אחת החויות הכי גרועות בעולם המחשבים... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחת החויות הכי גרועות בעולם המחשבים...

marking

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלנו חבל להרוס את המחשבים... כל שנה מחליפים אותם למחשבים חדשים... ככה שאפילו אנריל וQ3A עובדים עליהם (איזה לאן-פרטי קטלני עשינו בביצ'פר שבוע שעבר!!!!! הממ... what an odd thing to say).

וחץ מזה המורים לשם שינוי מבינים במחשבים... הם אפילו הפילו למישהו שניסה להשתמש בנטבאס את המחשב בעזרת נטבאס... זה עדיין מצחיק אותי.... :lol: :lol:

אתם רואים! לא בכל מקום מצב המחשבים כזה על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המחשבים של הבצפר שלי המציאו את הבדיחה הזאת:

יום אחד פורצים לחדר המחשבים שלנו וגונבים את כל המחשבים.

למחרת הגנבים מחזירים את המחשבים ועל כל מחשב פתק ובו כתוב "תשדרגו!!!"

אצלינו בבצפר אין הרבה מבינים במחשבים[""החדשים"" בעולם: 66 32 SDRAM], המורה למחשבים אצלי חשבה שיש לה דיסקט מקולקל[המחשב ניתקע כשמנסים לקרוא ממנו],במקרה היה בו וירוס שהנורטון גילה,המורה לא הבינה שהאנטי וירוס מצא משהו בדיסקט ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו דווקא די מבינים במחשבים, ומשדרגים את המחשבים כל כמה שנים.

לשחק משחקי אצלנו? פעם היה אפשר עד שנמאס למנהל הרשת, והוא התחיל להשתלט על המשחק מרחוק, ואחרי זה הפעלת השיטה "ניתוק כל החשמל" ועוד שמו את הכרטיס השזה שמשחזר את המחשב למצב ששמרו אותו, כך שכל פעם שניתקו את החשמל היה צורך להתקין את כל המשחקים מחדש. בקיצר, לא משחקים יותר, לא ששחקנו יותר מדי.

עריכה: תיקון typos :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש

תחשיבו את עצמכם כבעלי מזל :)

אני למדתי בהנדסאים !

ושם הדבר הכי מגניב היה לגלוש באינטנרט

ויש סיבה :)

תחשבו

יש לכם בית ספר מפוצץ באנשים שבאמת מבינים מהחיים שלהם

(כל בן אדם שלישי יכול לנהל שם את הרשת:)

אז הם לוקחים סטודנטים כגורם חיצוני שיהיה אחראי על הרשת !

(בדרך כלל מה "מנהלי" מעבדה)

הזכרתי כבר שהמעבדת מחשבים בהנדסאים מקושרת ישירות לאוניברסיטה ?

אתם יודעים איזה רוחב פס זה ???

לא להאמין :(

כל כך עצוב

לנו נתנו לנו לנצל אפילו פרור מזה בגלל שפחדו ממה שיקרה :)

ויש גם איזה 4 מעבדות בהנדסאים

ולאף אחת מהן אין לך גישה :(

אפשר לעשות שם מסיבת של איזה 100 איש

בלי צחוק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו המצב לא משהו...

פנטיום 2 נדמה לי 450 או 300 (או שזה 2, לא זוכר)

מחשבים סבירים, אפשר לגלוש, מהירות כמו של 56 אפילו טיפה נמוך יותר...

מה שעושים אצלנו זה מקשקשים על המסך בעיפרון חחחח (הכיתה של ה"טייסים" , יעני האלה שאוהבים להפריע...)

האחראי מחשבים שלנו כל כך "חכם" חבר שלי אמר לו שיש בעיה עם העכבר (סתם עכבר) אז הוא אמר "בסדר אין מה לעשות"

אחרי שנגמר השיעור אנחנו עוברים ורואים אותו דופק ת'עכבר בשולחן חזק חזק!!! חחח הוא שואל אותנו "זה העכבר?"

(טוב זה היה קורע באותו רגע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בעבודה יש 1.1, וLCD. (אני לא יגיד איזה כי אז אני אקבל 'פחחח'ים עד מחר.) לכל השאר יש גם משהו כזה... יש לנו 220 כאלו, 1.1, 120 1G, יש 250 700, יש לנו מלא מלא P3 500, וכמה P2 350... ואת השרתים כמובן, דואל P3 866, ובנוסף 4*זיאון 733, 12*733 אלפות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בבית ספר יש מכל המינים ומכל הסוגים. ;D

יש לנו בבנין של החטיבה מחשבי 386 שמריצים 3.11 ויש גם בחטיבה פנטיום 2 400 אם אני לא טועה, שמריצים 95 עם .

באשכול פיס יש לנו שם גם פנטיום 2 חלקם מריצים 98 חלקם 95 עם .

אצלי בבנין החטיבה העליונה, במחשבים של המגמה שלי (טכ"מ) יש פנטיום 3 866 עם 128 מגה ולוח אם של SIS עם כרטיס קול OB OB וכרטיס מסך שתומך בDirect 3D (!) על הלוח. (לא רע לבית ספר). :)

לכל מעבדה יש עם שיתוף של ADSL 1.5 נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בעבודה יש 1.1, וLCD. (אני לא יגיד איזה כי אז אני אקבל 'פחחח'ים עד מחר.) לכל השאר יש גם משהו כזה... יש לנו 220 כאלו, 1.1, 120 1G, יש 250 700, יש לנו מלא מלא P3 500, וכמה P2 350... ואת השרתים כמובן, דואל P3 866, ובנוסף 4*זיאון 733, 12*733 אלפות...

טוב אז אני אגלה... הבנאדם משתמש בעבודה ב-LCD גודל 12.1" או משהו כזה.... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח המסכים האלה היו נימכרים פעם לא איכותי בכלל

לנו בביה"ס יש מחשבי 2 בחיים לא בדקתי איזה מרוב שזה ממש לא מעניין אותי מה שיש בביה"ס ויש עוד מחשבי 3 550

בקיצור אצלנו סתם מסריח גם אין חיבור לאינטרנט אולי עכשיו יש בקיצור אני לא משתמש במחשבים של ביה"ס בגלל שאין לי כח ללמוד פסקל ו html ו java script שאני כבר יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני אגלה... הבנאדם משתמש בעבודה ב-LCD גודל 12.1" או משהו כזה.... :-X

עצוב..... :'(

כל כך עצוב!!!!!! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצנו בביה"ס המחשבים הם בערך שיא הטכנולוגיה מלפני ארבעה שנים(p2-233), היה שם גם אינטרנט פעם אבל עכשיו

גם זה אין. יש שם כרטיס מסך של Sis (לא אונבורד!, יותר ישן מזה) ועולה שם 2000 . זהו :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...