החוצפה של YNET - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החוצפה של YNET

IG

Recommended Posts

קודם כל מה הקשר? איך זה קשור לכותרת של YNET?

דבר שני אף אחד גם לא אמר להם להתרחק... מה הקשר? קודם כל בטיל הראשון הם לא ידעו שעומדים להפציץ שם אז צריך להתרחק ובטיל השני הם ידעו שיש שם פצועים... זה כמו שאם אתה תלך ברחוב ויעבור ברחוב של איזה מאפיונר שמישהו החליט לחסל... הרכב התפוצץ לידך... אתה תתלונן שאף אחד לא אמר לך להתרחק?

החיסול היה מוצדק הטיל השני שנורה מעלה את השאלה אם היה צריך אותו... אחרי הכל זה אמור להיות מובן לראשי צהל שאחרי שיפוצצו את המכונית יתקהל במקום קהל של אנשים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל מה הקשר? איך זה קשור לכותרת של YNET?

דבר שני אף אחד גם לא אמר להם להתרחק... מה הקשר? קודם כל בטיל הראשון הם לא ידעו שעומדים להפציץ שם אז צריך להתרחק ובטיל השני הם ידעו שיש שם פצועים... זה כמו שאם אתה תלך ברחוב ויעבור ברחוב של איזה מאפיונר שמישהו החליט לחסל... הרכב התפוצץ לידך... אתה תתלונן שאף אחד לא אמר לך להתרחק?

החיסול היה מוצדק הטיל השני שנורה מעלה את השאלה אם היה צריך אותו... אחרי הכל זה אמור להיות מובן לראשי צהל שאחרי שיפוצצו את המכונית יתקהל במקום קהל של אנשים....

קשר שהם מציינים בהדגשה שנהרגו שם אזרחים כאילו זאת המטרה הראשית של צה"ל.

דבר שני,אתה היית מתקרב למכונית בוערת שהרגע קיבלה טיל?,נכון שהיית בורח כמו משוגע?

לגבי הטיל השני,לא יודע מה להגיד לך.אני רק אומר שהם מפגרים שהם מתקרבים לאוטו בוער ואז באים בטענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני,אתה היית מתקרב למכונית בוערת שהרגע קיבלה טיל?,נכון שהיית בורח כמו משוגע?

לגבי הטיל השני,לא יודע מה להגיד לך.אני רק אומר שהם מפגרים שהם מתקרבים לאוטו בוער ואז באים בטענות.

הייתי מתקרב אם הייתי פרמדיק שאם מאמינים לדיווחים של הפלשטינאים אז אחד מההרוגים היה פראמדיק ועוד אחד היה נהג אמבולנס...

וזה כמו שיש פיגוע בישראל ואז אחרי שמתקהלים שם אנשים אז יש עוד פיגוע עדי להרוג מקסימום אנשים... בדיוק כמו שהם היו אמורים להתרחק אבל התגקרבו אז גם כאן הם אולי הגיונית היו אמורים להתרחק אבל ממתי בני אדם הם יצורים הגיוניים?

נ.ב. לפני הצרחות הילדותיות שלכם על "השוואה" בין פיגוע לחיסול... אז אין כאן שום השוואה כאלה אז בבקשה לפני שאתם מתחילים עם התגובות האוטומטיות שלכם ("בוגד!" "סמלאני!" "חרא!" "צריך להרוג אנשים כמוך!" אה ואיך שכחתי את האהוב על בן אדם מסויים בכיר בפורום "מפגר!") רק תיקחו לתשומת ליבכם שאין כאן השוואה בין שני הדברים האלה... פיגוע זה דבר נורא וזה פשע נגד האנושות, חיסול זה דבר הכרחי.

הטיל הראשון לא פגע ברכב

זה משנה את התמונה... מה לעשות אם היה ספק שהם נהרגו צריכים לוודא את זה על ידי טיל שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לפצצה גדולה יותר יש טווח נזק גדול יותר, ולשני טילים קטנים יש טווח נזק קטן יותר, ככה שכשטיל פוגע הוא אמור להורד את האוטו בלבד ולא לפגוע בסביבה.... פצצה שתוריד חצי רחוב תעשה רק יותר נזק לישראל... למרות שהיא תהייה רק אחת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הכל זה אמור להיות מובן לראשי צהל שאחרי שיפוצצו את המכונית יתקהל במקום קהל של אנשים....

נו, אז מה ?

אז אם זה מובן להם שיהיו שם גם אזרחים, אז לא צריך לשגר את הטיל. אני לא צריך לספר לך על הוראות פתיחה באש נכון, בכל זאת היית בגולני.

לא, הם מציינים את זה בהדגשה כי זה הנושא פה.

זה שהיה חיסול וחיסלו פעיל כזה או אחר זה לא הנושא החשוב, זה שנפגעו חפים מפשע זה כן.

תחשוב על זה למשל שסוללת תותחים יורה על שתח ממנו משגרים רקטות.

הסוללה משמידה את המשגרים, אבל גם פוגעת בשוגג במחנה פליטים סמוך והורגת כמה עשרות אנשים שם.

מה הכותרת של החדשה? מה האישיו? הרס המשגרים או הפגיעה בחפים מפשע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז מה ?

אז אם זה מובן להם שיהיו שם גם אזרחים, אז לא צריך לשגר את הטיל. אני לא צריך לספר לך על הוראות פתיחה באש נכון, בכל זאת היית בגולני.

לא, הם מציינים את זה בהדגשה כי זה הנושא פה.

זה שהיה חיסול וחיסלו פעיל כזה או אחר זה לא הנושא החשוב, זה שנפגעו חפים מפשע זה כן.

תחשוב על זה למשל שסוללת תותחים יורה על שתח ממנו משגרים רקטות.

הסוללה משמידה את המשגרים, אבל גם פוגעת בשוגג במחנה פליטים סמוך והורגת כמה עשרות אנשים שם.

מה הכותרת של החדשה? מה האישיו? הרס המשגרים או הפגיעה בחפים מפשע?

ממה שאני זוכר משרותי הקצר, יש אישור לפתוח באש בכול מצב שבו יש סכנה מידית לחייל ו\ או לאזרחים. חוליית משגרי קאסמים מהווה סכנה מספיק גדולה מבחינתי, שתצדיק השמדה שלה כמעט בכול מחיר.

זה מצער שחפים מפשע נהרגים, אבל אותי מצער יותר כשאזרחים במדינה שלי, שמשלמים מיסים ומשרתים בצבא לא יכולים להסתובב ברחובות בלי פחד, או לשלוח את הילדים שלהם לבית הספר בלי חשש שיפול להם טיל על הראש.

אנחנו נמצאים במלחמה, ובמלחמה יש קורבנות חפים מפשע. אם החמס הייה מתקיף איזה מחנה צבאי והורג אזרח שבמקרה הייה במקום הייתי יכול עוד להבין את זה, אבל הם לא מתקיפים מטרות צבאיות, אלא מנסים לפגוע מראש רק באזרחים. בגלל זה אני "מצדיק" את הפגיעה בערבים חפים מפשע, ולא בישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה רק אם אתה פרו-אוייב (a.k.a בוגד).

לא טמבל, זה לא אם אתה פרו-אוייב (מה זה בכלל?).

זה אם אתה ישראלי שמאמין בערכים שעליהם הקימו את המדינה הזו.

אתה לא יורה טיל לתוך אוכלוסיה.

לא.

לא סיכלת שום שיגור של שום רקטה עם ידי הרג אותם אזרחים.

אבל זה לא מעניין אותך, אתה כצמא דם כבר אמרת שמבחינתך פשוט להרוג את כולם - כן מחבלים, לא מחבלים, בני 12, בני 7 - רק להרוג להרוג להרוג - דם דם דם.

מילא IG עוד אומר שבתנאי שזה חוסך חיים בצד שלנו (וזה לא), אבל אתה אפילו לא מחזיק את התאנה הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...