Ass VS. Boobs - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ass VS. Boobs

Lirux

מה יותר חשוב לכם במישהי?  

1143 הצבעות

1. 1. מה יותר חשוב לכם במישהי?

Recommended Posts

Pissed Nymph תני לנחש את עוד אישיות של דריה :lol: :lol: :lol:

האמת שאני פה הרבה לפני אבל בלי קשר.. יש לי קצת יותר מידי ניסיון בכל הנוגע לאימונים תזונה ועיצוב תחת :cool2:

ולתגובות האחרונות.. אין לי כוח להתפלסף אז אני רק אגיד שאלכוהול...*השלימו לבד*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

;D ועל זה נאמר "אהבה ממבט ראשון,מגיעה אחרי הבקבוק השני".

חחח,את צודקת,אבל במקרה כזה,גם הגוף לא משנה.

ולמה להתפלסף?מבחינתי הפנים ממלאות את אותה הפונקציה של ציצים,רק שציצים זה פחות נגיש ומרושת בקונוטציות מיניות לכן סביר להניח שמציצים תהיה לי זיקפה ומפנים לא. אבל אם הפנים לא יפות גם הציצים לא יעזרו!!!

אגב,באפריקה איפה שזה נורמה,חזה חשוף לא מעורר כזאת התרגשות כמו במקומות אחרים(חחח,שם לא תמצאי דיונים באורך של 19 עמודים לגבי מה יותר טוב :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה להתפלסף?מבחינתי הפנים ממלאות את אותה הפונקציה של ציצים,רק שציצים זה פחות נגיש ומרושת בקונוטציות מיניות לכן סביר להניח שמציצים תהיה לי זיקפה ומפנים לא. אבל אם הפנים לא יפות גם הציצים לא יעזרו!!!

אגב,באפריקה איפה שזה נורמה,חזה חשוף לא מעורר כזאת התרגשות כמו במקומות אחרים(חחח,שם לא תמצאי דיונים באורך של 19 עמודים לגבי מה יותר טוב :lol:).

איפה שזה נורמה גם לא תמצא מחשב להתדיין בו על הנושא. את שאר המסקנות תסיק אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת, אם בחורה שיש לה ציצים קופצניים ותחת יפה אפילו סתם עוברת ככה לידי (בדרך כלל זה ברופין...) זה דיי מסדר את היום :smile1:

משום מה קולטים דבר כזה מקילומטרים, אז יש מספיק זמן... (השלימו את החסר).

אם בחורה הולכת ממך (באופן כללי) אז מסתכלים על התחת כמעט באופן בלתי רצוני... אם היא באה אליך על החזה, גם כן באופן כמעט בלתי רצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר יותר טוב

אין בחורות מכוערות -יש לא מספיק וודקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קליפ באותו עניין - Baby got back.

זהירות, זה ממש ממכר!

דרך אגב, אם להיות קצת גיק לרגע... היתה לא מזמן תוכנית בערוץ 8 על כך שהעולם המערבי עובר כיום מהתעניינות בחזה יותר לכיוון התחת.

הם דיברו שם גם על ניתוחים להגדלת תחת וכל מיני כאלה...

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחת..

במבנה הכולל של הגוף התחת תמיד יהיה יותר גדול (אלא עם כן זאת אחת בעלת תחת פיצי וחזה ענקי שזה ממש מגעיל ולא פרופוורציונלי)

ולכן גם הגורם המשפיע יותר

אני לא יימשך למישהי עם תחת לא משהו אבל חזה פצצה (שאותו אגב אני מעדיף בינוני קטן ומעוצב יפה)

לעומת זאת אם היא יפה* בפנים אני יישמך אליה גם אם הגורמים האחרים לעיל יהיהו לא משהו..

*כמובן שבטעם שלי ולא כל אחת שקצת יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...