אז מה הייתרון של DDR2 בכלל?? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה הייתרון של DDR2 בכלל??

jacko_il

Recommended Posts

אתה צודק עד גבול מסויים.

ברגע שהטכנולוגיה הזאת מסתבכת סביב עצמה כבר שנה, ולא מצליחה להתעלות על הטכנולוגיה שקדמה לה, אפשר לשלוח אותה למקום ממנה באה.

אני מבטיח לך שבעוד שנה תצא כבר יותר טובה. ואף אחד לא ממש יסתכל אחורה לראות מה קרה ל DDR2

אם אתה מכיר את עקומת גאוס אז זה בדיוק אותו הדבר, רק תתחום אותה בגבול של 2-3 שנים (תלוי בטכנולוגיה כמובן)

הפיסגה שלה מגיע בערך אחרי שנה, במקרה שלנו כבר עברה שנה (אם לא יותר) ועדיין היא לא שווה אגורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא נוצל במלואו עם יציאת החדשים ולוחות תואמים יהיה שינוי מהותי בתחום אני יכול להתערב שאז יהיה ניצול טוב יותר של הטכנולוגיה

::)

גם RDRAM לא נוצל אף פעם עד תום.... אז מה, אתה משתמש בו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

גם RDRAM לא נוצל אף פעם עד תום.... אז מה, אתה משתמש בו??

RDRAM שומש במערכות מחשב מסויימות לקראת היעלמותו הוא נעלם מהביתי בגלל שהוא יקר יותר לא בגלל שהוא הגיע לשיא היכולת שלו . הטכנולוגיה שלו משומשת עדיין במערכות שונות שצריכות זיכרון והשיטה שלו יותר מוטעמת להם . DDR3 עדיין נמצא בפיתוח והוא אמור לצאת במהלך 2007 אם לא יהיו בעיות והמעבדים החדשים יוצאים בחודש הבא . לא נזעיר שיש כבר ירידת מחירים לזכרונות ויהיה חפיפה של שנה עד שנתייםבין שניהם כך שיהיה שיפור טכנולוגי גם לו לפני הדעיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אם כל הכבוד (ותודה מיוחדת לבחור שסיכם לי בדף הקודם בסעיפים עם כל ההסברים) למרות כל ההסברים הטכנונלוגיים ודרך אגב את מה שהסברת בדף הקודם כבר ידעתי מקריאה ברשת רק לא היה לי כח לפרט כששאלתי.. אני עדיין לא מבין מה הייתרון המעשי.. סבבה שהוא מושך יותר ביטים בכל מחזור וסבבה שהוא לוקח פחות מתח ..אבל מה זה נותן רסמי ?? ביצועים בשטח ?? מי נהנה מהייתרונות שלו בכלל בשטח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אם כל הכבוד (ותודה מיוחדת לבחור שסיכם לי בדף הקודם בסעיפים עם כל ההסברים) למרות כל ההסברים הטכנונלוגיים ודרך אגב את מה שהסברת בדף הקודם כבר ידעתי מקריאה ברשת רק לא היה לי כח לפרט כששאלתי.. אני עדיין לא מבין מה הייתרון המעשי.. סבבה שהוא מושך יותר ביטים בכל מחזור וסבבה שהוא לוקח פחות מתח ..אבל מה זה נותן רסמי ?? ביצועים בשטח ?? מי נהנה מהייתרונות שלו בכלל בשטח ?

קונרו יוצא ב23 לחודש הקרוב תוך פחות מחודש אחרי זה יצאו ביקורות על המפרטים לקונרו אז נדע יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...