מורה מתקשר להורים!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מורה מתקשר להורים!!!

imac

Recommended Posts

אני זוכר שלפני שנתיים שלחו לי מכתב והיה רשום שם שדיברתי בשיעור

ההורים שלי עשו מזה צחוק גדול :lol:

תאמת מה אתה חושב שההורים שלך יעשה ולמה שהוא יתקשר אל דיבור בשיעור ועוד ספורט

כולם מדברים בשיעורים אחרת יהיה משעמם

כך את זה בסבבה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה פחד!!!

רוב מורי ההיתעמלות לא יודעים להפעיל פלאפון\טלפון

יו דיברת בשיעור למי איכפת

המורה לא מדבר בשיעור.

בקיצור תעשה מה שאני עושה תעצבן אותו בדברים אחרים שיהיה לו סיבה להתקשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח ממתי אסור לדבר בשיעורי אנחנו צועים כל השיעור גם שהוא מסביר בכלל לא אכפת לו ממתי מורה לספורט מתקשר להורים?

המורה לספורט הוא הוא ה.. המחנ.. המחנך שלי :'( :'( :'( :'(

והוא אחראי משמעת

ותאמנו לי הוא יודע איך פותחים פלאפון או טלפון יש פלאפון פתוח 24 שעות ביממה (גם בשיעור כדי שהמורה שמתקשר אליו לא יצטרך לעזוב את הכתה כדי ליקרוא לו כדי "לעשות סדר")

:'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, זה כולה מורה, זה כולה בית ספר, זה לא משנה כלום, די לפחד.

אני אומר... תרביץ לו, כן, תבוא אליו ותן לו איגרוף בפנים, לא בישביל לפגוע בו, אלא בישביל לראות מה יקרה...

כולם כל כך "מסוממים" על ידי המערכת הזאת, החוקים, הנורמות, המוסכמות... שאם תעשה משהו קיצוני כזה הוא פשוט לא ידע מה קרה לו...

יאללה, זה יהיה מגניב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשיא המדינה מקבל תלמידים שחשודים בהפרעה למורים.

יכול להיות שיתן לך חנינה בנושא.

רק תצפה להפגנות סוערות מול בית הנשיא בוש בארה"ב שמצדד בהתקפה חסרת תקדים נגד תלמידים בעייתים . במיוחד לאילו "שמדברים" לכאורה בזמן שיעור.

אוי איך שאני לא מקנה בך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח...אז מה עם דיברת בשיעור אחי? חפיף, שנה שעברה הברזתי מכל השיעורים והוא נתן לי 85 :lol:

אם כבר מדברים על זה שנה שעברה היו לנו איזה 10 שעורים כל השנה המורה לא בא כל השנה ומתי שהוא בא הוא נתן לנו כדור וזהו וכולם קיבלו מעל 90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, זה כולה מורה, זה כולה בית ספר, זה לא משנה כלום, די לפחד.

אני אומר... תרביץ לו, כן, תבוא אליו ותן לו איגרוף בפנים, לא בישביל לפגוע בו, אלא בישביל לראות מה יקרה...

כולם כל כך "מסוממים" על ידי המערכת הזאת, החוקים, הנורמות, המוסכמות... שאם תעשה משהו קיצוני כזה הוא פשוט לא ידע מה קרה לו...

יאללה, זה יהיה מגניב ;)

אדי,

תרשה לי להיות הראשונה שתגיב ברצינות בת'רד הזה.

לא *תמיד* צריך לצאת כנגד המערכת והמסגרת שניתנה לך. אני מסכימה שלא צריך להיות נשלטים וכפופים לנורמות החברתיות שהחברה מכתיבה לנו, אבל כשמדובר על בית ספר זה כבר משהו אחר לגמרי. ברגע שאדם עושה משהו קיצוני שהמורה לא ידע איך לאכול אותו, זה יפגע אך ורק בו בסופו של דבר. הסיסמאות של ה"לא להכנע לחוקים והמוסכמות" לא תמיד נכונות ומומלצות. לא בכל מקרה צריך להיות מיוחד ושונה, לפעמים כן צריך ללכת אחרי החוקים גם אם הם נראים לך לא צודקים או מטומטמים.

ובקשר לנושא המקורי, עזוב אותך מהמורה הזה, אתה לא רואה אותו ממטר...

עריכה: כמובן שההודעה נכתבה ע"י חברה של ניצן, ולא משקפת בשום אופן את הדיעה שלו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי את הפעם שניידת משטרה תפסה אותי מעיר את תושבי השכונה ב-6 בבוקר בצעקות "Revolution is upon you!".

רשמו את הפרטים ואיימו שיתקשרו להורים שלי... לא התקשרו.

כל היום הייתי בכזה מתח, כל צלצול טלפון כמעט הביא אותי לרמת דום לב.

פיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...