Reverse-HyperThreading מה זה? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Reverse-HyperThreading מה זה?

lmlm

Recommended Posts

מה הקשר?? :screwy:

ההפך הוא הנכון -ההמצאה של (אם היא אכן נכונה) מעידה על יעילות מדהימה, וצעד שיכתב בדפי ההיסטוריה.

הטכנולוגייה הזו לא כרוכה בהעלאת מהירות שעון, היא פשוט דומה להבדלים בין SDRAM ל בעולם המעבדים.

מהפכה של ממש.

אתה יודע כמה שעות תיכנות מתכנתים יחסכו אם הם לא יאלצו לכתוב לריבוי נימים?? אם יוציאו טכנולוגייה כזו ,יש סימן שאלה גדול אם אכן יכתבו תכניות לריבוי נימים ואינטל עוד פעם ישארו מאחור.

אבל הכל עדיין בגדר ספקולציות....

מה הקשר לDDR וSDRAM?!

וההמצאה של מעידה בדיוק ההפך. ריבוי נימים זה יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מי מבטיח לך שיש להם מספיק קונרוים במחסנים כרגע?

ב. משלוחים בינ"ל לרוב החנויות המקוונות והרציניות בעולם (כמובן שזה עובר דרך יבואן בכל מדינה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לDDR וSDRAM?!

וההמצאה של מעידה בדיוק ההפך. ריבוי נימים זה יתרון.

הקשר הוא ש SDRAM שולח נתונים כל רק בעלייה של הגל, וה DDR יודע לשלוח נתונים גם בעלייה וגם בירידה של הגל- סינכרון זה שם המשחק, ואותו גם ממשה (עוד פעם בהסתייגות שזה אכן נכון) הרעיון של (אם להשוות לגל הזכרונות) לשנות בחצי מופע תדר של אחד המעבדים מהשני, לסנכרן בינהם ובכך לקבל מהירות כפולה.

ריבוי נימים הוא לא להיט בהשוואה לרעיון הנ"ל, ריבוי נימים בתצורתו האופטימלית (שאין מצב שתהיה) יוכל להגיע לביצועים של ההמצאה החדשה(עוד פעם בהנחה שאכן תתממש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מי מבטיח לך שיש להם מספיק קונרוים במחסנים כרגע?

ב. משלוחים בינ"ל לרוב החנויות המקוונות והרציניות בעולם (כמובן שזה עובר דרך יבואן בכל מדינה)

אף אחד לא מבטיח כלום, אני אני כן בטוח שאינטל ו לוקחות הרבה שיקולים אסטרטגיים/שיווקים בתזמון ההשקות שלהם, לא תמיד ההשקות מתעקבות רק בגלל חוסר יכולת.

במקרה הנ"ל יכל להיות שהרעיון הוא להציג את באור מגוחך..... האמת אין לי מושג אבל לחברות בטוח יש יותר שיקולים ממה שאנחנו יכולים לחשוב עליהם.

הרי ידוע שלאינטל (בשנות ה90) היו כבר פי 5 מהירים בשרוול- הם לא השיקו אותם בגלל שיקולים פיננסים אסטרטגים גרידא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר הוא ש SDRAM שולח נתונים כל רק בעלייה של הגל, וה DDR יודע לשלוח נתונים גם בעלייה וגם בירידה של הגל- סינכרון זה שם המשחק, ואותו גם ממשה (עוד פעם בהסתייגות שזה אכן נכון) הרעיון של (אם להשוות לגל הזכרונות) לשנות בחצי מופע תדר של אחד המעבדים מהשני, לסנכרן בינהם ובכך לקבל מהירות כפולה.

ריבוי נימים הוא לא להיט בהשוואה לרעיון הנ"ל, ריבוי נימים בתצורתו האופטימלית (שאין מצב שתהיה) יוכל להגיע לביצועים של ההמצאה החדשה(עוד פעם בהנחה שאכן תתממש)

אתה לא מקבל מהירות כפולה, זה פשוט לא עובד ככה.

מה שכן, זה אמור לדמות מעבד שבמקום שיהיו בו 3 יחידות ביצוע, יהיו בו 6.

וממה ששמעתי, אין לי הרבה פרטים על זה עדיין, יש מצב שהפתרון של יהיה יותר מהיר, אז על תקברו אותה עדיין.

חלק מהעניין זה הקטע של הזכרון L2 קאש המשותף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...