איך ניתן לדעת דרך windows האם אני מחובר ל-ATA 133 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן לדעת דרך windows האם אני מחובר ל-ATA 133

shloosh

Recommended Posts

פשוט אצל חבר שלי יש ATA 100 והמשחקים מותקנים אצלו מאוד מהר ,כמו כן גם ההארד דיסק יותר מהיר למשחקים, אצלי יש ATA 133 שאמור להיות בקצת יותר מהיר מה-100 אבל אצלי זה בכלל לא יותר מהיר :nono: :nono: :nono: לכן אני נוטה לחשוב שלא חיברו לי את ההארד דיסק עם כבלי ATA 133 ,איך אני יכול לדעת האם זה מחובר או לא דרך ווינדוס???? יש לי ?

לוח 7VRXP REV 2.0 ודיסק MAXTOR 40 GB 7200rpm ATA 133

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי רק איך אני בודק האם הוא מחובר כ- 133 או אפילו כ-100 מכיוון שאין לו אפילו את הביצועים של 100 לפי דעתי !!!!

ואיך אני בודק אם הוא כ- primary master???

קיבלתי בבדיקה של HD TACH

14.6 וזה היה אחרי שהורדתי את ה-PAGE FILE של הווינדוס ,קודם קיבלתי 17.2!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי רק איך אני בודק האם הוא מחובר כ- 133 או אפילו כ-100 מכיוון שאין לו אפילו את הביצועים של 100 לפי דעתי !!!!

אם הכבל שאליו הוא מחובר (תצטרך לפתוח את המחשב בשביל לדעת את זה) הוא בעל 40 גידים, אז זה כבל ATA33, וכדאי מאוד לחבר את ההארד דיסק בנפרד מהסידירום/צורב (רוב הסיכויים שכך הוא מחובר, אם הכבל הוא ATA33). אם לכבל יש 80 גידים, אז הוא כבל ATA66/100/133, וכנראה שהבעיה היא באחת ההגדרות שלך. בכל מקרה, גם אם ההארד דיסק היה עובד רק ב-ATA 66 הבדל הביצועים כמעט ולא היה מורגש, מכיוון שאף הארד דיסק IDE לא עובר את ה-50 מגהבייט לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...