לקנות כפול ליבה חדש או לחכות ל-4 ליבתי ? (נא ראו את השאלה) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות כפול ליבה חדש או לחכות ל-4 ליבתי ? (נא ראו את השאלה)

rafip77

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני יושב וחושב מול כל השינויים האלו ומתלבט:

כידוע בימים אלה יצא המעבד הכפול ליבה החדש (ה-conroe) המהיר.

וכן הודיעה על לוח זמנים רשמית שבינואר 2007 יצא מעבד חדש שהוא 4 ליבתי.

האם מחיריו יהיו אסטרונימיים או מחירים סטנדרטיים ?

אז מה אתם אומרים לקנות עכשיו או לחכות למעבד החדש ה-4 ליבתי ?

נא עצתכם,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע האם המעבד הארבע ליבתי יעבוד על הלוחות שייצאו בקרוב עם הקורנו?

או שבשילו נצטרך לוח חדש.

ובאיזה ערכת שבבים הוא יתמוך?

כניראה שרוב הלוחות שיצאו לקונרו יהיו גם מתאימים בשביל המרובעי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה כדאי מאוד להמתין 3 חודשים ולראות מה יהיה, מבחינת מחירים - תמיכה של לוחות וכו'.

גם אם לקנות קונרו, זה הרי מומלץ לעוד 3 חודשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני יושב וחושב מול כל השינויים האלו ומתלבט:

כידוע בימים אלה יצא המעבד הכפול החדש (ה-conroe) המהיר.

וכן הודיעה על לוח זמנים רשמית שבינואר 2007 יצא מעבד חדש שהוא 4 ליבתי.

האם מחיריו יהיו אסטרונימיים או מחירים סטנדרטיים ?

אז מה אתם אומרים לקנות עכשיו או לחכות למעבד החדש ה-4 ליבתי ?

נא עצתכם,

תודה.

למה לחכות לפיתרון העלוב של , מעבד מרובע-ליבות תקוע עם fsb, שלא נדבר על זה שהליבות יהיו ברוגז אחת עם השניה,

כי לאינטל אין ccHT כמו באריכיטקטורה של , הם גם יעברו את 130-150W צריכת חשמל! :puke:

הפיתרון 4X4 של בהרבה יותר מציאותי, שים-לב ציטוט מהתערוכה עם ריצ'רד.

One of the initiatives that is crowing about is a new "enthusiast" platform called "4x4." According to the chip maker, this solution will extend AMD's commitment to consumers who demand the highest-performing PCs. The "4x4" platform features a four-, multi-socket processor configuration uniquely possible via AMD's Direct Connect Architecture.

"This platform, which is second to none, will soon be (upgraded to) '8x4,'" Richard said. "It will have eight CPUs very, very soon."

Project 4x4 represents system-level enthusiast enhancements and is designed for ultimate multi-tasking performance across gaming, digital video, processor-intensive and heavily-threaded applications, said.

"The competition is trying to bring us to the old ways. I'm here to tell you it's not going to happen. The fight has just begun," Richard said. "We, at AMD, know this is a marathon."

עריכה:

יש לי גנרטור קטן בחצר של הבית, נראה לי שאתה תזדקק לו עם מעבד quad של . :biggringift:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib ..

שני מעבדים כפולי ליבהרגילים של (שהם 89W כ"א אם אני לא טועה ) יצרכו יותר ויתנו פחות... (ה מרובע ליבות הראשון יהיה E6600 X2 והוא טוב מכל מעבד רגיל של ) אלא אם כן אתה רוצה להשוות לשני FX62 שכ"א מהם דורש 125W...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע בקשר ל 4X4 נראה לי הפאן בוי התלהבו יותר מדיי לא אמרו על 2 מעבדים שיהיו על הלוח ובכל מעבד שתי ליבות.

ובעצם הם ייצרו 4 ליבתי עלוב.

ולמה בדיוק הליבות בברגוז חחחח.

עכשיו ברצינות איך אני יידע מה לקנות כאילו אני תקוע עם מחשב ענתיקה וחייב משהו חדש.

עכשיו איך אני יידע שאם אני קונה אז באמת הליבות החדשות יעבדו על הלוח ואם באמת אני יקנה אני יידע שהלוח שאני יקנה יתמוך בארבע ליבות העתידי.

מצטער אם טעיתי במשהו בכל זאת אני לא מומחה בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי...

כמה בולשיט, בולשיט ועוד קצת בולשיט אתה יכול להגיד? :nixweiss:

ד"א נראה מה תיהיה פליטת החום של קוואד קור של ..... כי בנתיים הFX60 שהוא רק דואל קור הוא תנור בעצמו (עובדה קיימת-בסה"כ 5-10 וואט פחות מהקוואד קור של אינטל).

וצא מהסרט של הFSB, זה פשוט לא הולך לך...

הבעיה היא שיש עובדות בשטח והדיבורים התיאורטיים על יעילות הFSB לא משנים כלום לאף אחד כשיש בנצ'ים בשטח שמוכחים את ההפך (קונרו+FSB חזק יותר מאט'לון עםHTT).

בקשר ל4X4 כבר התייחסתי לזה מספיק.

בשורה התחתונה, לא משנה כמה טוב הוא יהיה, 99.99% מהצרכנים לא יוכלו לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לחכות לפיתרון העלוב של , מעבד מרובע-ליבות תקוע עם fsb, שלא נדבר על זה שהליבות יהיו ברוגז אחת עם השניה,

כי לאינטל אין ccHT כמו באריכיטקטורה של , הם גם יעברו את 130-150W צריכת חשמל! :puke:

הפיתרון 4X4 של בהרבה יותר מציאותי, שים-לב ציטוט מהתערוכה עם ריצ'רד.

אתה יכול ללכת לשוק ולמכור שטויות בקילו!!!!!!

כל מעבד של קונרו צורך 65W, ביחד זה 130W אבל זה המקסימום של המקסימום!!!! ברור שאינטל תצמצם צריכת חשמל, כמו בפנטיום D.

ומה זה בדיוק לחכות לפיתרון של אינטל?

מרובעי ליבות של יבואו בריבעון הראשון של שנת 2007, לעומת זאת מתי תיראה שתומכים ב-4X4? (רמז, אחרי הריבעון הראשון של שנת 2007), וזה רק המעבדים, שלא נדבר על לוחות...

ואתה אומר שהפיתרון של הרבה יותר מציאותי.... מה יותר מציאותי בו?

ראינו כבר בעבר שאינטל יכולים לחבר שתי ליבות (נפרדות!!) תחת קורת גג, לא יהיה להם בעיה לעשות גם את זה.... וגם יש שמועות שמשהו בXS כבר השיג מעבד מרובע ליבה של ועוד שבוע הוא יראה תוצאות של בנצ'מארקים.

הפיתרון של הוא הרבה יותר מציאותי, אתה לא צריך להחליף , או לקנות שתי ניפרדים... אתה פשוט קונה מעבד ומחליף אותו עם הקונרו שיהיה לך עד אז.....

מה זה אומר שהליבות ברוגז אחת עם השניה?

אתה מנסה להגיד שלא יהיה תיקשור בין כל הליבות?

ברור שלא יהיה תיקשור ישיר בין כל הליבות, יהיה לך שתי זוגות של ליבות מקושרות אחת לשניה ושתי הזוגות האלה יעבדו במקביל כמו שתי פרסקוט בפנטיום D, ותאמין לי זה יניב הרבה יותר ביצועים מאשר שתי מעבדים כפולי על לוח אחד.

אני עדיין לא מבין למה אתה חושב שהפיתרון של אינטל לא מציאותי.... הוא הרבה יותר מציאות (כי יש להם כבר מעבדים כאלה!!!) מאשר הפיתרון של (שכרגע אין להם כלום בידיים!!!!).

ומתי תבין שהקישור בין הזכרונות ויכולת ה-64Bit הם לא הדברים (היחידים) הקובעים את הביצועים של המעבד, מעבד הוא הרבה יותר מזה, אולי AMD טובה בשתי הפרמטרים האלה אבל זה לא מספיק, אין להם עדיין מעבד שיותר טוב מקונרו ותתמודד עם זה.

ומצאתי מקום שבו כתוב שהליבה הזו צורכת 95W:

http://www.vr-zone.com/?i=3703

ציטוט:

"As for thermal envelope, Conroe is 65W and Kentsfield is 95W"

לגבי המקום שבו כתובתי שמישהו ב-XS השיג מעבד כזה הינה:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=102686

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...