כמה יעלה לי כרטיס קול 5.1 פשוט יד שנייה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יעלה לי כרטיס קול 5.1 פשוט יד שנייה?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

אני רוצה לקנות כרטיס קול 5.1 פשוט יד שנייה...יש לי כרטיס קול onboard ac97 הלוח שלי הוא GA-8SQ800....עכשיו נהרסה לי היציאה של הline in בגלל שנשבר לי בפנים החיבור של הרמקולים ואי אפשר להוציא אותו :\...אז אני מעוניין לקנות כרטיס חדש...כמה יעלה לי אחד משומש ופשוט אבל לא פחות טוב ממה שיש לי onboard? תודה לעורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש כרטיס קול רגיל ואתה יכול להסתפק בפשוט, אז עדיף לך לקנות חדש. המחירים מאוד נמוכים 45 שקל לרגיל ו75 שקל לרגיל שתומך בכניסה ל5 סראונד.

לא שווה לקנות משומש חוץ מזה שבכל המחשבים החדשים הכרטיס קול הוא מובנה, זאת אומרת שאם תקנה כרטיס קול לא מובנה סביר להניח שהוא יהיה ישן ופחות איכותי ממה שהיה לך! וגם לא תהיה לו אופציה לחיבור 5 וסאב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש כרטיס קול רגיל ואתה יכול להסתפק בפשוט, אז עדיף לך לקנות חדש. המחירים מאוד נמוכים 45 שקל לרגיל ו75 שקל לרגיל שתומך בכניסה ל5 סראונד.

לא שווה לקנות משומש חוץ מזה שבכל המחשבים החדשים הכרטיס קול הוא מובנה, זאת אומרת שאם תקנה כרטיס קול לא מובנה סביר להניח שהוא יהיה ישן ופחות איכותי ממה שהיה לך! וגם לא תהיה לו אופציה לחיבור 5 וסאב

כמעט ואין כרטיסים גרועים יותר מהONBOARD אני עברתי מהAC97 לAUDIGY 2 ZS וזה עולם אחר לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי בzap את הכרטיס הזה

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=360699

איך זה יכול להיות שהוא כל כך זול? והוא 7.1?? יש סיבה? האיכות שלו לא טובה? כי זה מוזר לי שכרטיס כזה ועוד חדש עולה 200 שקל...חייב להיות איזה קאטץ' איך זה יכול להיות שכל הכרטיסים האחרים כאלה יקרים וזה כזה זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...