לקנות כפול ליבה חדש או לחכות ל-4 ליבתי ? (נא ראו את השאלה) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות כפול ליבה חדש או לחכות ל-4 ליבתי ? (נא ראו את השאלה)

rafip77

Recommended Posts

כמו שאמרנו לך קודם - קודם כל אם עד כדי כך אכפת לך לקנות מערכת "משתלמת לעתיד" אז כדאי לחכות ל-3 חודשים מעכשיו, כשהמחירים יתייצבו, הבנצ'מרקים יהיו נפוצים וכל השאלות ייענו כבר, ככל הנראה. כולל השאלה הזאת... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה רבה ועצה פה אולי תתעלמו מאורי אני כבר קורא המון הודעות וחצי מההודעות פה הוא מהלל את רק דבר אחד אני מסכים איתו שאי אפשר באמת לדעת לפי הבאנצ'ים האלה על הקונרו כי כולם נעשו על ידי אבל לא נראה שהם ירצו בשביל חודש חודשיים של מכירות לדפוק את האמשון שיש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XE דגם E8000 שייצא בהמשך השנה יהיה Edition עם FSB 1333 (כלומר באס 333 מגה הרץ)

כל ערכת שבבים שקיימת היום היא עד 1066MHz בלבד

אל תשכח את ערכת השבבים החדשה של ATI עם תמיכה בקונרו אשר מסוגלת לעבוד עפ"י הצהרת ATI עד FSB1500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה נחשב אובר עבורה...

לא חסרים אנשים שהגיעו ל1600MHZ עם קונרו והלוח מעודכן של ... אז מה ? זה יהיה נכון ליכתוב שהוא תומך FSB של 1600 ? לא ניראה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורגע אי אפשר להשים ארבע ליבתי על לוח שתומץ רק 1066.

ובעצם אם אני יקנה ערכת שבבים שתומת ב 1333

אז זה הבטחה שהארבע ליבתי בעתיד יעבוד גם עליו?

ומתי תצא ערכת שבבים של ati לשוק והאם אפשר לסמוך על הערכה הזאת?

והאם תוציא ערכת שבבים למעבדי intel?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורגע אי אפשר להשים ארבע ליבתי על לוח שתומץ רק 1066.

אף אחד לא אומר שלא. אני רק מדבר בהגיון

אם ה-XE שיוצא השנה (E8000 זה הדגם) הוא 1333 אז סביר להניח שגם ה-XE העתידי יהיה לפחות 1333

מרובע ליבתי לפחות בהתחלה יהיה XE בלבד

סביר להניח שמאוחר יותר יצאו מרובעי ליבה רגילים, אולי הם יהיו 1066 ואולי 1333, אי אפשר לדעת

ובעצם אם אני יקנה ערכת שבבים שתומת ב 1333

אז זה הבטחה שהארבע ליבתי בעתיד יעבוד גם עליו?

אף אחד לא מבטיח לך תמיכה אחרי ה-E8000

ומתי תצא ערכת שבבים של ati לשוק והאם אפשר לסמוך על הערכה הזאת?

אף אחד לא מבטיח לך תמיכה במרובעי ליבה, גם לא ATI

והאם תוציא ערכת שבבים למעבדי intel?

כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה ענית לי על המון שאלות זאת האחרונה.

רגע אז כל לוח שיקנה בזמן שהקונרו יוצא ושתיהיה לו תמיכה גם באבוארבע?

הא ועוד משהו שראיתי בדף הראשי בתדר של 1250 נדמה לי איזה לוחות יכולית לנצל תדר כזה גבוהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מבטיח לך תמיכה במרובעי , אף אחד לא יודע להגיד בוודאות אם לוח כזה או אחר יתמוך או לא

לגבי הזכרונות 1250MHz, זה לאוברקלוק בלבד

אפילו לא מתוכנן תקן JEDEC (הגוף שאחראי על התקנים של מוליכים למחצה) לתדר כזה ל-DDR2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שהיא עדיין לא קיימת היום

ואין לוחות מבוססים עליה בשוק

צודק. :P

וזה נחשב אובר עבורה...

לא חסרים אנשים שהגיעו ל1600MHZ עם קונרו והלוח מעודכן של ... אז מה ? זה יהיה נכון ליכתוב שהוא תומך FSB של 1600 ? לא ניראה לי..

במקרה של השבב הזה היה רשום שהוא תומך בFSB של עד 1500 (בניגוד ל1066 אצל אינטל) אז כמובן שלרוב המעבדים זה נחשב אובר, אבל יכול מאוד להיות שהוא יתמוך במעבד הEE בעל הFSB1333 (עוד אי אפשר לדעת אבל בהחלט יכול להיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...