על מה שמקבלים, ולפי דעתי באמת מקבלים.

ד"א פרסומות מישהו ראה את הפרסומת החדשה לפיג'ו (עם ההודי) פרסומת מצחיקה בטירוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...