כמה שאלות בקשר לGMINI 402 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר לGMINI 402

D-M-X

Recommended Posts

1.למישהו פה יש אותו? איך הוא?

2.כמה זמן מחזיקה הסוללה לוידאו? (אני יודע כמה היא מספיקה לאודיו)

3.אפשר להחליף לו למשהו יותר רציני או שצריך לפתוח את הנגן בשביל זה?

4.איך הקבצים מסודרים? לפי תיקיות או לפי טאגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אין לי אבל יש לי GMINI400 זאת אמרת אותו הדבר רק בטריה טיפה חלשה יותר ובלי מצלמה שיש ב402.

2. Up to 10 hours for music.

Up to 4 hours for video on built-in LCD.

Up to 2 hours for camcorder.

מהאתר של ARCHOS אתה מוזמן להיכנס ולראות:http://www.archos.com//products/pc_centric/gmini_402_cam/tech_specs.html?country=global〈=en

דרך אגב ווידאו זה ארבע שעות רק אם אתה רואה בLCD של המכשיר אם אתה מחבר לטלוויזיה זה מחזיק יותר.

3.כן אבל צריך לפתוח את הנגן כמובן וזה לא מומלץ, אני מאמין שהבטריה שלו תספיק לך, לי זה מספיק.

4.תיקיות ,טאגים ,איך שתרצה לראות אותם ,לפי כל סדר אפשרי אם לפי אלבומים, שם הזמר, לפי שם השיר, לפי תיקיות ועוד.

אתה יכול גם לעשות רשימות שירים דרך המכשיר ואפילו דרך המחשב כי הנגן משמש ככונן קשיח ואתה מעלה עליו את השירים בלי תוכנה.

קיצר תקנה את ה402 עם המצלמה מכשיר סוף, ותקנה לו גם שלט ואת הנרתיק באותה הזדמנות מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ה402 הוא נגן נחמד.

לא שמעתי בו אך אני משער שהוא איכותי.

יש בו חיסרון אדיר והוא שאין בו אקולייזר ואפקטים.

הסוללה שלו דיי חלשה לטעמי.

יש לציין שב402 הרגיל אין רק בגרסה הספציפית ה"camcorder".

אבל אני חושב שבתוספת קטנה עדיף את הA2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת קטנה? כמה זה קטנה?

הבעיה שאני לא רוצה נגן גדול פיזית אלא משהו קטן שמציג סרטים על המסך ויותר חשוב שהוא יכול להציג על טלויזיה

מה זאת אומר אין אקולייזר? בכלל אין? או שיש קבועים?

אני מניח שזה אומר שאין SRS WOW

link=topic=187943.msg1630421#msg1630421 date=1150904259]

1.אין לי אבל יש לי GMINI400 זאת אמרת אותו הדבר רק בטריה טיפה חלשה יותר ובלי מצלמה שיש ב402.

מהאתר של ARCHOS אתה מוזמן להיכנס ולראות:http://www.archos.com//products/pc_centric/gmini_402_cam/tech_specs.html?country=global〈=en

דרך אגב ווידאו זה ארבע שעות רק אם אתה רואה בLCD של המכשיר אם אתה מחבר לטלוויזיה זה מחזיק יותר.

3.כן אבל צריך לפתוח את הנגן כמובן וזה לא מומלץ, אני מאמין שהבטריה שלו תספיק לך, לי זה מספיק.

4.תיקיות ,טאגים ,איך שתרצה לראות אותם ,לפי כל סדר אפשרי אם לפי אלבומים, שם הזמר, לפי שם השיר, לפי תיקיות ועוד.

אתה יכול גם לעשות רשימות שירים דרך המכשיר ואפילו דרך המחשב כי הנגן משמש ככונן קשיח ואתה מעלה עליו את השירים בלי תוכנה.

קיצר תקנה את ה402 עם המצלמה מכשיר סוף, ותקנה לו גם שלט ואת הנרתיק באותה הזדמנות מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת קטנה? כמה זה קטנה?

הבעיה שאני לא רוצה נגן גדול פיזית אלא משהו קטן שמציג סרטים על המסך ויותר חשוב שהוא יכול להציג על טלויזיה

אין אקולייזר בכלל או שיש קבועים?

אני מניח שזהאומר שאין SRS WOW

link=topic=187943.msg1630421#msg1630421 date=1150904259]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16855603835

זה הA2 אבל הייתי מעדיף אותו רק אם הייתי רואה סרטים במכשיר עצמו, וגם אין לו שזה גם דבר קטלני.

אני מרוצה מאוד מהנגן באמת אחלה מכשיר, לגבי הזמן של הבטריה זה תלוי למה אתה צריך את זה כמו שאמרת אם אתה מחבר לטלוויזיה אז באמת אין זה בעיה כי אתה מחבר לחשמל, לנסיעות וזה הוא יספיק לך בטוח כי הבטריה שלו חזקה יותר משלי ולי זה מספיק עשיתי ארבע נסיעות מחיפה לירושלים(הכוונה שתי נסיעות הלוך וחזור) והבטריה כמעט נגמרה אבל בחדש הבטריה יותר חזקה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטריה בחדש היא 10 שעות שזה גם ככה עלוב

אני לא רוצה לדעת כמה אצלך... 8?

זה ממש עלוב הזמן סוללה הזה לנגן כמו זה

ומוזר איך בסוללה מפיקה ל4 שעות ורק 10 אודיו כשבנגנים אחרים שמציגים היא מספיקה ל3 שעות ויותר מ15 אודיו

אז מה בקשר לאקולייזרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בא לי

גם כי הוא יקר יותר למרות שהוא הרבה יותר איכותי

אני לא רוצה נגן בסגנון של הרגילים כי היה לי H340...

די נדלקתי על הGMINI אני כמעט בטוח קונה אותו

וגם בגלל המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא במקרה הזה המחיר מהווה חסרון(תוספת קטנה ואתה עולה בכמה רמות טובות)

ואני מבין למה אתה מתכוון, לכאורה הוא PVP, אבל זה מאוד מטעה, הוא בידיוק כמו ZVM ודומיו (אפילו עם מסך קטן יותר) רק עם עיצוב אנכי. ולמען האמת גם כשזה מגיע לוידאו הם די רומסים אותו :nixweiss:

אז תזכיר לי עוד פעם למה אתה רוצה אותו :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא במקרה הזה המחיר מהווה חסרון(תוספת קטנה ואתה עולה בכמה רמות טובות)

ואני מבין למה אתה מתכוון, לכאורה הוא PVP, אבל זה מאוד מטעה, הוא בידיוק כמו ZVM ודומיו (אפילו עם מסך קטן יותר) רק עם עיצוב אנכי. ולמען האמת גם כשזה מגיע לוידאו הם די רומסים אותו :nixweiss:

אז תזכיר לי עוד פעם למה אתה רוצה אותו :s05:

צודק.. :xyxthumbs: ה-ZVM יותר כדאי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...