Ass VS. Boobs - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ass VS. Boobs

Lirux

מה יותר חשוב לכם במישהי?  

1143 הצבעות

1. 1. מה יותר חשוב לכם במישהי?

Recommended Posts

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני נגד סיליקון בגלל הסיכונים הכרוכים והסבירות לסיבוכים (החל מקלים שהם חוסר תחושה, התקשרות הרקמה סביב לשתל, צלקות, עיוות, חוסר יכולת להניק, עד הקשים בהם שזה דלקת חמורה, נמק ואף סרטן). כיום מפתחים שיטה בה מרבים תאים שומניים (ישנם תאי גוף שנועדו לאכסן שומן) ומאכילים אותם בצלחת פטרי התואמת את צורת השתל הרצוי, מדובר בתאים שנלקחו מגופה של המנותחת וזה הכי קרוב לטבעי שיכול להיות. למה לא חשבו על זה קודם לכן וגרמו לכל כך הרבה נשים (סתומות) לסבול?

-אפשר להוריד שומן נקודתית ע"י שאיבה ואמונים (כדי שהעור לא יהיה מדלדל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתורידו שיערות, תזכרו לשים דאודורנט, להתגלח וללכת למכון (ולא רק כדי להסתכל עלינו), תפסיקו להיות קמצנים, תחייכו יותר במקום לשחק אותה קשוחים - נדבר. ::)

אני לא מדברת על סיליקון, גם הורמונים יכול לסדר את זה פיקס או לפחות בחצי-מידה עד מידה. לא לכל אחת יש כסף לסיליקון ולא כל אחת תיכנס מתחת לסכין, בהתחשב בסיכונים הכרוכים בפרוצדורה והסטיגמה החברתית.

אני מסכים אם מה שאת רשמת ,לפי דעתי כיום גדל האחוז של הגברים שמשתדלים לעמוד בזה ,לפחות אני חלק מאותם גברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד סיליקון בגלל הסיכונים הכרוכים והסבירות לסיבוכים (החל מקלים שהם חוסר תחושה, התקשרות הרקמה סביב לשתל, צלקות, עיוות, חוסר יכולת להניק, עד הקשים בהם שזה דלקת חמורה, נמק ואף סרטן). כיום מפתחים שיטה בה מרבים תאים שומניים (ישנם תאי גוף שנועדו לאכסן שומן) ומאכילים אותם בצלחת פטרי התואמת את צורת השתל הרצוי, מדובר בתאים שנלקחו מגופה של המנותחת וזה הכי קרוב לטבעי שיכול להיות. למה לא חשבו על זה קודם לכן וגרמו לכל כך הרבה נשים (סתומות) לסבול?

-אפשר להוריד שומן נקודתית ע"י שאיבה ואמונים (כדי שהעור לא יהיה מדלדל).

השיטה החדשה על הנייר ניראת הרבה יותר טוב מהישנה

בישנה חתכו גם בשריר לשים חומר זר בגוף ובהרבה מיקרים הוסיפו תותבות להחזיק תשדים שיראו זקופים

ואישית שדים כאלה לא מגרות אותי -אני אוהב קצת נפילה למטה ושהביגנז לא חצי עיגול מדויק

בכל מיקרה בטבע רוב השדים של הנשים מורכבות מישומן

יש גם שרירים \עצבים\ואת כל מיתקן החליבה :lol: ועוד כמה דברים אבל הרוב שומן

וזה הגיוני לישתמש בעוד שומן להגדיל נפח

אבל עודף שומן יכול ליצור גם בעיות וצריך לחשוב טוב לפני שמנסים את זה על בני אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו טבעי ,למרות שמי שרוצה זה ענין פרטי שלה ,אך לפי דעתי אני הולך על המראה הטבעי מלמעלה עד למטה בלי יוצא מהכלל ,גם בלי כל צבעי המלחמה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי רק עד העמוד השישי,אבל לא צריך להיות גאון גדול כדי לנחש מה יהיה בעמודים הבאים!

עכשיו יש לי שאלה,מה אין פה בכלל אנשים של פנים?

כלומר,הדבר הראשון שאתם מסתכלים בבחורה זה הגוף והפנים באים במקום שני?

ואם יש לה גוף פצצות אבל פנים של תנין?

אגב אני הצבעתי ציצים,לא סובל תחת גדול(למרות שגם החזה לא צריך להיות גדול מדי,משהו שיתאים לידיים שלי :smile1:)!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע מצחיק הזכיר לי ההודעה האחרונה

הייתי בתחרות באיטליה עכשיו אנחנו הולכים מהאולם החלקה למלון לאכול והולכת לפנינו איזה הונגריה אחת עכשיו יש לה גוף יפה וזה

אז איזה אחד מהקבוצה שלנו אומר כזה ואיי איזה כוסית איזה גוף

פתאום היא מסתובבת אנחנו רואים את הפנים שלה יהיה לכם קשה להאמין אבל המשפט הזה כנירא נכתב עליה "אלוהים נתן לך גוף אבל בעט לך בפרצוף"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי רק עד העמוד השישי,אבל לא צריך להיות גאון גדול כדי לנחש מה יהיה בעמודים הבאים!

עכשיו יש לי שאלה,מה אין פה בכלל אנשים של פנים?

כלומר,הדבר הראשון שאתם מסתכלים בבחורה זה הגוף והפנים באים במקום שני?

ואם יש לה גוף פצצות אבל פנים של תנין?

אגב אני הצבעתי ציצים,לא סובל תחת גדול(למרות שגם החזה לא צריך להיות גדול מדי,משהו שיתאים לידיים שלי :smile1:)!!

אני מבדיל בין משיכה מינית לרומנטית

פנים זה יותר לכיוון של רומנטיקה ותחת וחזה זה יותר מיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבדיל בין משיכה מינית לרומנטית

פנים זה יותר לכיוון של רומנטיקה ותחת וחזה זה יותר מיני

מצטער,אבל כשאתה דופק מישהי גם לפנים יש חלק בזה

אילא אם כן יש לה על הראש שקית עם חור [לפה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הםםם...יש משהו במה שאתה אומר,אבל עדיין...לא יודע,מבחינתי אני בחיים לא אכנס למיטה(או לשירותים במועדון :smile1:) עם יען.

כנראה שאצלי המין והרומנטיקה קשורים אחד בשני,כי במשיכה מינית אני דבר ראשון בודק את הפנים,הגוף לא צריך להיות מדהים מדי.(כמובן שיש לי סטנדרטים,החזה לא צריך להיות נפול,התגוף לא צריך להיות שמן ועוד...אבל הפנים תמיד בעדיפות ראשונה).

עריכה-אה,מישהו כבר הספיק להגיב לפני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...