האם החנות הת אמינה? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם החנות הת אמינה?

et_gershon

Recommended Posts

מתוך חוקי הפורום:

6. חנויות: חל איסור לפתוח דיונים או לפרסם הודעות הדנות בחנות זו או אחרת. שמות חנויות יוזכרו לצרכי השוואת מחירים בלבד, ולא לצרכי הבעת דעה על חנות זו או אחרת.

הסיבה היחידה שהת'ראד הזה נשאר פתוח היא שנוסף בו מידע מועיל אחרי ההודעות הראשונות, שצונזרו.

פותח הת'ראד, וכל מי שהגיב לו, שימו לב: בפעם הבאה שיפתח דיון כזה על חנות זו או אחרת - יחולקו אזהרות ועונשים כבדים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני חייב לדעתף

אני שעה חיפשתי כמה עולה משלוח ולא מצאתי,

כמה ייעלה לי משלוח רגיל בתוך אמריקה, של מאוורר לדים, קטודה וגריל?

בבקשה זה באמת דיי דחוף!!

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TopGun . אולי תסביר לחסר הסכלה כמוני, מה הרעיון שעומד מאחורי איסור המלצות על חנויות?. הרי אתר כמו - HWzone כמדומני נועד בראש ובראשונה, לתת לגולשים עזרה וידע בכל מה שקשור לנושא מחשבים. בקיצור תמיכה וידע על מנת לקדם את נושא המיחשוב בארץ. ולעניות דעתי הוא עושה את זה טוב יותר מכל אתר ישראלי שאני מכיר, ועכשיו לעניין. מדוע מותר למשל להמליץ על כרטיס מסך זה או אחר. או למשל על חברה שמיצרת אותו או כל רכיב אחר, ולעומת זאת אסור להמליץ על חנות או יבואן שמוכר לנו אותו וגם אמור לתת שרות. מדוע למנוע מהגולשים את האינפומציה הזאת???. הרי בסופו של דבר המטרה היא לתת תמיכה בכל מה שקשור לנושא. יתרה מזאת האם ע"י כך שממליצים על חנות מסויימת שנותנת שרות,אחריות,מחירים סבירים,ומעל לכל מיקצוענות. לא תורמת לעניין? ואם כן אז מדוע לא? והרי יש אתרים שעושים כן. נכון הם אתרים מסחריים ואנחנו גם יודעים ששם המלצות הגולשים מעורבות בבעלי אינטרסים, לכן אמינותם לוקה בחסר. (כמובן בלי להזכיר שמות) אז לפחות שהאינפורמציה הזאת תהיה נגישה לכל משתמשי המחשב באשר הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להוסיף,

שהאתר לא מהווה "מתחרה" לאתר,

כי שתי האתרים עוסקים בנושא אחר מאוד,

ואיך זה שיש אשכול ששואלים באיזה אתרים אתם גולשים,

ומישהו אומר איזה פורום באנגלית ואחריו אחד המנהלים מגיב ולא עושה כלום, וגם לא מעיר לו, (אני יכול לשלוח לך את האשכול),

אז לפרסם אתר קנייה בטוח באנגלית אי אפשר??????????????..

כמה פעמים אמרו כאן בפורום "תקנה בנעה מחשבים את x או y " , או "יש מיליון חנויות הנה דוגמא":

ואז נותנים כתובות של פנדה!

אז מה הבעייה לאתר כזה???

תוכל לענות בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא הראשונים ששואלים את זה - תעשו חיפוש ותראו שהשאלה נענתה בעבר.

האיסור קיים, וזה מה שחשוב. אני לא הולך להתחיל להסביר פה את המקורות שלו.

בכל מקרה, הת'ראד הזה די מיצה את עצמו. ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...