זכרונות 667\800 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות 667\800

סער_שי

Recommended Posts

חלקכם כבר בטח מכיר אותי ויודע שאני מתכנן לקנות מחשב חדש עם לוח אם תומך קונרו.

לפי התגובות שקיבלתי הבנתי שתיהיה זו החלטה נבונה להשקיע ברכיבים בעלי יכולת OC כיוון שהקונרו והלוחות התומכים בו מאוד מעודדים את האפשרויות הללו.

אני חושש שאצטרך להסתפק בלוח BAD AXE התומך רק בזיכרון 667 על הנייר (אבל לפי דיווחים ניתן בBIOS לשנות ל-800).

השאלה היא האם להשקיע עכשיו בזכרונות 533 שיעלו לי "גרושים" ועוד שנה לקנות 800 מעולים עם יכולות OC מצויינות, או לקנות היום 667 במחיר סביר? או אולי לקנות היום 667 מעולים עם יכולות OC מצויינות, ועוד חצי שנה\שנה להוסיף רק כמות (עם אותה מהירות)?

על איזו חברת ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 הערכות אישיות:

1. אם תחכה שבוע או שבועיים יהיו לוחות תומכי קונרו שהם לא Bad Axe, כבר ניתן להזמין DFI Infinity 975X-G, שהוא כמובן עדיף

2. עם ההתקרבות של הקונרו המחירים של -800 יירדו והם יהפכו לנפוצים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אני אנסה לחכות שבועיים.

מה שאמרת, אמנם, זו הסיבה שאני רוצה לקנות היום זכרונות 533 ועוד כמה חודשים (כשאולי אפילו תיהיה ירידה נוספת) לשדרג ל-800. כרגע אני לא חושב שאני אפיק יותר מדי יתרון מה-800 אז אולי כדאי לי לחכות לפחות חצי שנה לירידה נוספת כדי שאני אקנה אותם כשיהיה טעם - כשיהיה לי את הקונרו.

משהו אחד אני רק לא מבין - DFI ואינטל, הלוחות שלהם שזמינים כיום, תומכים עד 667, אבל אפשר להאיץ אותם ליותר. האם זו "תמיכה" נחותה יותר מתמיכה מלאה ב-800? האם זה בטיחותי להאיץ ל-800 לוח שלא נועד לזה? האם זה קשור ל-OC של הלוח או של הזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול להגיע ל800 MHZ באמצעים קונבנציונליים , אין בזה שום סיכון

וזה בהנחה שיש לך מתאים , וספק כח איכותי , מעבר לזה זה כבר עם גז וכו...

ואני מציע לך פשוט לחכות ללוחת 965 , או להביא תinfinity של DFI , אבל תחכה לקונרו , עדיף בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה עצמה היא תמיכה ב--800 בדיוק כמו לוח 965P (שתומך 800MHz באופן אוטומטי), רק דרך ההפעלה היא שונה

ב-975X זה ע"י שינוי הגדרה, וב-965P זה אוטומטית, אני מניח שמתישהו אחרי הקונרו ייצאו עידכוני ביוס שיהפכו את ה-800MHz לאוטומטי גם ב-975X, אבל זאת הנחה רק

והלוחות מתוכננים לעמוד גם ב-800MHz לזכרונות, אין שום בעיה עם זה

אם הזכרונות לא תומכים מקסימום יהיה לך חוסר יציבות ו/או המחשב לא יידלק עד לאיפוס ביוס

אין צורך בשום ספק איכותי וכלום

מדובר על המהרת הזכרונות בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאני לא יכול לדעת מתי 965 יגיעו לארץ. באייבורי אמרו לי שאין להם מושג וגם ב-SKY בדקתי והם לא יודעים.

אני אחכה שבועיים ואם עד אז לא ידיעו אני אקנה אחד מהלוחות שמוכרים בארץ (אלו שאפשר לשנות הגדרה ל-800 בלי האצה) ואקנה 533, ומעבד 805 ואז עוד חצי שנה \ שנה (תלוי בירידות מחירים) אפוצץ עם 800 וקונרו דנדש!

כמובן מאילוצים של תזמון, לא בטוח שאני יכול לחכות עד ה-23 ביולי. האם בעקבות הירידות של ה-23 ביולי אני אצליח לחסוך יותר מ-300 ש"ח? כי אם לא אז אין טעם שאני אחכה אבל אם גם המעבדים יוזלו וגם הזיכרונות ואולי גם הלוחות אז יש מצב לחסוך 500, ואז אולי כן שווה לי להמתין.

יש למישהו צפי בנוגע לחסכון על מפרטים שלמים? פלוס מינוס שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים בטוח יוזלו ב-23/7

הלוחות אם כנראה יהיו 965P, ככה שירידת מחירים לפי דעתי לא נראה, אלא יותר בכיוון של "היעלמות" של הדגמים הישנים

הזכרונות תמיד יורדים במחיר (רק כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אולי מי עתיד להיות לוח ה - 965P הכי טוב (לאוברקלוק ובכלל) ?

עדיין אין מספיק ביקורות/השוואות כדיי לדעת

אבל זה לא יהיה הימור גדול להמר על הלוח של אסוס

http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2=11&l3=307&model=1179&modelmenu=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אולי מי עתיד להיות לוח ה - 965P הכי טוב (לאוברקלוק ובכלל) ?

מכונות האוברקלוק דווקא יבואו מכיוון ה-975X

כדאי לשים עין על ה- P5WDG2-WS Pro וה- P5WD2-E Premium (גירסה 1.03G)

ועל ה-DFI Infinity 975X-G, Albatron PX975X ו- 975X Platinum גירסה 2B

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את זה אבל אני מתעניין יותר בלוחות ה - 965P כי לוחות ה - 975X יקרים מדי וכוללים CF שמיותר בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שמי שרוצה לעשות OC "רצחני" עדיף 975X , אבל ל-OC יותר מתון של בערך 20% מספיק 965

בסופו של דבר מה שיקבע מה עדיף , זה שאלת המחיר , בעיקר בלוחות 975X של שהם מאוד יקרים , חוץ מהלוח של DFI Infinity 975X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר

אפשר לצפות שה- P5B / Deluxe יהיו מצוינים

Albatron PXP965 - כנראה שיהיה חזק ועם מחיר טוב

Abit AB9 / Pro - לא ידוע כמה אפשר לצפות לאיכויות OC, מחיר טוב כנראה יהיה בארץ

Biostar TForce P965 כנראה כמו כל הסדרה יהיה עם מחיר טוב ואיכויות OC טובות יחסית

EPoX EP-5P965 GLI / EP-5P965+ GLI / EP-5P965-J - כרגיל אצל יהיו עם איכויות OC טובות ומחיר הגיוני

Gigabyte? אולי רק עם מחירים ממש תחרותיים

MSI P965E Neo / P965 Platinum - כנראה יהיו עם איכויות OC טובות, אבל זמינות גרועה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...