כמה יעלה לי כרטיס קול 5.1 פשוט יד שנייה? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יעלה לי כרטיס קול 5.1 פשוט יד שנייה?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

כמעט ואין כרטיסים גרועים יותר מהONBOARD אני עברתי מהAC97 לAUDIGY 2 ZS וזה עולם אחר לגמרי

אז תאר לך מזה לעבור מכרטיס אונבורד לכרטיס איכותי! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קאץ' יש פה

זה כרטיס מעפן עם מעבד דיגיטלי מעפן שכל הeax שלו עובד על software mode ואתה לא יכול להשתמש בhardware mode

audigy 4 se ב290 בksp או שהוא יוצא פרייאר

אממ אתה מדבר על הcreative sound blaster live 7.1 נכון? והוא יותר טוב מהכרטיס onboard שיש לי? כי תכלס אני מחפש משהו שהוא שווה באיכות שלו או יותר טוב מהonboard שלי שנהרס לו הline in :x

גם מצאתי את הכרטיס הזה גם ב95 שקל יד שנייה....השאלה היא אם הוא לא יורד מהכרטיס קול onboard ואם הוא יותר טוב...

דרך אגב באתר שמוכר את הלייב 7.1 יש גם audgiy 4 se בכולה 40 שקל יותר לaudigy 4 se יש hardware mode?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

זה כרטיס ברמה של audigy 2 עםeax 4

וכל הקידודים והhardware

בלי rack קדמי שאתה לא צריך על בטוח ועם חיבורי פלסטיק

זה הכל

ולא אין קאץ

המחיר שלו ככה כי יש עכשיו x-fi שעולה יותר

audigy 1 se ו live 24 bit זה בכלל אותו כרטיס

אודיג'י 2 מסורס בלי הרדוור ובלי קידודים וכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה אחי...פשוט אני לא ממש מבין בכרטיסי קול חח אף פעם לא ממש ענייןאותי עד שנהרס לי שלי ואני חייב חדש...

אממ אז אתה אומר שהוא כן יותר טוב מה ac97 שיש לי onboard גם לו אין hardware mode?

כדאי לשלם עליו 100 שקל?...ומה ההבדל באמת בינו לבין הaudigy הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע הsound blaster live 7.1 הוא אותו דבר כמו הaudigy se 4 רק שיש לו חיבורים מפלסטיק ואין לו חיבורים קדמיים כאילו מבחינת הביצועים והאיכות שלו הוא אתו דבר? כדאי לקנות אותו וזהו. כי כמו שאמרתי אני כולה מחפש כרטיס שהוא קצת יותר טוב מהאונבורד שלי....

מצאתי את זה http://www.yad2.co.il/Pic/200604/20/3_0_1_1_20060420200450.jpg ב100 שקל הוא יותר טוב מה7.1? יש לו תמיכה בhardware mode? כי רשום דיגיטל אממ מה ההבדל? וסורי על המגילות חח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...