מישהו פה מתגייס לגאמא או ממרם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה מתגייס לגאמא או ממרם?

D-M-X

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממר"ם זה מין בית-זונות צבאי.

כל אידיוט יכול להתקבל לשם.

וזה אכן מקומו של כל אידיוט.

אחי אתה יכול להגיד עלי הרבה דברים(וכן,ילד הוא אחד מהם), אבל שחצן הוא לא אחד מהם.

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא עניתם לי על השאלה המרכזית שלי...

מה זה גאמא (מה עושים שמה במה זה פחות טוב מממרם שטויות כאלה...)

זה במודיעין .. וזה הרבה מסלולים ככה שאין דבר ספציפי לומר על זה חוץ מזה שזה קשור למחשבים.

בעקרון לפי המיונים לגאמא צריך ידע קודם, לממר"ם אין צורך בידע קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת גם שאלה שאני שואל את עצמי כי לגאמא לא עברתי כי נפלתי בראיון השני אחרי שעברתי את הממבחנים לעומת ממרם שאצלם עשיתי מבחן אחד קל על מחשב וזהו התקבלתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי עושה הקשב לקצינים?

אם הוא לא נמצא בשרשרת הפיקוד הישירה שלך בכלל לא צריך להתחייס אליו, וגם אם כן זה טירונות ומי שמם זין עליהם?

בכל אופן אתה לא עושה טירונות בגלילות, תעשה טירונות 02 באחד הבטרים ותעבור את הקורס בגלילות.

תשמע, אין לי מושג כל כך כמו שאתה כנראה מבין.

פשוט דברתי עם אח שלי וחברה שלו. חברה שלו הדריכה את הקורס הזה והשתחררה שנה שעברה, ועכשיו

ביקשו ממנה לבוא להעביר כמה הרצאות וככל הנראה היא תעביר לי הרצאות.

בראיון האחרון נאמר לי מהאנשים, שאני עושה את הטירונות בבה"ד 15. מחברה של אח שלי ואח שלי נאמר לי,

שזה אומר שזה יהיה בגלילות. אז ידעתי שאח שלי שם, אבל הוא אמר שזה אומנם בגלילות אבל לא במדור שלו או משהו כזה.

אבל 10 דקות הליכה בערך. הוא אמר שהוא יכול להכנס לשם אם הוא רוצה או משהו כזה. והוא אמר שבטירונות אני אצטרך

לתת לו הקשב אם אני אראה אותו ושזה יהיה משעשע. אין לי מידע יותר מזה. :-X

מזה בטרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:smile1:

אתה מתחיל לעלות לי על העצבים :pissed:

ממר"ם - יחידת *ה*מחשוב של צה"ל.כן.ברור.

ממר"ם - כי אצלנו תקבלו ניסיון ותחטפו להיי-טק כמו לחמניות חמות לבועה שהתפוצצה.כן.בטח.

ממר"ם - אנחנו בונים עליכם האל"צניקים, כי אצלנו תחשפו למכונים מתקדמים ואף תצברו ניסיון מעשי, בשילוב עם התואר שכבר יש לכם - תפתח לכם דלת לחיים, בגהינום.כן.אין ספק.

לקחו אותנו לשם ליום מיוחד(בליווי המרצה ושטויות) - בולשיט!

אם כבר מיחשוב, אז גאמ"א.

אני יודע לאן אני הולך...(כן כבר הספקת ללעוג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רציתי מודיעין, אבל לא ידעתי בדיוק לאן...

לפי מה ששמעתי 8200 זה "המקום" למיחשוב בצבא...

וחבר שלי שאל אותי אם אני רוצה ממר"ם הוא יוכל להכניס אותי לשם בגלל בת דודה שלו...

אבל עכשיו בגלל שהייתי שנה בחו"ל וחזרתי לעשות , וכרגע שאני גר בקיבוץ האחראית ממשרד הביטחון בקיבוצים אמרה לי שאין לי סיכוי להתקבל למודיעין בגלל שיש לי פרופיל "גבוהה מידי" ואני לא בן יחיד, והיא אמרה שעכשיו הצבא צריך לוחמים והם בטח יקחו אותי לקרבי אבל היא אמרה שאם יראו שאני לא מתאים ליחידה שלקחו אותי אליה הם כנראה יורידו אותי ואז אולי יהיה לי סיכוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל תלוי.

גם מועמדות בחמ"ן גבוהה יותר מכל זימון אחר שתקבל (לא כולל התנדבותיים, שגם חמ"ן זה סוג של התנדבותי).

אני למשל קבלתי מועמדות לחמ"ן ולא זימנו אותי לקד"צ נהיגה, ושאר בולשיט שאני רואה שחברים שלי מקבלים. לא קבלתי כלום.

הדבר היחיד שהיה לי במקביל זה כל התהליכים של טיס, כולל סיום גיבוש אבל לא עברתי.

אז תחשוב על הנתונים שלי, פרופיל קריב 97, אחרי כל השלבים של טיס וגם סיום גיבוש טיס (מה שבדר"כ מקנה ראיון צנחים

או דובדבן, משהו כזה ללא גיבוש).

אז הצבא בכלל מסתכל על הנתונים שלי אחרת, ובטח ובטח על נתונים קרביים ביותר אחרי סיום כל הגיבוש.

והינה, בסופו של דבר אחרי הכל נכנסתי ל8200.

אבל זה הכל תלוי במבחנים שלך והנתונים שלך ביחס לשאר המועמדים.

אם אתה מועמד בעדיפות גבוהה, למודיעין יש את הכוח למשוך אותך למרות שאתה קרבי (כמו המקרה שלי).

אם אתה בעדיפות פחות גבוהה ויש מועמדים עם עדיפות יותר גבוהה לפניך, שהם קרביים ימשכו אותם.

סה"כ מודיעין זה חיל די גדול, ויש לו כוח למשוך אם הוא צריך אנשים מסויימים.

אם עדיין לא מאוחר מידי, שלח מכתב לאיתור של חיל המודיעין בבקשה לשלוח לך זימונים למסלול מסויים אצלהם.

או אם יש לך קרוב משפחה בחיל הזה תבקש ממנו לשלוח המלצה לאיתור עלייך ואז הם ישקלו וישלחו לך איתור אם ימצאו לנכון.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפקפק בעצמך.

המבחנים לעיתים די מטומטמים.

ואף פעם אתה לא יודע מה הם באמת מחפשים, לפעמים לא איכפת להם מהתשובות שאתה רושם אולי רק איך אתה מסמן. (סתם אני אומר עכשיו לדוגמא)

יש להם שיטות כל כך מפגרות לגלות אופי של אנשים וזה עובד נפלא שזה מדהים לפעמים!

ככה שיש לך סיכוי לעבור את המבחנים, ואת הראיונות אם גם. במיוחד אם אתה אוהב, חובב ובעל ידע באותו תחום.

דוגמא למבחנים? אין לי.

אבל אני זוכר שבמבחנים הראשונים למסלול מט"מ שאני נכנסתי אליו (ואני מתגייס ב19/7)

היו מבחני הסקת מסקנות. אומרים לך משהו לדוגמא "מנדלה מוכר ספרים, אם הוא מוכר ספרים הוא רוכל אם הוא רוכל הוא קונה גלידה

אם הוא קונה גלידה יש לו כסף" מה יש למנדלה? זה סתם דוגמא מפגרת, יש שם דברים קצת יותר קשים ודורשים חשיבה.

זה דוגמא למשל למבחן שעשיתי שם. עוד מבחן עשיתי על של טבלת מספרים משהו נחמד דווקא זה היה כיף.

עוד כמה מבחנים, כל מסלול והמבחנים המתאימים לו. וכמובן שאלון 300 הנפלא שעשיתי פעמיים. (גם בטיס וגם במודיעין). :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה "שאלון 300".

זה סט של 300 משפטים עליך שאתה צריך לסמן אם אתה מסכים איתם או לא.

אין תשובות נכונות או לא נכונות - זה מבחן פסיכולוגי.

זה לא רק זה. שואלים אותך מספר שאלות דומות במקומות שונים כדי לראות איך השאלות הקודמות השפיעו עלייך(אולי גם לראות אם אתה לא משקר..). בהחלט חפירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...