"התקפת הקאסמים בעין המצלמה" - ערוץ 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"התקפת הקאסמים בעין המצלמה" - ערוץ 7

J0HNiE

Recommended Posts

כרגע ראיתי בערוץ 7 (www.inn.co.il)

את הכתבה וגם את הסירטון שבו שומעים את נפילת הקאסם ואני פשוט שואל את עצמי עד מתי ?!?!

הכתבה + הסירטון

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/152093

גורמי בטחון מסרו לכתבנו כי מתחילת השבוע נורו 106 רקטות קסאם.

ועוד פעם אני שואל למה צה"ל לא משטח את בית להיא פשוט חד וחלק !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד פעם אני שואל למה צה"ל לא משטח את בית להיא פשוט חד וחלק !!

תעשה חיפוש כבר שאלו את זה פה... ::)

(238945718965 פעמים)

עריכה: היי, אין פה שום צילום של קאסם סתם כמה שדרותים היסטריים...אני מאוכזב משהו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או אחד שיגיד "אני אגיד לך למה לא! כי מי שחושב שכן הוא ימני חמום מוח וחסר שכל... בלה בלה בלה..."

או לחילופין יבוא אחד ויגיד "תספרו עד 10 ויבוא זה שיגיד 'אני אגיד לך למה לא... בגלל השמאלנים האלה...' והכל יתחיל מהתחלה"

(אני לא מתחייב על הניסוח המדוייק :silly: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

בגלל שכל המדינה הזאת תחת שילטון הבולשיביקים(השמאל) שזה כל המסגרת המשפטית (בתי המשפט, במיוחד בג"ץ) הממשלה, צה"ל, התקשורת (התשקורת יותר נכון), וזה פשוט כל כך פשוט לראות את זה

ולא חסר דוגמאות.... :s07::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או אחד שיגיד "אני אגיד לך למה לא! כי מי שחושב שכן הוא ימני חמום מוח וחסר שכל... בלה בלה בלה..."

לא, יבא אחד שיגיד " אני יגיד לך למה בגלל שערבים הם גם בני אדם ואי אפשר בלה בלה בלה בלה....".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון הזה מראה לכולנו שצה"ל לא עושה כלום. שחר אדום לא שווה יותר מדי..... ואתם יודעים איפה זה משאיר אותנו (ככה לפחות צריך להיות)? טילים שלהם על אזרחים שלנו מול טילים שלנו על אזרחים שלהם... ככה הם יבינו (כשיהיו מתחת להריסות בתיהם) שלשלוח קסאמים על זה לא מעשה חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

בגלל שכל המדינה הזאת תחת שילטון הבולשיביקים(השמאל) שזה כל המסגרת המשפטית (בתי המשפט, במיוחד בג"ץ) הממשלה, צה"ל, התקשורת (התשקורת יותר נכון), וזה פשוט כל כך פשוט לראות את זה

ברור לעין שאתה סובל מסינדרום ה:"בוקר טוב אליהו" עולה חדש יקר שלנו , שיהיה לך חיים טובים ולילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(תספרו עד 8.5 ויבוא זה שיגיד "אני יגיד לך למה לא....!בגלל השמאלנים האלה!.... בלה!! בלה!! בלה!.." והההככלל יתחיל מהתחלה).

למה?

צודקים, עוד דיון אחד יפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים נוטים להיות צפויים מראש, מה לעשות

מספיק לקרוא כאן כותרת של דיון בשביל לדעת מה יהיו 17 ההודעות הראשונות

אח"כ באים 20 עמודים של חפירות ובסוף מגיע RK ומכבה את האור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לעין שאתה סובל מסינדרום ה:"בוקר טוב אליהו" עולה חדש יקר שלנו , שיהיה לך חיים טובים ולילה טוב.

אלוהים ישמור איזה טימטום!!!!!!

סה"כ אני שנה לא בארץ אפשר לחשוב מה קרה :bash: :bash: :bash: :bash: :bash::s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

כל דבר פותחים את הפה מבלי לדעת על העבר, לפעמים עדיף לשתוק :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...