עליהם אתם סומכים? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עליהם אתם סומכים?

lmlm

Recommended Posts

ארה"ב מנסה להוכיח לעולם שהיא מוכנה להכל לפני שהיא תכנס באמ אמה שלהם...

ככה הביקורת עליה תהיה פחות קשה

שים לב למה שהיא דורשת בשל זה

"הם אומרים שאם תקפיא איראן את תוכניתה הגרעינית הנוכחית, תאפשר גישה לפקחים ותשקם את האמון בה, תוותר ארה"ב על דרישתה הנחרצת עד כה למנוע מאיראן את הידע הדרוש על מנת להעשיר אורניום "

אין מצב שאירן מסכימה לזה -אל תדאג

אם זה היה מוסיף להם נקודות במישור הבינלאומי הם היו מבקשים שאחמיניגד ירקוד סמבה לפניהם בבית הלבן....

אין בעיה להבטיח דברים שאין סיכוי שהם יקיימו ..... (חוק 1 פוליטיקה שנה א)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יש בזה משהו.. אני כולי תקווה שזאת האמת ושבוש יספיק לעשות עוד טעות פוליטית אחת (פלישה לאירן) לפני שהוא יסיים את הקדנציה האחרונה שלו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יש בזה משהו.. אני כולי תקווה שזאת האמת ושבוש יספיק לעשות עוד טעות פוליטית אחת (פלישה לאירן) לפני שהוא יסיים את הקדנציה האחרונה שלו :smile1:

WORD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מקווה שיכנס- זה לדעתי מסתכם בכלכלה וכסף -אם ישתלם לארה"ב לפלוש לאירן אז יפלשו ואם לא אז לא..

כח צבאי יש לו- אבל אירן היא אגוז הרבה יותר קשה לפיצוח מעירק

קרדיט הוא מנסה לבנות עכשיו עם כל ההצהרות האלה..- הוא חייב תמיכה של האו"ם (והאו"ם גוף חסר ביצים כמו כל אירופאי ממוצע)

אולי עם קצת פיגועים מבוססי באירופה האו"ם יתן תמיכה -עכשיו לא נראה לי שתהיה תמיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק את הקרדיט, גם את הכח הצבאי.

אין בעיה של כוח צבאי. אם כבר, יש בעיה של השקעה כלכלית. ויכול להיות שזה יתקזז, מבחינת מחיר הנפט. מה שבטוח שזאת השקעה מוצלחת למען עתיד בטוח יותר (או למען עתיד, נקודה?) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה של כוח צבאי. אם כבר, יש בעיה של השקעה כלכלית. ויכול להיות שזה יתקזז, מבחינת מחיר הנפט. מה שבטוח שזאת השקעה מוצלחת למען עתיד בטוח יותר (או למען עתיד, נקודה?) ::)

תגיד את זה לאמריקאים. גם ככה ה-Tour של החיילים שנמצאים בעירק נמשך כבר הרבה ממה שהם ציפו, ואפילו חיילי המשמר הלאומי נשלחים לשם, כי אין להם מספיק כח אדם.

הדרך היחידה לפתוח חזית נוספת היא גיוס חובה, ולא נראה לי שבוש הולך לעשות את זה בקרוב. מה גם, שאירן היא מדינה עם חזק ואמצעים הרבה יותר משמעותיים מעירק ואפגניסטן ביחד. מלחמה בהיקף מלא מול איראן זה לא משהו שארצות הברית תוכל לעשות בכוחות עצמה, לפחות לא כאשר הצבא שלה פרוס על פני כל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מחזק

בוש בזבז את כל הקרדיט שלו על אפגניסטן ועיראק

בערך. גם אם הוא יחליט שצרייך הוא לא יוכל לעשות את זה כי אין סיכוי שהסנאט יתמוך בו.

חוצמזה, אין מה לסמוך על ארה"ב יותר מדיי. בגלל אינטרס שלהם לא תפשנו את אייכמן ואחרים בזמן ובכלל, דעת הקהל של האמריקאים

עלינו היא לא מי יודע מה. הם טוענים שישראל והיהודים שולטים בארה"ב, דוחפים אינטרסים שלהם ולוקחים מהם ימבה כסף. אנחנו מקבלים

מהם מלא כספי סיוע (שבסוף מגיעים לכיסי גזלנים מקומיים) והכל אבל האמריקאי הממוצע (זה השמן הטיפש שילך אח"כ להצביע NSP)

מאמין שארה"ב הלכה לעירק רק בגלל לחצים של , כשאנחנו בכלל לא רצינו את המלחמה הזאת כי חשבנו שנותקף...

ו-MINI, גם ככה ארה"ב לא הלכה לבד נגד אפגניסטאן ועירק. תגיד את זה לכל החיילים הגרמנים, שוודים, קנדים ואחרים שנמצאים בבוץ

הזה יחד איתם. מה שבטוח, באפגניסטאן לא ממש סבלו אותם המקומיים - עזבו שמשחררים והכל אבל הם טענו שהאמריקאים חוצפנים

והם העדיפו לשתף פעולה עם כוחות אחרים, גם במתן מידע על גדודים של טרוריסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...